Görüş Bildir
Haberler
Sen ve Sevgilin Hangi Yerli Dizi Çiftisiniz?

etiket Sen ve Sevgilin Hangi Yerli Dizi Çiftisiniz?

Efe Çağlayan
04.04.2017 - 13:05 Son Güncelleme: 28.05.2018 - 18:16

Sen ve sevgilinin ilişkisine en çok benzeyen yerli dizi aşkını bulmak için testimizi çöz!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Haydi başlayalım. ❤️ İlk olarak sevgilinle nasıl tanıştığınızı öğrenelim!

2. Onun en çok hangi özelliğine bayılıyorsun?

3. Pekii ilişkini tek kelimeyle anlat desek bu hangisi olurdu?

4. Bu evlilik tekliflerinden hangisinin sana ait olmasını istersin?

5. Sevgilinle/eşinle ne kadar sıklıkla tartışırsınız?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Biraz özele inelim. Sevgilini tek kelimeyle tanımla desek hangisini seçerdin?

7. Bu unutulmaz film çiftlerinden hangisi senin favorin pekii?

8. Geldik son soruya. Aşkla ilgili söylenmiş bu sözlerden birini seç bakalım!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Cesur&Sühan!

Cesur&Sühan!

Sen ve sevgilin ''Cesur ve Güzel'' dizisinin Cesur ve Sühan'ı çıktınız! Yanlışlarınız var bu yanlışlara götüren nedenleriniz de var ama bunlar aşkınızın önünde bir engel değil. Sizin aşkınız çok doğallaşmış. Neden sevdiğinizi, neresini sevdiğinizi fazla düşünmeden kendinizi birbirinizin akışına kaptırmışsınız. İlişkiniz de bu yüzden bu kadar güzel ya zaten. Birbirinizi kaybetmemenin yolu sorunlarınızı, yanlışlarınızı konuşarak çözmek bunu çok iyi biliyorsunuz. Aman diyelim! Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Cevdet&Azize!

Cevdet&Azize!

Sen ve sevgilin ''Vatanım Sensin'' dizisinin Cevdet ve Azize'si çıktınız! Böyle bir aşk hikayesinin parçası olmaktan başka ne isteyebilirsin ki? Aşkın sıcaklığını, acısını, güzelliğini, zorluğunu, mutluluğunu sonuna kadar yaşıyorsun. Birçok engelle karşılaştınız ama hepsinin sonunda aşkınız kazandı. Eğer Azize'nin yerinde olsaydın, kim ne derse dersin hayatta Cevdet'i bırakmazdın. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde!

Süreyya&Faruk!

Süreyya&Faruk!

Sen ve sevgilin ''İstanbullu Gelin'' dizisinin Süreyya ve Faruk'u çıktınız! Duygu değişimlerini sık sık yaşıyorsunuz ama ne olursa olsun her defasında yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Aşkınız hafif 'arızalı' bir aşk öyküsü de olsa sizin için bu aşkın diğer adı mutluluk. Bu yüzden ilginç bir ilişkiniz var. O kadar farklı tiplersiniz ki aslında. Ama birbiriniz olmadan da yaşayamazsınız bunu biliyorsunuz. Birbirinizin değerini hep bu şekilde bilin. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Kemal&Nihan!

Kemal&Nihan!

Sen ve sevgilin ''Kara Sevda'' dizisinin Kemal ve Nihan'ı çıktınız! Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın… Bulunmaz. Ama siz bulanlardansınız. Birbirinize bakışlarınızda 'sen neredeydin şimdiye kadar' dediğinizi görür gibiyiz. Birbirinizi bu zamana kadar arayıp bulamamanız, bulduktan sonra sıkı bağlarla bağlamış.  O kadar çok seviyorsunuz ki aşkınız için her şeyi yapmaya hazırsınız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Hülya&Kerim!

Hülya&Kerim!

Sen ve sevgilin ''Hayat Şarkısı'' dizisinin Hülya ve Kerim'i çıktınız!  Aşkınız hakkında söylenecek çok şey var ama yazmaya başlasak sayfalar yetmez. Sizinki sonsuz bir aşk. Ne statü farkları, ne görüş ayrılıkları sizin aşkınızın önünde bir engel olabilir. Bütün zorluklara göğüs gerip birbirinizin elini bırakmamanız aşkınızın tarifi resmen. Hayatınız boyunca başınıza gelecek en güzel şey birbirinizi bulmanız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Sarp&Melek!

Sarp&Melek!

Sen ve sevgilin ''İçerde'' dizisinin Melek ve Sarp'ı çıktınız! Masalsı, deli dolu, inatçı bir aşk sizinki. Küçükken her şeyin daha kolay olduğunu ve oyunların daha masum olduğunu biliyorsunuz. Büyüdükçe bu oyunlar en çok sizin yaralanmanıza sebep oldu ama bundan çok güzel dersler çıkardınız. Çocuksu ruhlarınızı kaybetmeyerek aranızda kıskanılacak bir bağ oluşturdunuz. İlişkilerin zorluğu içindeki eğlenceyi bulabilmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Siz bunu başardınız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
727
456
233
171
85
68
53
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
raggedyman

kafadan sevgili uydurup çözmek de ayrı bi yalnızlık biçimi :/

Evelyn Mchale

Francisco Lachowski ve Barbara Palvin çıktı. Biliyorum öyle bir dizi çifti yok. Zaten benim sevgilim de yok.

Pasif Kullanıcı

Sevgilim yok çözemiyom lanet olsun Frank.