Görüş Bildir
Haberler
Skype'a Video Filtreleri ve 3D Touch Desteği Geldi

Skype'a Video Filtreleri ve 3D Touch Desteği Geldi

Onedio Medya
30.10.2015 - 10:04

Microsoft’un sahibi olduğu haberleşme platformu Skype’a yeni aldığı güncellemeyle beraber Snapchat platformundaki gibi video filtreleri eklendi ve iOS platformu için 3D Touch desteği geldi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Android ve iOS platformları için güncellenen Skype uygulaması iki önemli yeniliği barındırıyor. Daha önceden Snapchat’ten alıştığımız video filtrelerinin benzerleri Skype’ta da videolu mesajlarda kullanılabilir olacak. Negatif renk, yüzü daraltma, ekranda uçuşan ayıcıklar gibi değişik ve eğlenceli filtreler arkadaşlarınızla konuşurken iyi vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Aynı zamanda yeni Skype güncellemesi iPhone 6S ve 6S Plus’ta Apple’ın kullanıcılara sunduğu yeni 3D Touch özelliğini destekliyor. Yani artık iPhone 6S ya da 6S Plus cihazlarınızda Skype uygulamasına şiddetli bir şekilde bastırdığınızda hızlı erişim menüsüne ulaşabileceksiniz.

Yeni Skype güncellemesi Android ve iOS cihazlar için şu anda indirilebilir durumda. Google Play Store ya da Apple App Store üzerinden yeni Skype güncellemesini indirebilirsiniz.

Teknolog

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
5
3
1
0
0
0