Görüş Bildir

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm Fragmanı

Anasayfa > Güncel

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Dedesinin odasındaki kamera görüntülerine bakmak için geldiğini söyleyen Kadir'e babası Cemal ' Deden sen gelmeden önce gayet iyiydi. ' diyerek çıkışır. Kadir ile karşılıklı sohbet eden Ayliz ' Peki ben ne olacağım ' diye sorarken Kadir ise Ayliz'e  kendinden emin bir şekilde ' Galiba sen de aşık olacaksın' diye cevap verir. Ardından Ayliz Şebnem'e gözleri yaşlı bir şekilde aşık olmak istemediğini söyler. Sonunda Kadir Ayliz'e 'sana çölde üç dilek hakkın var demiştim' derken Ayliz Kadir'in dudaklarına kavuşur ve 'üç' der. İşte Seni Çok Bekledim 2. bölüm fragmanı...

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm Fragman

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Özeti

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Özeti

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir.

Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar... O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?