Senden Gizli Gizli Nefret Eden Kaç Kişi Var?

120PAYLAŞIM

Herkesin vardır böyle sevmeyenleri.. Bakalım senden gizli gizli nefret eden kaç kişi var?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. Arkadaşlarının buluşup seni çağırmadığı oluyor mu?

4. İnsanlara haddinden fazla değer verdiğini düşündüğün oldu mu?

Bu aralar sıklıkla düşünüyorum.
Herkese hak ettiği değeri verdiğimi düşünüyorum.
Ben kimseye değer vermem.

5. Dobra insanları sever misin?

Evet, arkamdan konuşacağına yüzüme söylesin.
Yani severim tabii patavatsız olmadığı sürece...
Hayır sevmem. Her doğru her yerde söylenmez.

6. Instagram'da stalk yapıyor musun diye sormayacağız tabii ki. Ne sıklıkla yapıyorsun onu söyle bize :)

Yok bee ne stalkı...
Ayda yılda bir...
Malum kişilere denk geldikçe :)
Yapmadığım gün yok yok!

7. Son olarak iyi bir insan olduğunu düşünüyor musun? Tüm samimiyetinle cevapla, aramızda kalacak😏

Bence iyi bir insanım ama çevremdekiler ne der bilemem.
Yani iyi olup olmadığım karşımdaki insanın davranışlarına göre şekillenir.
Yok ya değilim bence :(

1 kişi!

Senden gizli gizli nefret eden 1 kişi var. Çok yakınında mı yoksa uzak biri mi onu kestiremiyoruz. Ama senin yüzüne gülüp içinde o kadar büyük bir nefret besliyor ki tahmin bile edemezsin. "Ne yaptım ben acaba?" diye düşünmene hiç gerek yok. Senin yaşayış tarzını ya da başarılarını kıskanıyor olabilir. Yani bu nefretin kökü kıskançlıktan geliyor. Aman sen etrafında olan bitenleri iyi gözlemle. Herkese öyle çok güvenme sakın. Dediğimiz gibi çok yakının da olabilir ara sıra görüştüğün biri de olabilir. O yüzden dikkatli olmalısın bizce...

2 kişi!

Senden gizli gizli nefret eden 2 kişi var! Bu iki kişi yüksek ihtimalle yakın arkadaşlar. Bu yüzden bunların kim olduğunu merak ediyorsan çevrendeki ikili arkadaşlara odaklanmalısın. Senden o kadar çok nefret ediyorlar ki biz bunu yazıya dökmek için çok uğraştık ama başaramadık. O kadar tarif edilemez bir nefret yani sen düşün. Kendine çok dikkat etmelisin. Bu ikili senin yüzüne gülüp arkandan senin kuyunu da kazıyor olabilirler. Kendini çok açma. Çok güvenmediğin insanlar haricinde sırlarını paylaşma. Umarız yakın zamanda senden nefret eden insanların farkına varırsın.

Çok fazla!

Senden gizli gizli nefret eden o kadar çok insan var ki... Ya çok başarılı ve iyi bir insansın. İnsanlar bunu kıskandığı için senden nefret ediyor. Ya gerçekten kötü bir insansın senden bu yüzden nefret ediyorlar. Ama biz başarını kıskandıkları için nefret ettiklerini düşünüyoruz. Sen sen ol etrafında yüzüne gülen herkese güvenme, iyilik meleği gibi dolanma ortalarda. Seni üzen insanları hayatında tutmanın hiçbir anlamı yok.

Hiç kimse!

Senden gizli gizli nefret eden hiç kimse yok! Sen ne kadar iyi bir insansın ne kadar güzel kalplisin de senden nefret eden bir tane bile insan yok. Sen resmen bu yaşına kadar insan biriktirmişsin. Sana iyilik yapana da iyilik yapmışsın, kötülük yapana da iyilik yapmışsın. Kısacası sen etrafına nefret yerine hep sevgi, neşe yaymışsın. Seni tanıdıktan sonra birçok insanın hayatında köklü değişiklikler olmuş. Olmaması mümkün mü? Seni tanıdıktan sonra bizim de hayatımızda güzellikler olur mu acaba? 😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tuba-pelin-konus

1.kişi çıktı hmm... yakın olduğum herkese benden nefret ediyor musun diye sorarsak göz bebeklerine baktık mı yalan mı doğru mu anlaşılır.

ahmet.gunes.79274

1 kişi

gzm-ynklr

1 kişi!

murat-egrikavuk

cok fazla var dikkat edin diyor😂😂😂

ikram-tokpolat

1 kişi! kim o laaa çabuk söylesinnn :D

Görüş Bildir