Şeyma Subaşı Sonunda Sessizliğini Bozarak Kitabıyla İlgili Yapılan Tüm Eleştirilere Şaşırtıcı Bir Cevap Verdi!

271PAYLAŞIM

Şeyma Subaşı yine bildiğimiz gibi...

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı'nın 'Sadece Şeyma' adını verdiği kitabı satışa çıkmıştı.

Kitap ön satışa çıktığı ilk günden bu yana gündemden bir türlü düşmek bilmedi biliyorsunuz ki.

Öncelikle kitabın ilk sayfasındaki "Acımadı ki" kısmı sosyal medyada çokça konuşuldu.

Ardından "Herkesi mutlu edemezsin çünkü pizza değilsin." cümlesi de sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Goygoyu da döndü tabii.

Kitap yalnızca sosyal medya kullanıcıları tarafından değil, ünlüler tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu.

Tam her şey durulmuştu ki, bu kez de kitaptaki 'Cilt ve Beslenmeye Dair İpuçlarım' kısmında, ‘hidroklorik asit’ ile ‘hyaluronik asit’ kelimelerinin karıştırıldığı ve okuyucuya yanlışlıkla 'tuz ruhu' önerildiği ortaya çıktı...

Bu durumun da sosyal medyada goygoyu döndü tabii ama durum bu sefer biraz daha ciddiydi...

Ardından ünlüler de dahil birçok kişi bu durumun affedilmez olduğunu ve kitabın toplatılması gerektiğini savundu.

Hatta bu isimlerden biri de Seda Sayan'dı. Burada size olayın detaylarından bahsetmiştik.

Seda Sayan, "Hidrolik Asit" Öneren Şeyma Subaşı'nın Kitabının Toplatılması Gerektiğini Söyledi, Ortalık Karıştı! - onedio.com
Seda Sayan, "Hidrolik Asit" Öneren Şeyma Subaşı'nın Kitabının Toplatılması Gerektiğini Söyledi, Ortalık Karıştı! - onedio.com

Asıl konumuza dönecek olursak, Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün paylaştığı bir gönderi ile tüm bu eleştirilere yanıt verdi. Tam bir Şeyma üslubuyla tabii.

Şeyma Subaşı Instagram'da paylaştığı gönderinin altına, “Nerede kalmıştım? Ah, herkesi mutlu edemezsin çünkü pizza değilsin ya da avokado veya nutella… Kabul edin komik ve şapşal bir kızım ve beni çok seviyorsunuz." yazarak eleştirilere bir gönderide bulundu.

Bu paylaşım kimilerince sempatik bulunurken, kimilerince de eleştiri yağmuruna tutuldu tabii...

Bazı takipçileri Şeyma Subaşı'nın 'kendisini beğenmiş biri' olduğundan bahsederken, bazıları da Şubaşı'nı destekler nitelikte yorumlar yaptı.

Yine Instagram hikayesinde de konuyla ilgili bir paylaşım yaptı Subaşı...

"Çok başarılı, çok değerli köşe yazarlarımız, haber spikerlerimiz... Benimle ilgili yazan, konuşan, videolar çeken, politika, ülke değerleri (daha önemli, dolu konular yani) konuşmak yerine 'Şeyma Subaşı' diye ölen kişiler için cevabım ne mi? Nokta. Size saygım sonsuz. Sizi seviyorum. Ne düşünseniz haklısınız ve teşekkür ediyorum."

Şeyma Subaşı anlayacağınız yine kafaları karıştırdı...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
troozer

Fazla önemsemiyor musunuz şu boş kadını???

mv

Siz bu kadının yaptıklarına iyi veya kötü pekistireç verdikçe kadının götü daha çok kalkacak kendini daha cok nimetten sayacak. Onun şuan kafasında herkes beni konuşuyor, çok popülerim, herkes bana hayran herkesin derdi benim tarzında düşünceler var. Yazdıklarıyla da bunu kanıtlıyor.Kimse bakmazsa ilgilenmezse,herkes görmezden gelirse şu kadını dikkat çekmek için daha büyük hareketlere girişir. Fakat kimsenin umrunda olmadığını görünce yok olur gider!

bilim-bilimi

Şöyle insanları gündemde tutmaya devam ederseniz tabi ki bu ülke gelişmez, arka planda kalıp haberlere bunlar kadar çıkmayan bilim insanlarımıza bu kadar değer verseniz şu an bu konumdan daha ilerideydik. İnsanlar bu şaçma sapan fenomenlerin hayatını değil bilimsel çalışmalar yapan insanların, hakiki yazarlarımızın, ülkemizi kalkındıran insanların hayatını merak etmeli. Bu kitabı hangi düşünceyle yayınlayabiliyorlar? Kitabı hiç mi denetime tabi tutmuyorlar? Ülkemiz her zamanki gibi denetim adı altında denetimsizlik...

coldhearted

Ülkenin gündemine bak; şeyma subaşı, aleyna tilki, reynmen. Mükemmel.

pazartesi

Bu da yolunu iyi buldu da, bacım senin kitabı alay etmek için alıyorlar. Ülkenin yarısı seninle alay esiyor, diğer yarısının umurunda değilsin.

Görüş Bildir