Senin En Çekici Yanın Ne?

610PAYLAŞIM

Her insanın farklı bir çekiciliği vardır. Kimisinin gözleri daha çekiciyken kimisinin de gülüşü çok çekicidir. Biz bu testte senin çekici yanın hangisi bunu söylüyoruz.

 Haydi testi çöz ve öğren!

1. İlk olarak, "gözler kalbin aynasıdır" sözü için ne düşünüyorsun?

Kesinlikle doğru bir tespit. Bir insan gözleriyle her şeyi anlatabilir.
Yani bu söze çok katılmıyorum. Öyle olsaydı sevmeyip de seviyormuş gibi yapanları anlayabilirdik.
Aman öylesine söylenmiş bir söz işte.

2. Peki giyinişine çok özen gösterir misin?

Evet, bu konuda çok dikkat ederim kendime.
Kafama göre giyinirim işte.
Sadece özel günlerde özen gösteririm.

3. Peki spor yapmak senin için çok önemli midir?

4. Peki bu yemek türlerinden hangisini tercih edersin?

5. Peki şu an buralardan hangisinde olmak isterdin?

6. Şimdi de şu an hangisini içmek isterdin onu söyle bakalım.

Kahve
Mocha
Milkshake
Çay

7. Genelde kalabalık ortamlarda nasıl davranırsın?

Genelde sessiz kalmayı tercih ederim.
En konuşanı ben olurum.
Yani ortamdan ortama değişir tabi.

8. Bu arada şu an bir yerde çalışıyor musun?

9. Ve son olarak, çekici olmak mı sempatik olmak mı?

Tabi ki de çekici olmak
Ne çekici olması ya sempatiklik
Her ikisinden de olsun.

Senin bakışların yeter!

Senin gözlerin, o bakışların yeter! Öyle anlamlı bakıyorsun ki insanlara, senden etkilenmemek mümkün değil. İnsanlarla konuşurken göz temasına çok önem veriyorsun. Çünkü gözlerin her zaman gerçekleri söylediğini düşünüyorsun. E tabi hal böyle olunca da gözlerinle insanları resmen cezbediyorsun. Tanımadığın bir insan bile bakışından etkilenebiliyor. Bunu aslında bilinçli olarak yapmıyorsun senin doğan gereği gözlerin çekici. Sen de bunu kullanmasını çok iyi biliyorsun. Tabi bakışlarında asıl etkileyen şey gözlerinin güzel oluşundan kaynaklı. Çünkü kirpiklerin ve göz rengin çok güzel. Herkes tarafından beğeniliyor. Hem göz rengin hem kirpiklerin hem de bakışların insanları cezbediyor. Bunun yanında senin ağzın da çok iyi laf yapıyor. Nerede nasıl konuşacağını çok iyi biliyorsun. Bu da senin kendine olan özgüvenini doğal olarak arttırıyor. Sen bir harikasın dostum!

Senin tarzın yeter!

Sen giyinişin ve tarzın ile resmen harikalar yaratıyorsun. Kendine has giyim tarzın ile insanların dikkatini fazlasıyla çekiyorsun. Çünkü hem kendine yakışanı hem de kombinini çok güzel seçiyorsun. Renkleri birbiri ile öyle uyum içinde kullanıyorsun ki dikkat çekmemen imkansız. İnsanların ne dediğini çok umursamıyorsun. Sen kendini nasıl daha iyi hissediyorsan o şekilde kombinini oluşturuyorsun. Tercihlerine her zaman için güveniyorsun. Hatta genelde siyah rengini  kıyafetlerinde çok kullanırsın. Sana da çok yakıştığını düşünüyorsun. Bunu çok iyi de taşıyorsun. En dikkat çekici noktan kıyafetlerin ve onu mükemmel bir şekilde taşıman. Bir ortama gidiğin zaman ilk önce insanlar ne giydiğini merak ederler ve gözleriyle süzerler. Sonra sana selam verirler. Bu biraz da çekememezliğe giriyor gerçi. Ama bunlar senin umurunda değil. Cool bir insansın ve bunu korumayı her zaman tercih edersin. Gerçekten mükemmel bir detaysın!

Senin güler yüzün yeter!

Senin en çekici yanın tatlı dilin, güler yüzün. İnsanlar senin gülüşüne hasta resmen. Öyle içten öyle güzel gülüyorsun ki etkilenmemek elde değil.  Seninle muhabbet etmeye bayılıyorlar. Çünkü çok tatlı dilli bir insansın. İnsanlar ile muhabbet etmeye bayılıyorsun. Ama öyle gereksiz konuşmazsın. Gerektiği kadar konuşursun. Bu da seni daha çekici yapıyor. Tavırların o kadar doğal ki bu yönünü insanlar çok seviyor. Bir dertleri olduğu zaman ilk gelecekleri kişi sen oluyorsun. Hiçbir şekilde kendini gösterme gibi bir derdin yok. Olduğun gibisin. Her zaman önceliğin kendinin ne hissettiği, ne düşündüğü. Kendi dünyanda yaşayan bir insansın. Bu da insanların seni daha çekici bulmasını sağlıyor. Aslında kaçan kovalanır hesabı gibi bir şey bu. Ama tek fark sen bunu bilinçli bir şekilde yapmıyorsun. Sen hep böyle doğal ol! Çünkü böyle harikasın.!!

Senin fiziğin yeter!

Senin en çekici yanın fiziğin! O kadar güzel bir fiziğe sahipsin ki insanların imreneceği cinsten. Endamın yeter be! sözü resmen senin için söylenmiş gibi. Kendine zaten çok dikkat eden bir insansın. Özellikle yediğin yemekler senin için çok önemlidir. Sağlıksız şeyler yemeyi çok sevmezsin. Her zaman yararlı şeyler yemekten yanasın. Spora da  önem veriyorsun. Senin için sağlıklı olmak her şeyden önce geliyor. Bu senin doğanda var. Kendini böyle çok daha iyi hissediyorsun. Bunun hem dış görünüşüne hem de sağlığına yansıtıyorsun. Bu yüzden üzerine ne giysen yakışıyor. Öyle çok kıyafet derdin yok açıkcası. Ne bulursan onu giyiniyorsun. nasıl olsa yakıştığını biliyorsun. Güzel de taşıyorsun. Bu sayede her türlü tarz bir insansın sen. Kendine bu konuda çok güvendiğin aşikar. İnsanlar senin fiziğini bu yüzden çok çekici buluyorlar. Maşallahh!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynep-kilic39

fiziğim yetermiş.Bencede :)hiç mütevazi olamıycan.(bu arada aslan burcuyum:))

omr-humbtzad

Senin güler yüzün yeter

kubra-gocmen

Burda 3. soruda bir cevap eksik. Sporu yapanlar için bi şık konulmamış o yüzden anketi tamamlayamadım 😶

zuhrenaz-bitirim

Senin fiziğin yeter! Senin en çekici yanın fiziğin! O kadar güzel bir fiziğe sahipsin ki insanların imreneceği cinsten. Endamın yeter be! sözü resmen senin için söylenmiş gibi. Kendine zaten çok dikkat eden bir insansın. Özellikle yediğin yemekler senin için çok önemlidir. Sağlıksız şeyler yemeyi çok sevmezsin. Her zaman yararlı şeyler yemekten yanasın. Spora da önem veriyorsun. Senin için sağlıklı olmak her şeyden önce geliyor. Bu senin doğanda var. Kendini böyle çok daha iyi hissediyorsun. Bunun hem dış görünüşüne hem de sağlığına yansıtıyorsun. Bu yüzden üzerine ne giysen yakışıyor. Öyle çok kıyafet derdin yok açıkcası. Ne bulursan onu giyiniyorsun. nasıl olsa yakıştığını biliyorsun. Güzel de taşıyorsun. Bu sayede her türlü tarz bir insansın sen. Kendine bu konuda çok güvendiğin aşikar. İnsanlar senin fiziğini bu yüzden çok çekici buluyorlar. Maşallahh!

bebekimm

senin bakışların yeter

Görüş Bildir