Seni Sinirlendiren Tweetlere Göre Sen Ne Tür Bir Agresifsin?

697PAYLAŞIM

Twitter'da öyle tweetler var ki insanlar ikiye bölünüyor. Kimileri bu tweetlere öfkeleniyor kimileri alkışlıyor. Kimileri ise anlam veremiyor. Bu testimizde  öfkelendiğiniz tweetlere göre ne kadar asabi olduğunuzu söylüyoruz.

1. Öncelikle bu tweete kaç puan verirsiniz? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

2. Peki bu tweet? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

3. Bu tweete ne dersin? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

4. Bu tweete kaç puan verirsiniz? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

5. Peki bu tweet? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

www.simtoalev.com

6. Bu tweete ne dersin? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

7. Bu tweete kaç puan verirsiniz? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

8. Peki bu tweet? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

9. Bu tweete ne dersin? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

10. Peki buna ne dersin? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

11. Bu tweete kaç puan verirsiniz? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

12. Peki bu tweet? ( 0 = Hiç öfkelenmedim 5 = Çok öfkelendim )

Savunma Sanatçısı!

cdn.playbuzz.com

Senin sinirin de agresifliğin de tamamen kendini haklı çıkartmaya yönelik! Pasif agresiflikle sinirden köpürmek arasında bir yerde kalmış da desek olur aslında senin için. Karşındaki insan ne kadar mantıklı bir şey söylerse söylesin asla kabul etmiyorsun ve kendi doğruları karşındakine empoze etmeye çalışıyorsun. Tamam, zaman zaman senin de haklı olduğun taraflar var ama bazen dışarıdan bir göz gibi bakıp çuvaldızı kendine batırmanda fayda var!

Senin kitabında agresifliğe yer yok!

cdn.playbuzz.com

Ya sen öyle kavgayla gürültüyle kafanı yoracak biri asla değilsin. Oldukça sakin ve de anlayışlı bir yapın var. Olaylara ve tartışmalara mantıklı açılardan bakmayı ve konuşmayı tercih edersin. Kimsenin senin kadar anlayışlı olabileceğini düşünmüyoruz, böyle durumlarda da gerildiğin ortamları terk ederek aslında en iyi cevabı veriyor ve kimseyle muhatap olmuyorsun. Ermişsin herhalde sen, bu kadar tartışmaya böyle bir sabır, tebrikler!

İçinde fırtınalar kopan bir pasif agresif!

cdn.playbuzz.com

Senin bütün tartışmalara vereceğin cevap ''bir sorun yok, iyiyim ben'' olur ama o surat asla gülmez! Kendini ifade etmekten çekindiğin için genelde karşındaki insanı eleştirmeye, ondan bir eksik bulmaya çalışırsın sinirlendiğin zaman. Aslında bir çözüme gittiğini düşünüyor olsan da bizce kendi derdini anlatsan insanlar seni daha iyi anlayacaklardır. Asma o güzel suratı, sadece insanlarla konuş!

Gözlerinden ateşler fışkıran bir agresif!

cdn.playbuzz.com

Senin tepenin tası attı mı bir daha geri dönüşü yok! Sen kendini çok iyi ifade edebilen birisin aslında bu yüzden de karşındaki insanlar seni anlayamadıkları zaman çabucak sinirleniyor ve kendini kaybediyorsun. Gözün dönüyor resmen! Haklı ya da haksız olmayı umursamıyorsun sen sadece kendini açıklamak istiyorsun. Ama bi geri durup neden bu kadar sinirlendiğini bi düşünürsen kendini sakinleştirmeyi başarabilir ve daha mantıklı tartışmalar sürdürebilirsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
2smart4earth

içlerinden sadece 3-4 tanesine sinirlenmedim. kalanı 5 olarak devam etti. cidden bunlara sinirlenmeyen insanlar daha tuhaf. insanları ayıran, parasıyla ya da görünüşüyle yargılayan kişiler bunlar. bir insan geliri yok diye âşık olamaz mı? bir kadın vs iç çamaşırı yok diye kadın değil mi? bütçesi yeterli değildir belki? ya da bir insan çay içmiyor diye sevilmeyi hak etmiyor mu? ayılıp bayıldığınız amerikanlar türkü mü dinler? taciz konusundaki tweet hakkında bir şey bile diyemiyorum, çünkü cidden iğrenç.

tubal

Senin kitabında agresifliğe yer yok!

dilara.koc

savunma sanatçısı

orhan-ulusoy

Senin kitabında agresifliğe yer yok!

oykunun.oykusu

Nihat doğan kraktersiz herifin tekisin.

Görüş Bildir