Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Karakterin Aslında Hangi İlişki Türüne Uygun?

İlişki Testleri
433PAYLAŞIM

Bakalım senin kişiliğin aslında hangi ilişki türüne uygun?

Not: Bu test sadece eğlence amaçlı yapılmıştır.

1. İlk olarak bu hayvanlardan kendinle en çok özdeştirdiğini seç bakalım!

2. Romantizm senin için ne kadar önemli? ( en az 1 en çok 5)

3. Bu zamana kadar kaç tane sevgilin oldu?

4'ten fazladır ama 10'dan azdır.
Valla sayısını ben bile unuttum!
Bir tane oldu.
Ya oldu bir kaç tane ama sevgililik bana göre değil.
Bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı ki!
2 ya da 3 tane sevgilim oldu.

4. Bunlardan hangisi senin için diğerlerinden daha önemli?

5. Diyelim ki sevgilinle dışarı çıktınız ve birinin sevgilini dikkatlice süzdüğünü, onu oldukça beğendiğini gösteren bakışlar attığını fark ettin. Tepkin?

Sevgilimi süzen kişinin ne kadar çekici olduğuna bağlı. Hoşuma gidersen yanımıza çağırırım. :)
Sağlam bir olay çıkartır o kişinin ağzını burnunu...
Sevgilimi de alır oradan uzaklaşırım.
Açıkçası hoşuma bile gider, demek ki gerçekten çekici biriyle beraberim.
Bakarsa baksın! Sonuçta baktığıyla kalacak, bu adam/kadın benim!

6. Bir ilişkide en çok bunlardan hangisini ararsın?

7. Cinsellik...?

Sonuna kadar sabretmek.
Fiziksel kimyanın uyumu.
Benzer zevklere, değerlere, inançlara sahip olmak.
Birinin zayıf yanlarının diğerinin güçlü yanlarıyla tamamlanması.
Teslim olmak, kendini akışa bırakmak.
Hayatın eğlencesi, olmazsa olmazı,

8. Son olarak evlilik hakkında ne düşünüyorsun?

Poligami (Çok eşlilik)!

Senin karakterin poligamik bir ilişkiye uygun! Yani çok eşlilik. Aynı anda birden çok kişiye karşı güçlü duygular hissedebilir ya da sevdiğin insanın -seni de sevdiğine inandığın sürece- başka birine daha bağlı olmasını kabul edebilirsin. Çünkü sana göre aşk, evlilik bir tek kişiyle sınırlı kalabilecek şeyler değil. Bu yüzden senin karakterin aynı anda birden fazla kişiyle evli olunabilen Poligami ye uygun.

Poliamori!

Senin karakterin partnerlerinin birbirlerinin rızasıyla aynı anda birden fazla kişiyle romantik ilişki yaşayabildiği Poliamori’ye uygun. Senin için bir ilişkide en önemli şey; açıklık ve dürüstlük. Bunlar olduğu sürece yani yalanlar, sırlar olmaksızın ikiniz de istediğinizi yapabilirsiniz. Tabii evlilik de pek sana göre değil o yüzden arada böyle bir bağ olmadığı sürece sana göre sorun yok. 😊

Promiscuity!

Aslında Türkçe tam karşılığı olmayan bu ilişki türünü şöyle özetleyebiliriz; herhangi bir duygusal bağ olmaksızın sadece cinsel amaçlı birileriyle beraber olmak. Senin karakterin fazla özgür ruhlu, o yüzden birilerine bağlanmak, sevgililik, evlilik vs sana göre değil. O yüzde bağlanmadan hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorsun.

Açık İlişki!

Sen, hayatında özel biri olsun ama her şeyden de kısıtlanıp, uzaklaşmayayım hem de heyecanımız her zaman taze kalsın istiyorsun. Bu yüzden partnerlerin birbirlerini herhangi bir konuda kısıtlamadığı, aynı anda başkalarıyla da ilişki yaşayabildikleri, ancak tek gecelik ilişkilerden farklı olarak sadece seks amaçlı değil duygusal ve sosyal olarak da paylaşım içinde oldukları ilişki türü olan açık ilişki senin karakterine göre.

Grup İlişkisi!

Öyle grup ilişkisi dediysek aklına hemen başka şeyler gelmesin. Senin bu hayatta en çok önem verdiğin ve beklentisi içinde olduğun şey; anlaşılmak. Bu yüzden temelinden cinsellikten ziyade ilişkideki herkesin birbirine karşı romantik, derin ve duygusal bir bağ içerisinde olabildiği, cinsiyet gözetmeksizin herkesin birbirine kalbini açtığı bu ilişki türü tam sana göre.

Monigami(Tek Eşlilik)!

Adı üstünde sen tek eşlilik için yaratılmışsın! Senin için aşk oldukça kutsal ve asla 3. Kişilerle paylaşılamaz. Haliyle bir ilişkide olmazsa olmazın varsa o da; sadakat. Partnerlerin birbirlerini seçilmiş ve özel hissettirdiği, araya başka kimsenin girmediği bu ilişki türü senin için biçilmiş kaftan.

Hayat Ortaklığı!

Senin için aşktan, sevgiden çok daha önemli bir şey o da; mantık! Haliyle öyle çetrefilli ilişkiler, kıskançlık, aldatma vs senin uğraşmak istediğin konular değil. Aradığın şey tam olarak sana mantıklı gelen, hayatı kolaylaştıracak bir yol arkadaşı. Cinsellik ise senin için çok çok arka planda.

Senin aradığın şey; Ruh Eşi!

Senin aradığın her şeyden çok farklı, bambaşka bir şey. Bir ilişkiden ziyade ruhunu tamamlayacak, derin bir bağ kuracağın seni her şeyden önce manevi olarak besleyip, gerçek üstü bir şey yaşadığını hissettirecek ruh eşini arıyorsun. Yani bedeninden ziyade ruhlarınızın bütünleşeceği, derin bir ilişki sana uygun olan.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

Hayat Ortaklığı! Hayat Ortaklığı! Senin için aşktan, sevgiden çok daha önemli bir şey o da; mantık! Haliyle öyle çetrefilli ilişkiler, kıskançlık, aldatma vs senin uğraşmak istediğin konular değil. Aradığın şey tam olarak sana mantıklı gelen, hayatı kolaylaştıracak bir yol arkadaşı. Cinsellik ise senin için çok çok arka planda.

blackgrandy

hay sizin yalanınızı neymiş cinsellik çok çok arka plandaymış! kız eve gelmekten korkuyor artık rahat durmuyorum ki :D

onuruluc

Ruh eşi ha? Onedio ne diosun sen?

feyza-chuseyin-oglu

Senin aradığın şey; Ruh eşi! N??? Sen benim ruh eşimsin zaten, bütünüm😍

orhan-ulusoy

Monigami(Tek Eşlilik)!

Görüş Bildir