Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sinema Tutkunlarının İdeal Sevgili Olduğunun 13 Kanıtı

-

Bu çağda, harika ilişkiyi yakalamak, işte bu diyeceğiniz sevgiliyi bulmak çok kolay iş değil. Milyarlarca insan arasından iki kişinin birbirini bulup aşık olması zaten dünyanın en güzel mucizesi ama bu mucizeyi neden kendimiz yaratmayalım ki?

1. En ufak ayrıntıları bile fark eder.

Saçınızdaki en ufak değişikliği anında fark eder. Neyi kaçırıyorum diye günlerce düşündüğünüz bir konudaki ince noktayı anında görür.

2. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşabilir.

Empati yeteneği de oldukça yüksektir. Olaylara farklı açılardan yaklaşır ve objektifliğini korur. Eğer hayatınızda bir sinema aşığı varsa, mutlaka bir kez "ben hiç böyle düşünmemiştim" cümlesini kurarsınız.

3. Yaratıcıdır. En güzel ve etkileyici fikirler hep ondan çıkar.

Okulların parlak çocuğu, iş dünyasının zehir kafalı üretkeni, arkadaş ortamlarının aranan ismi hep sinema tutkunlarından çıkar.

4. Her anı dolu dolu yaşar.

Her gününü, sanki hayatının son günüymüş gibi tutkuyla, coşkuyla yaşar. Onun için boşa geçirilecek vakit yoktur. Hayat her anıya, sevinciyle, üzüntüsüyle çok güzeldir.

5. Eğlencelidir, onunlayken hiç sıkılmazsın.

Kimi zaman gülmekten karnınıza ağrılar girer kimi zaman saatlerce anlamsız videolar izlersiniz ama asla sıkılmazsınız.

6. Girdiği her ortamda mutlaka insanların ilgisini çeker.

Sinema aşkı kendiliğinden büyük bir birikim katmıştır ona. Girdiği her ortamda, verdiği ilginç bilgiler, bahsettiği şaşırtıcı hikayelerle herkesin ilgi odağı olmayı başarır.

7. En kötü anda bile mutlaka yüzünüzü güldürecek bir şeyler bulur.

İş yerinde/okulda çok kötü bir gün geçirmişsinizdir. Tam daha fazla ne olabilir diye, hayatın sizinle uğraşmasını beklerken, o birden ortaya çıkar ve tüm stresinizi alır.

8. Pratiktir. Aynı anda birkaç konuya birden çözüm bulabilir.

Yoğun sinema birikimi sayesinde, pek çok şeyi aynı anda görme yeteneği kazanmıştır. Sizi hayrete düşürecek bir şekilde, her yere yetişir, her işi çözmeye vakit bulur.

9. Ondan sürekli yeni bir şeyler öğrenirsiniz.

Çünkü sinema, onu her anlamda besler. Kimi zaman edebiyat, kimi zaman fizik, kimi zaman psikoloji. Her alanda öğrendiği sonsuz bilgileri sizinle de paylaşır.

10. Enfes bir mizah anlayışına sahiptir.

En ince şakalar, en zekice espriler hep ondan çıkar. Komik olmak için ekstra çaba harcamaz çünkü onun yaradılışı böyledir.

11. Romantiktir. Her an sizi şaşırtacak sürprizler yapabilir.

Kapınızın altından atılan romantik bir not, iş yerinize gelen kır çiçekleri, gitmeyi çok istediğiniz ama bilet bulamadığınız o konser için sürpriz iki bilet...

12. Onunla, hiç bıkmadan saatlerce sohbet edebilirsiniz.

Farklı alanlardaki bilgisi ve keyifli anlatımı sayesinde hiç sıkılmadan saatlerce hoş sohbetler yapabilir, zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız.

13. Keskin ve hayran bırakan bir zevki vardır.

Film seçimindeki zevk, günlük hayatına da yansımıştır. Giyim tarzından, saçından, konuşmasından, her şeyinden bir sinema tutkununu tanıyabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
celeddin

Yoookkk canııımmm o kadar da değil abartma onediocuğumm :))

marblingg

Duygularınızla oynamalarına izin vermeyin kardeşim, çok bilen iticidir. Her insan çok film ya da dizi izleyenlerin (yabancı özellikle) kafasını anlamıyor. Mesela ben çevremdekilere ''lan red women old women çıktı ya laa'' diyorum mal gibi suratıma bakıyorlar.

Gizli Kullanıcı

sevgili buldukta sevgilimize ideal sevgili oluşumuzu gösterdik..adım adım her şey kardeşim :))

ssensei

Ne gerek vardı bu kadar övgüye :)) ( bkz: götü kalktı )

Görüş Bildir