Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Snapchat Anılar Özelliği ile 'Snap'ler Saklanabilecek

 > 
42PAYLAŞIM

Yeni güncellemesini yayınlayan Snapchat, kullanıcıların kendi kişisel koleksiyonlarındaki 'Snap'lerini ve 'Hikaye'lerini kaydetmelerini sağlayacak 'Anılar' (Memories) adlı özelliğini kullanıcılara sundu.

TeknoYO'nun haberine göre Snapchat Anılar özelliği, kullanıcıların Snapchat üzerinden çektiği fotoğrafları ve videoları, cihazlarının fotoğraf galerine kaydetmek yerine, uygulamanın bünyesinde saklamasına imkan veriyor. 

Bilindiği üzere Snapchat’in en büyük özelliği kullanıcıların yaptığı paylaşımların 24 saat sonra kayboluyor olmasıydı.

Paylaşımlar uygulama üzerinde de saklanabilecek

Duyurulan yeni özellik ile kullanıcılar artık paylaşımlarını uygulama üzerinde de saklayabilecek. 'Anılar' (Memories) özelliği ile birlikte Snapchat kullanıcıları, yaptıkları paylaşımları sadece kendilerinin görebilecekleri galeri formatında kaydedebilecek.

Yeni özelliğinin kademeli olarak kullanıcılara sunacak olacak Snapchat, 'Anılar' kullanıma açıldığında, kullanıcılara bir sohbet iletisi göndereceğini duyurdu. Kullanıcılar 'Anılar' özelliği ile yedekleyebileceği fotoğraf ve videolara, anahtar kelime araması ile ulaşabilecek; bu fotoğraf ve videoları “Move To My Eyes Only” adı verilen özellik ile yeniden arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Snapchat Anılar nasıl kullanılır?

Snapchat, yeni özelliğinin nasıl kullanılabileceğiyle ilgili bir video da yayınladı.

TeknoYO

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir