Sevgililerin Yataktaki Uyuma Şekillerine Göre Yapılmış Birbirinden Gerçekçi Analizler

2.6bPAYLAŞIM

"Kadının Ayısı" pozisyonunda zaman zaman uyuduğumuz doğrudur 😂

1. İlişkinin ilk aylarında görülen bir yatış şeklidir bu değerli arkadaşlar. Başarılı bir performans sonrası genellikle ten temasının had safhada olduğu bu pozisyon, sonsuza kadar böyle gitmez. Zaten o yattıkları şey koltuk mu tek kişilik yatak mı belli değil. Yeni olduklarını buradan bile anlayabilirsiniz.

2. Çocukluğunda yeğenleriyle yahut kardeşleriyle yerde yatanlar çok iyi bilir. Buna "ayaklı başlı" yatma denir ama konu çiftlerin yatmasıysa "bacı gardaş olduk" yatışı da diyebiliriz. Bunun bir sonraki adımı taraflardan birinin salonda yatması zaten. Bu kişilere biraz üzülebiliriz...

3. Bu pozisyona da "kadının ayısı" diyoruz. Uyku bencil bir durumdur arkadaşlar, böyle yatan hanımlar da genellikle kendi önceliklerine yer verirler hayatlarında. Çok yorgun olunca da böyle yatılabilir ama sonuç olarak ortada bir romantizm kalmamış gördüğünüz gibi.

4. Tahmin edeceğiniz üzere bu da "erkeğin ayısı" yatışı. Genellikle bir kadınla yatmaya alışkın olmayan erkek bireyler bu şekilde uyurlar. Dana gibi yana açılmış kollar ve bacaklar, yatakta başkasının olma ihtimalini düşünmez bile. En güzeli bunu hafif hafif dürterek yere atmaktır.

5. Bu da "GADINIM" sarılması dediğimiz bir pozisyon. Bu pozisyonda kadının da nefes alarak hayati fonksiyonlarını yerine getiren bir canlı olduğu unutulur. Şefkat göstermeye çalışan erkeğin ayarsız sevgisi sonucu kadın en fazla 5 dakika kalabilir bu pozisyonda. Ter kokan erkekler için ciddi bi sınavdır bu arada, unutmayın.

6. Çift olarak birlikte yatarken en sık karşılaşılan sorun, bir kolun bedende fazlalık yapmasıdır. Mesela bu pozisyonda adam muhtemelen sağ kolu felç bir şekilde uyanacak. Kadınların şunu bilmesi lazım, size şu şekil sarılarak yatan bir adam teslim olmuş demektir. İstediğiniz şeyi sorun o anda, bülbül gibi ötecektir.

7. Bacakların iç içe geçtiği bu pozisyonda artık herkes birbirinin sülalesini tanıyacak kadar birbirini sindirmiş demektir. Çünkü insan, sadece hazmedebildiği insanın ayaklarına dokunabilir ve bunun için de bir süre gereklidir. Bi insanın ayaklarına temas ediyorsanız konu komşuya söyleyin, hediyelik Borcamlar'ı hazırlasınlar.

8. "Her an çocuklar uyanabilir" dediğimiz bu pozisyonda genellikle gece yatarken kredi kartı borcu ya da aidat gibi şeyler düşünülmez. Konforlu ve mutlu çiftlerin yatış şeklidir bu. Amerikan filmlerinde falan daha sık görürsünüz, bizde dertler derya gibidir çünkü genelde.

9. Bir sevgilinin en efektif kullanımı anca bu kadar olur. Popo dediğimiz nahiye, anatomik olarak yastık nesnesine en yakın çıkıntımızdır. Genellikle alan yoksunluğu olan kişilerde belirgin olan bu duruşun en büyük riski, yastık olarak kullanılan popodan beklenmeyen gazların çıkışıdır.

10. Heh işte normal insan yatışı! Uykunun konforlu ve tek kişilik olduğunu bilen çiftler tarafından tercih edilir. Sevmenin illa yapış yapış yatmakla bir ilgisi olmadığını gösterir bizlere. Böyle yatıp uyuyan insanlar uykusunu daha iyi aldıkları için ertesi gün sevgililerine daha enerjik yaklaşırlar. Her şeyde anlam aramayan odun ama gerçekçi insanlardır bu kişiler.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bookworm

Evime birini çok zor kabul ederim, öyle ki yalnız uyumaya çok alışmışım. Düzenli bir ilişkim olduğu zaman yaşadığım en büyük sıkıntı ''uyumak'' yatakta bir başkası varsa bir türlü rahat bir uyku yaşayamıyorum. Bunu açıklamaya çalışınca ''beni sevmiyor musun?'' vs. gibi bir çok soru ile karşılaşıyorum (yabancısı da Türk'ü de aynı). Baktım bu iş hep sıkıntı artık neden uyumuyorsun diyenlere ''sen uyurken seni izliyorum'' diyorum, müthiş çözüm, zaten uykusuz kalıyorum böyle avantaja dönüşmüş oluyor.

syb

5 ve 9 nedir abi ya.Yatış pozisyonu değil sızma şekli bunlar.

ahmet-attonu

10 en güzeli uyanık iken can cana uyurken göt göte

queen_of_the_7_kingdoms

#7 güzel bence.1,5,6,8 ve 10 da güzel ama ben başkasıyla uyuyamam:)

dee

erkeğin göğsünde uyutmaya çalışması saçmalığı var bide .. sonra bi uyanıyosun göğüs olmuş salya gölü :))))) en güzeli kaşık , bi kol belimde diğer kolunu yastığın altına soksun bi zahmet sabah onun kolu benim boynum felç oluyor

Görüş Bildir