Senin Ruhun Hangi Kedi Irkına Ait?

-

Kedi dostlarımızı ne kadar sevdiğini biliyoruz. Bakalım, ruhun hangi kedi ırkında yaşıyormuş?

1. Hazırsan başlayalım. Şu anki ruh halini anlatan kedi görselini seç bakalım. 🐈

2. Bunlardan hangisinde bütün gün yayılıp dizi/film izleyip, kitap okumak istersin?

3. Hangi havalarda yürüyüş yapmayı seversin?

Sarı yapraklarla birlikte
Sımsıcak bir havada
Kar yağınca elbette
Ilık ılık esen rüzgarda, bahar aylarında

4. Çocukken en sevdiğin oyun bunlardan hangisiydi?

Maç yapma
Yerden yüksek
İp atlama
Saklambaç
Bilgisayar oyunları
Evcilik

5. Hangi spor sana daha uygun?

Pilates
Futbol
Jimnastik
Tenis
Basketbol
Yüzme

6. Çizgi filmlerden ve animasyonlardan tanıdığımız kedi karakterlerinden hangisini daha çok seviyorsun?😍

Sylvester
Tom
Kötü Kedi Şerafettin
Çizmeli Kedi
Garfield
Azman

7. Hazır animasyon demişken, keyifli bir vakit geçirmek için hangi animasyonu izlemeyi tercih edersin?

101 Dalmaçyalı
Kung Fu Panda
Aslan Kral
Buz Devri
Neşeli Ayaklar
Kayıp Balık Nemo

8. Son olarak, kedileri bir emojiyle anlat bakalım!

Van kedisi!

Senin ruhun tıpkı Van kedisi gibi! Kedi kardeşlerin içinde senin kadar özgürü, senin kadar bağımsızı var mıdır, merak konusu doğrusu. Evet, senin için söylenebilecek en doğru alıntı: "Hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım?". Enginlerine sığmaz taşarsın. Özgürlüğüne aşırı düşkünsün. Ayrıca temiz ve titizsin de, pasaklı ve kirli insanlar seni gıcık eder. Zaten insan olan bundan rahatsız olur. Kesinlikle haklısın yani bu konuda.

Scottish Fold!

Sen tam anlamıyla çılgın bir insansın! Deli dolu, sevecen ve eğlenceli bir karakterin var. Bitip tükenmez enerjinle etrafındaki herkesi eğlendirirken sen de eğleniyorsun. Ufak tefek şeylere takılıp, hayatı kendine zindan etmiyor anı yaşamaya çalışıyorsun. Evet enerjik ve hareketlisin ama yeri geldiğinde tembellik yapmayı da en iyi sen biliyorsun. Açıkçası sen de biraz manyaklık da var bu yüzden senin ruhun bir kedi olsaydı, kedi dünyasının en delisi Scottish Fold olurdu!

Tekir!

Sen her şeyden önce bu hayatın realitelerini bilen birisin. Çoğunun yiyeceği kalaylı kapta iken, seninki aslanın ağzındadır; çoğu aşk rüyaları görürken, sen kemik... Ve çoğu ciğercinin kedisi iken, sen sokak kedisi... Sen bunların farkında olduğun için, şımarmıyorsun, haddini biliyorsun, kalendersin, geçim sıkıntısı nedir bilirsin ve soğuğun ne demek olduğunu da. Bu yüzden senin ruhun, aramızdan biri olan Tekir'e ait!

İran kedisi!

Sen kedilerin Nikola Tesla'sısın. Zekisin, analitiksin. Zehir gibi bir zekan var. Dışarıdan çok tembel ve uykucu görünebilirsin; ama bu, işi bilip işe gitmemenle alakalı.Senin için çalışacak insanları istediğin gibi manipüle ediyor, onlara istediğini yaptırabiliyorsun; çünkü çok tehlikeli bir karışıma sahipsin: Zeka + Sevimlilik! Ne yapalım yani sevimli olma mı diyelim sana? ❤️

Birman!

Senin resmen ruhun şefkatten ve sevgiden oluşuyor! Ailen, dostların ve arkadaşların senin en kıymetlilerin ve onlar için yapamayacağın hiçbir şey yok. Yeri geldiğinde kendini bile yok sayıp, herkesin yardımına koşan dünyayı sevginin kurtaracağına inanan nadir insanlardansın. Bu yüzden senin ruhun bir kediye ait olsa, bu alemin en şefkatli türü olan Birman olurdu!

Abyssinian!

Senin ruhun kedi aleminin en meraklı ve eğlenceli kişiliğine ait. Meraklısın, dolayısıyla da kolay öğrenebiliyorsun. Ayrıca arkadaşlarını eğlendirmeyi kendine görev edinmişsin, bu yüzden senin için kediler aleminin meddahı diyebiliriz. Tüm kedilerde olan özellik sende ise biraz fazla var: Başına buyruksun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ha-neul

scottish fold <3

ciara-brown

van kedisi :3

arzubekir1903gmail.com

van kedisi =)) doğru

ezgi-yigit6

TEKİRLERİ SEVERİM BN

beyza-mutlu6

Tekir!

Görüş Bildir