Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Astral Bedenin Ne Kadar Alfa?

Psikoloji Testleri
179PAYLAŞIM

Astral bedenin seninle ne kadar özdeşmiş, görelim!

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım.

2. Yaşın kaç peki?

3. Potansiyelinin altında bir hayatın olacağına dair endişeye giriyor musun?

4. Hangi dağınıklık seni daha çok rahatsız etti?

5. Aralarından hangisi sende var olan ve sevmediğin bir özelliğin?

Kararsızlık. Çok vaktimi alıyor.
Fazla duygusallık. Olayları sağlıklı göremiyorum bazen.
Rahatlık. Konfor alanımdan çıkmak çok zor.
Hırs eksikliği var. İdealist olsam da kendimi ateşleyemiyorun.
Rekabetçilik yok bende. Yarışma olayı bana göre değil.

6. Hangi fotoğraf daha etkileyici?

7. Kötü şeyler yaşadığında bu duyguyu hüzne mi yoksa öfkeye mi çevirirsin?

Hüzne. Öfke bana zarar veriyor.
Öfkeye. En azından böyle atabiliyorum.
İkisi de. Olaya göre.
Hiçbiri. Sakin kalmayı başarırım.

8. Bir yoga pozu seçerek testi tamamla.

%90 Alfa çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin astral bedenin alfa. Kendine güvenen, girişken ve lider ruhlu olman da bu yüzden. Senin de kendince çekincelerin, şüphelerin var fakat bunları hiçbir zaman mantığının ve potansiyelinin altında tutmuyorsun. Alfa enerjin ile arkadaş grubunda da her zaman dikkat çekiyorsun.

% 70 Alfa çıktı!

Verdiğin cevaplara göre astral bedenin alfa fakat çok yüksek değerlerde değil. Kafasına koyduğunu yapan, bitiriciliğinle ünlü biri olman da bu yüzden. Belki kalan yüzde 30 gama ve betaya yayılmıştır, bilmiyoruz ama astral bedeninin alfa olduğunu rahatlıkta söyleyebiliriz.

9. % 60 Alfa çıktı!

Senin genel tavrın alfa olsa da kalan yüzde 40 lık bir bölümün olduğunu da unutmayalım. Sen biraz daha alfalıktan çok gamalığa kayan bir tipsin. Biraz daha anti kahraman olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi bildiklerini yapman da bu yüzden.

10. %45 Alfa çıktı!

İkisinin ortasında sağlıklı bir noktada olduğunu söyleyebiliriz. Kalan %55 lik kısım için bir tahmin yürütemesek de içindeki alfalığı doğru zamanlarda kullanarak istediğin şeyleri elde edebiliyorsun. Hem de çok yüksek bir oranda olmadığı için senin gibi olmayan insanlarla da çok rahat empati kurabiliyorsun.

11. %20 Alfa çıktı!

Senin pek alfa bir astral bedenin yok. Ama bunun da kötü bir şey olduğunu söyleyen yok zaten. Sahip olduğun 5'te 1'lik alfa yapın sosyal ilişkilerini etkilese de sen kesinlikle başka bir kafasın. Birazcık daha kafasına göre takılan, sosyal beklentileri daha az ola biri gibisin. Yalnız olmayı da ondan seviyor olabilirsin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

%90

felisha

%20 Alfa çıktı! Senin pek alfa bir astral bedenin yok. Ama bunun da kötü bir şey olduğunu söyleyen yok zaten. Sahip olduğun 5'te 1'lik alfa yapın sosyal ilişkilerini etkilese de sen kesinlikle başka bir kafasın. Birazcık daha kafasına göre takılan, sosyal beklentileri daha az ola biri gibisin. Yalnız olmayı da ondan seviyor olabilirsin.(yalnızlığa aşığım)

ahmet-alp-kuru

%90 Alfa çıktı!

kadir-yildirim16

Astral seyahatle ilgilenenler takip edebilirler.

felisha

hemen bakıyorum

tc-zafer-sahin

na bu kadar alfa

Görüş Bildir