Serdar Ortaç'ın Ekranlarda Olmaması Gerektiğini Söyleyen Ceylan Ertem Yaptığı Çıkışla Yeni Bir Polemik Yarattı

5.1bPAYLAŞIM

Ceylan Ertem resmen açmış ağzını, yummuş gözünü!

1999 yılında Ahmet Kaya'ya çatal bıçak fırlatılmadan hemen öncesinde Serdar Ortaç'ın sahneye çıkıp, zaten gerginliğin had safhada olduğu ortalığı daha da galeyana getirdiğini eminiz ki bir yerlerde görmüşsünüzdür.

Aradan yıllar geçti, ancak bu olay hiçbir zaman unutulmadı.

Ve bununla ilgili pişmanlığını Serdar Ortaç yıllar sonra dile getirmişti.

Hatta geçtiğimiz yıl -2020- "O sahnede olmaktan pişmanım. O grubun içinde o anı yaşamaktan pişmanım. Allah benim belamı versin ki o gün orada olduğum için. Herkes diyor ki çatal attın. Hiçbir şey atmadım. Binlerce kez özür diliyorum bütün Ahmet Kaya hayranlarından. İnşallah kabul ederler. En büyük pişmanlıklarımdan biridir rahmetlinin bu yaşadıklarına alet olmak. Allah belamı versin..." şeklinde bir açıklama bile yapmıştı.

👇

Serdar Ortaç'tan Ahmet Kaya Açıklaması: 'Allah Benim Belamı Versin O Gün Orada Olduğum İçin' - onedio.com
Serdar Ortaç'tan Ahmet Kaya Açıklaması: 'Allah Benim Belamı Versin O Gün Orada Olduğum İçin' - onedio.com

Ve bugün bu konu Ceylan Ertem yüzünden yeniden gündem oldu. 👇

Online konser veren Ceylan Ertem, "Serdar Ortaç'ın bu kadar popüler olmasına olumlu bakmıyorum. Ahmet Kaya'nın kalbini çok kırdılar. Bazıları iyi besteler yapmamaması ve sektörde iz bırakmamasına rağmen para kazanıyor." dedi.

Daha önce de aralarında bir polemik yaşanmıştı, belki hatırlarsınız.

Şarkıcı Ceylan Ertem, Serdar Ortaç’ın “Geriye dönüp baktığımda öyle güzel eserler yaptığımı görüyorum ki, gururlanıyorum. Bazen ‘Ben ölünce kim yazacak böyle şarkıları?’ diye düşünüyorum” sözlerini “Kara kara düşünüyoruz” yazarak sosyal medyadan tiye almıştı.

Ceylan Ertem, bu konuşmasının üzerine şöyle tepkiler aldı... 👇

Peki, siz Ceylan Ertem'in bu çıkışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silent_angel

Bu kız kim ya? Gerçekten tanıyan var mı?

huseyin-balkaya1

Hamilelik hormonları sanırım, he deyin geçin

kartal-pencesi

ceylancim sesin çok güzel şarkılarını severek dinliyoruz sen sadece şarkı söyle Sedat ortaç gibi söz yazarını sanatçıyı şarkıcıyı eleştirmek senin gibi 3 günlük sanatçıların haddin değil kanımca ozaman Ahmet kayada PKK bayrağının altında şarkı soylemeseydi bak bu çok basit bir örnek çok var bunun gibi bunu vaktiyle Haluk leventte yaptı ama konuşkan hala Ahmet Kaya 😉 kapìs

faruk-yurtseven

ceylan ertem kim ya

memduh-basgan

Hala alet oldum diyor. Baskı geldi diyor yalanını siktiğimin evladı. Ulan sen değil misin ortalık sakinleşmiş herkes yemeğine dönmüşken sahneye çıkıp ellerini havaya kaldırıp "Bu vatan bizim ellerin değil" deyip Kürtleri ötekileştirip ortamı galeyana getiren ve onun yıl marşını söyleyen??!! Alet olmuşmuş siktiğimin dallaması. O geceki görüntüleri baştan sona iyi izleyin Serdar'a kimse baskı yapmadı ortalık sakinleşmişken bu Serdar dallaması sahneye çıkıyor ve etrafı ateşlemeye başlıyor piçin evladı. Mahsunun da amk Serdarın da ikisi de birer orospuçocuğu.

Görüş Bildir