Son Zamanlarda İnsanların Bir Türlü Rahat Bırakmadığı Beren Saat Hakkında Konuşmamız Gereken Bazı Konular Var!

656PAYLAŞIM

Beren Saat'in son zamanlarda yaşadıklarıyla ilgili biraz sizinle konuşmak istedik. Bu konudaki düşüncelerinizi yorumda paylaşmayı unutmayın. 😇

Keyifli okumalar!

Son zamanlarda Beren Saat hakkında çıkan haberleri biliyorsunuzdur. Eşi Kenan Doğulu ile sorunlar yaşadıkları ve boşanacakları konuşuluyordu.

Hatta şimdi de çiftin 28 Mart günü boşanacaklarına dair haberler de çıktı. Neyse konumuz bu değil. Boşanmaları gayet normal bir durum. Biz normal olmayana biraz bakalım istedik.

Bildiğiniz gibi Beren Saat'in liseden sevgilisi olan Efe, Beren Saat Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında 2. olduktan sonra trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

O saatten sonra hayatına yeni bir sayfa açan Beren Saat, şimdilerde de zor günler yaşıyor. Her insanın zor günler geçirdiği dönemler olabilir ama insanlar ne yazık ki yaptıklarıyla yorumlarıyla bu günleri daha da zorlaştırıyor.

Ünlüsün diye taştan yaratıldığını sanıyorlar. Acımasız yorumlarıyla bir darbe de onlar vuruyor. Kimse sınırını ne yazık ki bilmiyor...

Bize göre güçlü başkalarına göre "psikolojik sıkıntısı" olan bu kadın masumane bir şekilde, ölen sevgilisini doğum gününde böyle bir mesajla anmak istedi.

Andı ama nedense bu mesaj insanlarda bomba etkisi yarattı. İşte ünlü olmanın yükü ağır olduğu için ağır eleştiriler aldı. 'Evli ve ünlü bir kadın olarak nasıl "hayatta olmayan" bir insanı anabilirdi?' yorumları yapıldı.

"Kenan Doğulu da sabırlı adammış." yorumlarına kadar gitti bu durum. Zaten boşanacakları konuşulduğu için ve üstüne de böyle bir paylaşım yaptığı için ihale Beren Saat'e kaldı.

Yani evliyseniz üstüne bir de ünlüyseniz sizin hayatınızın bir döneminde yer almış ve hayatta olmayan bir insanı anamazsınız. Andığınızda psikolojisi bozuk sorunlu bir birey ilan ediliyorsunuz.

Kısa bir süre önce de elini paylaşan Saat'e yine "Psikolojiniz iyi mi?", "Yüzüğü çıkardım demek bu" yorumları yapıldı.

Yani arkadaşlar biz ne zaman ünlü de olsa insanları bir süre sonra rahat bırakmayı öğreneceğiz? Ne zaman acımasız olmayı bırakacağız?

Bırakın insanlar acılarını yaşasın. Bırakın insanlar ünlü olmanın bedelini bu kadar ağır ödemesin. Daha da yıkıcı olmak yerine yapıcı olup insanları rahat bırakalım.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orijinarius

ben zaten anlamıyorum insanlar niye sosyal medyada paylaşım yapıyor. onun kendi duygu dünyasını hiç tanımadığı insanlarla paylaşması gereksiz, takip edip yorum yapanların işsizliği ve eleştirme merakı ayrı mal, gerçekten çok ilginç bir dünya yani

happy03957527

ya ben de bir türlü anlam veremiyorum. anmak istiyorsan bunu sadece aklindan gecirmen yeterli her saniye seninle beraber olabilir. bunu sosyal medyada paylasinca ne oluyor? kim gorsun diye yapiliyor anlamiyorum valla kimseyi. ben mi cok icine kapanigim acaba bilmiyorum ki?

neslihan-nisan

ah berencim ahh.. evlenmeyecektin..

sergulese

o el paylaşımının yeni dizisiyle ilgili olduğunu düşünüyorum ayrıca hala kaybettiği insanı anması da takdir edilecek bişey ama insanlar harbi garip

themeret

Bütün dünyanın kezbanı bizim toplumumuz. Hala aşağıda aynı yorumlara devam eden tipler, bihter diyenler bişeyler diyenler ulan karakter o, bitti o dizi... gerçi dizi karakterine cenaze töreni düzenleyen bir kafadan ne beklersin amk.

queen_of_the_7_kingdoms

karakter oldugunu biliyoruz,kocası bu yüzden aldı diye düşünüyorum diyorum!

zeynep-cacan

EVET BEREN HANIMIN BU DENLİ HALENDE BİR ÖLÜYE ÖLÜMSÜZLÜĞE KADAR BİR AŞK TAŞIYORSA BİLKİ .BUNU YAPAN KENAN BEYDİR . ERKEKLERİN KADIN RUHUNDAN ANLAMADIĞINDAN GELİYOR. BOŞANMAK YERİNE KENAN BEY BİRAZ DAHA GAYRET EDDİP BERENİN YARALARINI SARSAYDI DAHA MUTLU BİR EVLİLİK OLAMAZMIYDI.

Görüş Bildir