Görüş Bildir

Sesleri ile Aklımıza Kazınmış Türk Radyoculuğunun En Başarılı 14 DJ'i

Anasayfa > Gündem

Sesleri ile kulaklıklarımıza, evlerimizdeki ve araçlarımızdaki radyolarımıza konuk olan; yalnız gecelerin arkadaşı, trafikte yoldaşımız DJ'lerin seslerini ezbere bilsek de görüntüleri her zaman karşımıza çıkmıyor. Biz de onları bir araya toplayıp, beğeninize sunuyoruz.

1. Cem Aslan

1. Cem Aslan

TV çalışmaları olsa da radyodan kesinlikle ayrılmayan tecrübeli radyocu Cem Aslan şu anda Best FM'de hem sabah, hem de akşam programları yapıyor. Gündüz programlarının adı Gazoz Ağacı, akşam programının adı da Gazor.

2. Nihat Sırdar

2. Nihat Sırdar

Türkiye'nin en çok dinlenilen radyocularından biri olan Nihat Sırdar, uzun radyoculuk kariyerinin yanında sahnede de tek kişilik gösterileri ile sevenleriyle buluşuyor. Şu anda Show Radyo'da sabahları ve akşamları çift program ile dinleyenlerine ulaşıyor.

3. Bay J

3. Bay J

Gerçek adı Jerfi Benveniste olan radyoların en karizmatik sesli DJ'lerinden Bay J, tam anlamıyla bir radyo markası. Birçok radyoda program yaptı. Bu deneyimlerinin yanında TV için de çalışmalar yapan Bay J, seslendirme sanatçılığı da yapıyor.

4. Geveze

4. Geveze

Kendine has esprili tarzı ile radyoculuğa yeni bir boyut kazandıran Geveze'nin gerçek adı Jozi Ziama'dır. Özellikle programında kullandığı bazı efektler ile farklı bir DJ olarak akıllara kazınan o sıra dışı sesin sahibini Virgin Radio'da sabahları dinleyebilirsiniz.

5. Ali Rıza Esendemir

5. Ali Rıza Esendemir

Ali Rıza Esendemir, Türk radyoculuğu adına en tecrübeli isimlerden biri olarak gösteriliyor. Özellikle Arıza Show'da Selçuk Parasayar ile ortaya koyduğu performans ile özel bir fan kitlesine sahip olduğu söylenebilir. İrem Derici'nin eski eşi olarak magazin dünyasında tanınan bir isim haline gelen DJ, Arıza Show Rock FM'de her akşam kulaklarınıza misafir oluyor.

6. Levent Erim

6. Levent Erim

Türkiye'de radyoculuk deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Levent Erim, şu anda Kent FM'de sevenleri ile her akşam buluşuyor. Radyoculuğun yanında geniş bir profesyonel profili olan Levent Erim'in her programında çok farklı müzikal seçeneklerin yanında eğlence garanti.

7. Cenk - Erdem

7. Cenk - Erdem

Espri anlayışları ile bir neslin mizah ile olan ilişkisini değiştiren ikilinin radyo programını ilk kez dinleyen biri çok farklı duygular ile radyonun başından ayrılabilir. Programlarına sabahları Power FM'de devam eden ikilinin bireysel kariyerleri de farklı alanlarda devam ediyor. Cenk Bey Malt grubunda vokalistlik yaparken, Erdem Bey de dini konularda araştırmalarına devam ediyor.

8. Zeki Kayhan Coşkun

8. Zeki Kayhan Coşkun

Matrax isimli programın sunucusu  Zeki Kayhan Coşkun da 2000'li yılların başından beri programları ile kendine özel bir dinleyici oluşturabilmiş DJ'lerden.

9. Kadir Çöpdemir - Pascal Nouma

9. Kadir Çöpdemir - Pascal Nouma

Kadir Çöpdemir ve sevilen eski futbolcu Pascal Nouma'nın birlikte sunduğu Aragaz programı her akşam çok büyük bir kitileye ulaşmayı başarıyor.

10. Melon Şapka

10. Melon Şapka

Kırık kalplerin sığındığı liman Melon Şapka'nın kendi adını taşıyan programlarında uzun senelerdir romantizmin ve melankolinin sınırları zorlanıyor.

11. Muzo

11. Muzo

Karakteristik ses tonu ve farklı tarzı ile çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Muzo, özellikle gece programlarında dinleyicilerine güzel anlar yaşatıyor. Muzo'nın programının adı da Yastık Sohbetleri.

12. Cem Ceminay

12. Cem Ceminay

Türkiye'ye radyoyu sevdiren isimlerin başında gelen Cem Ceminay, uzun yıllar Amerika'da yaşadıktan sonra Türkiye'ye döndüğü 90'larda DJ'liğe Power FM'de başladı ve o yıllarda yaptığı programlar kulaktan kulağa yayılarak önemli başarılar kazandı. Şu anda da kendi internet radyosundan her sabah canlı yayınla sevdiklerine ulaşmaya devam ediyor.

13. Serdar Gökalp

13. Serdar Gökalp

Serdar Yayında programı ile yüksek enerjisi ve mizahını radyoseverler ile uzun süredir buluşturan Serdar Gökalp, içten ses tonu ve telefon şakaları ile tanınıyor. Uzun süredir Best FM'de programlarına devam eden Gökalp'in hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunuyor.

14. Mesut Süre

14. Mesut Süre

Rabarba isimli programı ile 2000'lerin ikinci yarısından beri hayranlarını artıran radyocu, bir diğer yandan da tek kişilik gösterisi ile aktif bir şekilde sahnelerde de yer alıyor. Rabarba'da sürekli yer alan konukları ile kendine has mizahını sergileyen Mesut Süre, kısa bir süre önce Kent FM'e geçiş yaptı ve akşam şovuyla dinleyicilerine ulaşmaya devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
196
61
28
10
9
9
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?