Sokağa Çıkma Yasağı Öncesi Aldığı Luppo ile Sosyal Medyada Tartışma Yaratan Adamın Gerçek Hikâyesi Ortaya Çıktı

5.9bPAYLAŞIM

Kampanya bile başlatılmış...

Geçtiğimiz hafta cuma günü, iki gün sokağa çıkma yasağı ilan edileceği duyurulunca halkımız marketlere akın etmiş; bir anda her yer dolup taşmıştı.

Özellikle sosyal medyada elinde Luppo ile kasa sırası bekleyen bu adam ise tartışmalara neden olmuştu.

Kimisi bu durumunu tiye alırken,

Kimisi de bunun doğru bir yaklaşım olmadığını söylemişti.

Ardından sosyal medyada kendisinin komşusu olduğunu söyleyen bir kişi de dramatik bir hikaye yazarak, durumun göründüğü gibi olmadığını söylemişti.

İşsiz olduğu ve komşusundan borç aldığı iddia edilen adam için Change.org'da da bir kampanya başlatıldı hatta. Kişinin, Luppo'nun yaratıcısı Şölen tarafından işe alınması çağrısında da bulunuldu.

Ancak Şölen Yönetimi'nin yapılan çağrıya karşılık vermesiyle birlikte adamın gerçek hikayesi de ortaya çıktı. Şölen Yönetimi, Marketing Türkiye’ye yaptığı açıklamada Luppo ile sosyal medyayı sallayan kişinin işsiz değil, iş yeri sahibi olduğunu söyledi.

Yani anlayacağınız ortada dramatik bir hikaye yok, tamamen bu olay üzerinden prim yapmak isteyenlerin ortaya attığı uydurma bir hikaye var.

Neyse ki gerçek olmamasına sevindik...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
z.kaanbdk

Benim Tahminim şu : O gün yasak birden bire açıklandı. Adam o sırada alışveriş yapıyorsa yasağı duyanlar ipini koparıp doluşmuşsa markete böyle bir kare çekilmiş olabilir. Eskişehir'de 3M Migrosta benzer bir durumu yaşadım.

codelemon

altına üzücü bir hikaye, duyar olacağı belliydi zaten bu işin. Ama kazanan yine luppo oldu, ulan kasa her zaman kazanıyor yahu.

kcygt

insanları dışarıdan bakarak yargılmaya ne kadar meraklıyız ya, insan davranışlarının binlerce sebebi olabilir ve ayrıca kime ne ki?

aycaipekci

Dün markete girmiştim, bir bakayım dedim luppo var mı, luppolar bitmiş durumda. Ya eskidende böyleydi, ya da reklamı iyi oldu bunun. Ben hiç almadım daha önce. Yanında ki halley rafı full, bu bitmiş.

ordekkac

Kaynağı paylaşır mısınız?

z.kaanbdk

Siteyi kapatırlar.

Görüş Bildir