Senin En Sevmediğin Özelliğini Söylüyoruz!

-

Kendinde en sevmediğin özelliği tahmin ediyoruz!

Haydi testi çöz ve hemen öğren!

1. Cinsiyetini söyle bakalım.

2. Kaç yaşındasın?

3. Diyelim ki en yakın arkadaşının seni göz göre göre kullandığını fark ettin. O an ne yaparsın?

Arkadaş falan dinlemem, ağzıma geleni sayarım.
İlişkimi tamamen kesip, hayatımdan çıkarırım.
İlk önce ben onu sarı bir bez gibi kullanıp çöpe atarım

4. Peki, çok meraklı bir insan olduğunu düşünüyor musun?

5. Hiç sevmediğin bir insanın hatta nefret ettiğin insanın evsiz kaldığını öğrendin. Ve senden kendisini evine almanı istiyor. Ne yapardın?

Tabii ki de evsiz kalmış birini evime alırım. İnsanlık ölmedi henüz.
Bilmem duruma göre bakarım.
Ne alacağım ya gitsin sevdiği arkadaşlarının yanına.

6. Evde televizyon izlerken kardeşinden bir tane su getirmesini rica ettin. Getirmedi, ne yaparsın?

O su getirene kadar içmem. :)
Ne yapar eder ona o suyu getirtirim.
Gider kendim alırım.

7. Genelde evden çıkacağın zaman hazırlanma sürecin ne kadar sürer?

8. Ve son olarak, partnerinde istediğin en belirgin özellik nedir?

Dedikodu yaptığını biliyorsun ve bundan bazen nefret ediyorsun!

Sen çok meraklı bir insan olduğundan dolayı sürekli etrafında ne olup bittiğini öğrenmek istiyorsun. O ne yapıyor bu ne yapıyor diye sürekli insanları takip ediyor ve acımasızca eleştirilerde bulunuyorsun. Bu senin de kendinde en sevmediğin özellik. Aslında bu durum her insanda biraz olsun var. O yüzden çok da abartılacak bir durum söz konusu değil. Her insan illa ki dedikodu yapar. Buna sen de dahilsin. Çünkü illa ki sevmediğin veya çok yakından takip ettiğin bir insan hakkında bir şey öğrenince arkadaşlarınla paylaşırsın. Bu çok normal bir şey. Amannnn boş ver. Sen çok abartmadığın sürece hiçbir sıkıntı olmaz. :)

Duygusal olmaktan nefret ediyorsun!

78.media.tumblr.com

Sen kendi içinde o kadar duygusal bir insansın ki dışarı belli etmemek adına her şeyi yapıyorsun. Fakat bu durum sen ne kadar çaba versen de dışarıdan çok belli oluyor. İnsanlar senin çok duygusal bir insan olduğunu görebiliyorlar. İyi kalpliliğin, duygusal oluşun ve empati kuruşun ile bunu anlamak çok da zor olmasa gerek.  Bizce bu kadar insan duygudan yoksunken senin böyle olman gurur verici olmalı. Çünkü günümüzde bu durumdan yoksun çok insan var. Kendinde bu özelliği sevmemek yerine aksine kendini böyle olduğun olduğun için sevmelisin. Duygularını gizlemek yerine içinden geldiğince yaşamaya çalış. Yoksa sen olmaktan çıkarsın. Bizden söylemesi güzel insan. :)

İnsanlara hayır diyememekten nefret ediyorsun!

Sen insanları kendinden fazla düşündüğün için genelde hayır diyemiyorsun. Karşındaki insanın seni kullanmaya çalıştığını görsen de o cevabı veremiyorsun. Çünkü çok iyi niyetli bir insansın. Sen bu özelliğini hiç ama hiç sevmiyorsun. O yüzden de herkesle arkadaşlık kurmamaya çalışıyorsun. Çünkü yeni tanıştığın her insan senin gözünü korkutuyor artık. Senin bu yanını gören insanlar çıkarları için seni kullanabiliyorlar. O yüzden bir an önce insanlara hayır demeyi öğrenmelisin. Yoksa seni daha çok üzerler. Bizden söylemesi.:)

Üşengeç oluşunu hiç sevmiyorsun!

Sen o kadar üşengeç bir insansın ki valla sana bir şey yaptırmak çok zor. Sen açlıktan ölsen de gidip mutfağa kendine yemek hazırlamazsın. Nerede hazır oraya konarsın direkt. Zaten enerjik olanlara da çok anlam veremezsin. Nereden geliyor bu enerji diye düşünür durursun. Hele spor yapanları hiç anlamazsın. Üşengeçliğinden spor yapmazsın ama insanlara genelde sevmiyorum dersin. Hele uyumak senin için her şeydir. Uykundan erken kalktığın zaman çok sinirlenirsin. Etrafa ateş püskürtürsün resmen. Zaten ev kuşu olduğunu söylememize gerek bile yok. Bazen insanlarla konuşmaya bile üşenirsin. Yani karşındaki insan senden cevap bekler ama sen çoğu zaman duymamazlıktan gelirsin. Çünkü tekrar tekrar soru sormalarından korkarsın. Utanmasan yerinden kalkmadan yaşayacaksın. Sen de bu huyunu hiç ama hiç sevmiyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onurcan-ugurlu

Dedikodu yaptığını biliyorsun ve bundan bazen nefret ediyorsun!

anime-resim

Sen kendi içinde o kadar duygusal bir insansın ki dışarı belli etmemek adına her şeyi yapıyorsun. Fakat bu durum sen ne kadar çaba versen de dışarıdan çok belli oluyor. İnsanlar senin çok duygusal bir insan olduğunu görebiliyorlar. İyi kalpliliğin, duygusal oluşun ve empati kuruşun ile bunu anlamak çok da zor olmasa gerek. Bizce bu kadar insan duygudan yoksunken senin böyle olman gurur verici olmalı. Çünkü günümüzde bu durumdan yoksun çok insan var. Kendinde bu özelliği sevmemek yerine aksine kendini böyle olduğun olduğun için sevmelisin. Duygularını gizlemek yerine içinden geldiğince yaşamaya çalış. Yoksa sen olmaktan çıkarsın. Bizden söylemesi güzel insan. :)

esranur-sahin

İnsanlara hayır diyememekten nefret ediyorsun! Sen insanları kendinden fazla düşündüğün için genelde hayır diyemiyorsun. Karşındaki insanın seni kullanmaya çalıştığını görsen de o cevabı veremiyorsun. Çünkü çok iyi niyetli bir insansın. Sen bu özelliğini hiç ama hiç sevmiyorsun. O yüzden de herkesle arkadaşlık kurmamaya çalışıyorsun. Çünkü yeni tanıştığın her insan senin gözünü korkutuyor artık. Senin bu yanını gören insanlar çıkarları için seni kullanabiliyorlar. O yüzden bir an önce insanlara hayır demeyi öğrenmelisin. Yoksa seni daha çok üzerler. ÇOK DOĞRU BEN ARKADAŞLARIMA VE SEVDİKLERİME ASLA HAYIR DİYEMEM

tuana-erol1

ABİ BİLDİİ

nehir-braderin

doğru ama nefret etmiyorum

Görüş Bildir