Sevgilisine Muhteşem Bir Doğum Günü Kartı Hazırlayıp Üzerine İsmi Yanlış Yazan Bahtsız Genç

17PAYLAŞIM

Sevgililik müessesesinde doğum günü önemli bir olaydır ve manitalar adeta birbirleri ile yarışırlar. Ryan da, kız arkadaşı Laura için bu yıl doğum gününde çıtayı bir tık yükseltmek istemiş... Her şey harika gidiyormuş, ta ki Laura doğum günü kartını açana kadar! Unilad'den derledik...

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/featured/guy-ge...

Doğum günü kızımız Laura! Erkek arkadaşı Ryan son iki doğum gününde, kutlama kartını geç verince bu yıl ona özel bir şeyler hazırlamak istedi!

Laura ve Ryan, okul yıllarından beri birlikte oldukları için bol bol da fotoğrafları var.

İşte bu da Ryan'ın aklına, internet üzerinden sipariş verilen ve fotoğrafları kolajlayıp bir doğum günü kartı haline getiren hizmeti getirmiş.

Harika bir fikir! Hem romantik...

Hem de üzerine düşünülmüş, ince bir hediye...

Siz de bir gariplik fark ettiniz mi?

Buraya kadar her şey yolunda... Ta ki Laura kartı alıp okuyuncaya kadar 😂 'İyi ki doğdun GEORGIA'

Tüm özgüveniyle, özenle hazırlattığı kartı kız arkadaşına veren Ryan, genç kadının yüzündeki şaşkınlığa anlam verememiştir herhalde! 

Laura yaşadıklarını şöyle anlatıyor;

Her yıl bir rezervasyon yaptırır ve nereye gideceğimiz kartın üzerine yazar. Ama son iki yıldır sadece nereye gideceğimizi söylüyor çünkü kart geç kalıyordu. Bu yıl da doğum günümden bir önceki hafta kartın ne kadar özel olduğu ile ilgili atıp tutmaya başladı. Sakın yanlış anlamayın, seçtiği fotoğraflar benim en sevdiğim fotoğraflarımız. Evine postayla gelen kartı hiç açmadan, bir heyecanla hemen bana verdi. Aslında kartın yanında ekstra bir zarf da gönderiyorlar. Açıp bakarsanız, yeni bir zarfa koyun diye. 

Doğum günü kızının ilk tepkisi şöyle olmuş; "Şaka mı yapıyorsun?"

"O kadar çok uğraşmış, fotoğrafları seçerken o kadar heyecanlanmış ki... İnternetteki örnek ismi değiştirmeyi unutmuş. O kadar tatlıydı ki..."

Her ikisi de önce şaşırıp sonra bol bol gülmüşler...

Laura bu eğlenceli doğum günü hikayesini Twitter hesabı üzerinden paylaşınca benzer hatayı yapan birçok kişi de yorumlara doluşmuş.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

Bu denli gereksiz tikimsonik seyleri nasıl buluyorlar valla merak ediyorum? Adam karısını aldatsa kimsenin sesi çıkmaz, ama bu yaptığını sosyal mecraya taşıyınca kahraman. Bildiğin zero to hero

Görüş Bildir