Sıradanlık Sevmeyen Ünlülerin Duyduğunuz Zaman Ağzınızı Bir Karış Açık Bırakacak Birbirinden Garip Fetişleri

109PAYLAŞIM

Yatak odasında sıkılıp farklı şeyler deneyen ünlülerin bu fetişleri oldukça ilginç...

Kaynak: http://www.jellyshare.com/article-339/25...

1. Scarlett Johansson

Scarlett Johansson'ın arabada seks yapmayı çok seviyormuş. Hatta bu fetişinden Playboy dergisine verdiği bir röportajda bahsediyor: "Bence arabada seks yapmak çok seksi. İşi daha da ileri götürüp, çılgınlık yapmak istersem arka koltuğu tercih ediyorum." Böylece Scarlett'ın da vahşi bir tarafı olduğunu öğrenmiş olduk.

2. Kristen Stewart

Stewart'ın fetişi bizi gerçekten şaşırttı. Kendisi maschalagnia'dan hoşanlıyormuş. Kulağa bir hastalık ismi gibi gelen bu fetişin anlamı ise koltuk altı fetişizmi... British Vogue'a verdiği röpartajda o dönemki erkek arkadaşı Rupert Sanders hakkında şunları söyledi: "Tanrım, erkek arkadaşıma aşığım. Keşke şimdi burada olsaydı. Sanırım çocuklarımın ondan olmasını istiyorum. Kokusunu seviyorum. O da benimkini. Mesela koltuk altımı yalamayı çok seviyor. Kokunun geçmesi için yıkanma takıntısını anlamıyorum. Sevdiğinin kokusunu.Tüm olay da bu değil mi zaten?" 

Ne diyeceğimizi bilemedik...

3. Christina Aguilera

Şarkıcının fetişini giyinme şeklinden anlamak oldukça kolay. Aguilera, seks sırasında deri kıyafetler giymeyi çok seviyormuş. Q Magazine'e verdiği röportajda şunları söylüyor: "Fetiş araçları ve lateks benim için gerçekten güçlü bir anlam ifade ediyor. Vücut kıvrımları ortaya çıkıyor. Kocam giydi mi? Bunu bilemem ve hiçbir zaman bilemeyeceğim... İşi biraz yumuşattım mı? Asla! Belki hamileyken yapmışımdır. O zamanlar lateks kullanmamıştım." Odadaki lateks kokusunu bir düşünsenize...

4. Angelina Jolie

Angelina Jolie'nin fetişini öğrenince gerçekten tam bir çılgın olduğunu anladık. Jolie'nin hematolagnia isimli bir fetişi var. Yani kandan hoşlanıyor. Hatta zamanında Billy Bob Thornton ile evliyken birbirlerinin kanlarını boyunlarında taşıyorlardı... Bazen de yatak odalarına bıçak aldıkları oluyormuş. Seks sırasında birbirlerini kesip, kanlarının tadına bakıyorlarmış... Biraz ürkütücü geldi bize.

5. Justin Timberlake

Jenerasyonun en bilinen seks sembollerinden olan Timberlake ise teşhircilikten hoşlanıyor. Bazen konserlerinin orta yerinde eşi Jessica Biel'i öpüyor hatta konser aralarında da birlikte oluyorlarmış. Bu kadar kısıtla zamanda bunu yapmak da oldukça garip.

6. Amy Winehouse

Amy'nin eski sevgilisi Jonathan Jeannevol'un açıklamasına göre Amy'de şaplak atma fetişi varmış... Sevişmelerinin sırf bu yüzden bile saatlerce sürdüğü oluyormuş. Hatta Jonathon bunu rock n' roll diyerek tanımlıyor.

7. Robert Pattinson

Twilight yıldızının da kendince çılgınlıkları var. Kendisinde Olfactophilia fetişi var. Yani kokulardan haz alıyor. Activia dergisine verdiği röportajda bundan bahsediyor: "Parfüm olmasına gerek yok. İnsanların kokusunu seviyorum. Oldukça garip ve sanırım feromonlarla ilgisi var. İnsanlardan beğenmemizin sebebi bilinçaltımızda kokularını sevmemiz. Bunu gözlemlemeyi her zaman ilginç bulmuşumdur."

8. Pharrell

Bir moda ve müzik ikonu olan Pharrel'in ayak fetişi var. Playboy dergisindeki röportajında grup arkadaşlarına sorulan fetiş sorusuna verdiği cevabı ise "kızların ayakları" olmuş. Çok net yani.

9. Enrique Iglesias

Enrique de tıpkı Pharrel'deki gibi ayak fetişi var. Jay Leno'da şunları söylemişti: "Bende ayak fetişi var... Daima kadınların ayaklarına bakarım." Verdiği bu cevapta oldukça net olan şarkıcı bu durumdan utanmadığını da ekledi. Güzel ayak parmakları ve iyi bakılan ayaklar, bir kadının ne kadar hijyenik olduğunun bir göstergesi olabilir...

10. John Mayer

Mayer'ın ise ön sevişme konusunda bir fetişi var. Jennifer Aniston'ın arkadaşının yaptığı açıklamayla öğrendiğimiz kadaroyla kendisinin yatak odasına krem şanti getirdiği oluyormuş. Aynı zamanda buz küpleri ve tüylerle seks hayatına renk katıyormuş. Aynı zamanda anüs fetişi de olduğu söyleniyor...

11. Shia LaBeouf

Hollywood'un ilginç isimlerinden biri olan LaBeouf'da saç çekme fetişi varmış. Hatta direkt kendi saçının çekilmesinden hoşlanıyormuş. Aynı zamanda kadınları dikizlemekten de hoşlanıyormuş. Bu fetişini pek de hoş karşılayamadık...

12. Ricky Martin

Ricky Martin fetişi biraz midemizi bulandırdı. Kendisi seks sırasında işemekten hoşlanıyormuş... Blender Magazine'e verdiği bir röportajda şunlar söylüyor: "Altın bir duşu seviyorum. Bunu daha önce de yaptım. Çok seksi bir şey, bilirsiniz, vücudunuzun sıcaklığı ve duş suyu çok farklı.” Bir de ayak fetişi varmış ama bunun yanında oldukça masum kaldı...

13. Eva Longoria

Longoria ise BDSM meraklısı. Bağlanmayı seviyormuş. Şu şekilde bahsediyor bu durumdan: "İpek eşarplarla bağlanma konusunda isteksiz değilim, bir erkeğin beni kontrol altına almasını seviyorum. Sorumluluk sahibi olmak konusunda çok seksi bir şey var, gardınızı indirmişken tamamen teslim olmanız gerekiyor."

14. Shaquille O'Neal

Ünlü basketçinin fetişinin ismi menophilia. Yani kendisi regl kanından hoşlanıyor... Midemiz baya bulandı ama iş bununla da kalmıyor. Partneri regl iken onlara oral seks yapmayı da çok seviyormuş. Eski kız arkadaşı Vanissa Lopaz şunları söylüyor: "Beraber olmak istediğimizde regl olursam isteksiz oluyordum. Ama Shaq "Umurumda değil." derdi. Ben reglken oral seks yapardı." 

15. Jack Black

Jack Black de ayak fetişistçilerinden. Garip kokulardan da hoşlanan Black, ayak fetişi hakkında şunları söylüyor: "Kendimi ayaklara bakarken buluyorum. Topuğu severim. Terlik giyiyorsa, bu hoşuma gider. Parmak arası terlik. Sandalet. Çıplak ayaklar en iyisidir. "

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseozyrt

Shaq'ın kendisi zaten başlı başına bir fetiş amk..

biryerdebiri

🤮🤮🤮🤮

smaban

dünyada en yaygın fetiş ayak fetişidir. o yüzden kızlar ayaklarınıza güzel bakınız

yesilzeytinn

eğlence olsun değişiklik olsun herkesin derdi :)

fchinaski

Ben de parfum sevmem. Temiz bi ten kokusunun yerini hicbir parfum tutamiyor. #7

Görüş Bildir