Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Üçgen Testi Domintant Özelliklerini Söylüyor!

-
Abone ol

Soru belli. Üç seçenekten sadece ikisine sahip olabilirsin. Bakalım feragat ettiklerine göre en dominant özelliğin neymiş?

1. Cinsiyetini söyleyerek teste başla!

2.

Cazibe + Zeka
Zeka + Para
Cazibe + Para

3.

Lezzet + Fiyat
Fiyat + Sağlık
Lezzet + Sağlık

4.

Yüksek Maaş + Keyifli Zaman
Keyifli Zaman + Kişisel Tatmin
Yüksek maaş + Kişisel Tatmin

5.

Nezaket + Eğlence
Eğlence + Tutku
Nezaket + Tutku

6.

Güven + Eğlence
Eğlence + Destek
Güven + Destek

7.

Konum + Fiyat
Fiyat + Konfor
Konum + Konfor

Yaratıcılık çıktı!

Sen her zaman yeni perspektiflere ve deneyimlere açık bir yaratıcı ruhsun.
Ortada hiçbir şey yokken bile hayal gücünle kendini ifade etmeyi başarabilirsin. İnsanların mümkün olmadığını düşündüğü durumlara çözüm üretmek tam sana göre. Tabii bazen yaratıcı olmak da yorucu olmuyor değil. Kendini çok baskı altında hissetmemeye çalış.

İçe dönüklük çıktı!

Odadaki en sessiz kişi olduğunu hissettiğin çok oluyor ama bu senin kendine güveni olmayan biri olduğun anlamına hiç gelmiyor. Zihnin sürekli olarak yeni fikirlerle meşgul, sadece bunu açmak yerine kendine odaklanıyorsun. Kişisel alanın taciz edilmedikçe iddalı ve sosyal olduğun günler de az olmuyor değil!

Tutku çıktı!

Genelde kafası rahat, hayattaki küçük şeylerden büyük keyif alan, sakin bir tipsin fakat tutkulu bir olay işin içine girdiğinde kalbinle beyninle her şeyinle evet diyor, balıklama dalıyorsun! Risk almaktan korkmayan yapın bazen deneme yanılmayla, bazen de nokta atışıyla seni hep bir üst noktaya taşıyor. Dikkatin dağılmadığı sürece ortaya çıkaracağın şeylerden hiç şüphemiz yok.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-gokcen1

Tutku çıktı!

ecemp

Tutku çıktı! Genelde kafası rahat, hayattaki küçük şeylerden büyük keyif alan, sakin bir tipsin fakat tutkulu bir olay işin içine girdiğinde kalbinle beyninle her şeyinle evet diyor, balıklama dalıyorsun! Risk almaktan korkmayan yapın bazen deneme yanılmayla, bazen de nokta atışıyla seni hep bir üst noktaya taşıyor. Dikkatin dağılmadığı sürece ortaya çıkaracağın şeylerden hiç şüphemiz yok.

ademm-zeynep-karacaoglu

Yaratıcılık !

orhan-ulusoy

İçe dönüklük çıktı!

beyazokyanus

İçe dönüklük çıktı!

Görüş Bildir