Sen ve Sevgilin Hangi Yerli Dizi Çiftisiniz?

-

Sen ve sevgilinin ilişkisine en çok benzeyen yerli dizi aşkını bulmak için testimizi çöz!

1. Haydi başlayalım. ❤️ İlk olarak sevgilinle nasıl tanıştığınızı öğrenelim!

2. Onun en çok hangi özelliğine bayılıyorsun?

3. Pekii ilişkini tek kelimeyle anlat desek bu hangisi olurdu?

4. Bu evlilik tekliflerinden hangisinin sana ait olmasını istersin?

5. Sevgilinle/eşinle ne kadar sıklıkla tartışırsınız?

6. Biraz özele inelim. Sevgilini tek kelimeyle tanımla desek hangisini seçerdin?

7. Bu unutulmaz film çiftlerinden hangisi senin favorin pekii?

Jack&Rose
Yaşar Usta& Melek Hanım
Alper&Ada
İlyas&Asya
Edward&Bella
Mr. and Mrs. Smith

8. Geldik son soruya. Aşkla ilgili söylenmiş bu sözlerden birini seç bakalım!

''Aşkın ilk soluğu, mantığın son soluğudur.''
''Aşk, kulübeyi altından bir saraya benzetir.''
''Aşk, aleyhine binlerce şey söylenir ama insanoğlu yine de onsuz yapamaz.''
''Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracakları yerde, duvar ördükleri için yalnız kalırlar.''
"Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır."
''Aşk, öyle bir anarşik kuvvettir ki serbest bırakıldığı zaman, yasa ve törenin koyduğu her türlü sınırı yıkar.''

Cesur&Sühan!

Sen ve sevgilin ''Cesur ve Güzel'' dizisinin Cesur ve Sühan'ı çıktınız! Yanlışlarınız var bu yanlışlara götüren nedenleriniz de var ama bunlar aşkınızın önünde bir engel değil. Sizin aşkınız çok doğallaşmış. Neden sevdiğinizi, neresini sevdiğinizi fazla düşünmeden kendinizi birbirinizin akışına kaptırmışsınız. İlişkiniz de bu yüzden bu kadar güzel ya zaten. Birbirinizi kaybetmemenin yolu sorunlarınızı, yanlışlarınızı konuşarak çözmek bunu çok iyi biliyorsunuz. Aman diyelim! Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Cevdet&Azize!

Sen ve sevgilin ''Vatanım Sensin'' dizisinin Cevdet ve Azize'si çıktınız! Böyle bir aşk hikayesinin parçası olmaktan başka ne isteyebilirsin ki? Aşkın sıcaklığını, acısını, güzelliğini, zorluğunu, mutluluğunu sonuna kadar yaşıyorsun. Birçok engelle karşılaştınız ama hepsinin sonunda aşkınız kazandı. Eğer Azize'nin yerinde olsaydın, kim ne derse dersin hayatta Cevdet'i bırakmazdın. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde!

Süreyya&Faruk!

Sen ve sevgilin ''İstanbullu Gelin'' dizisinin Süreyya ve Faruk'u çıktınız! Duygu değişimlerini sık sık yaşıyorsunuz ama ne olursa olsun her defasında yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Aşkınız hafif 'arızalı' bir aşk öyküsü de olsa sizin için bu aşkın diğer adı mutluluk. Bu yüzden ilginç bir ilişkiniz var. O kadar farklı tiplersiniz ki aslında. Ama birbiriniz olmadan da yaşayamazsınız bunu biliyorsunuz. Birbirinizin değerini hep bu şekilde bilin. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Kemal&Nihan!

Sen ve sevgilin ''Kara Sevda'' dizisinin Kemal ve Nihan'ı çıktınız! Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın… Bulunmaz. Ama siz bulanlardansınız. Birbirinize bakışlarınızda 'sen neredeydin şimdiye kadar' dediğinizi görür gibiyiz. Birbirinizi bu zamana kadar arayıp bulamamanız, bulduktan sonra sıkı bağlarla bağlamış.  O kadar çok seviyorsunuz ki aşkınız için her şeyi yapmaya hazırsınız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Hülya&Kerim!

Sen ve sevgilin ''Hayat Şarkısı'' dizisinin Hülya ve Kerim'i çıktınız!  Aşkınız hakkında söylenecek çok şey var ama yazmaya başlasak sayfalar yetmez. Sizinki sonsuz bir aşk. Ne statü farkları, ne görüş ayrılıkları sizin aşkınızın önünde bir engel olabilir. Bütün zorluklara göğüs gerip birbirinizin elini bırakmamanız aşkınızın tarifi resmen. Hayatınız boyunca başınıza gelecek en güzel şey birbirinizi bulmanız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

Sarp&Melek!

Sen ve sevgilin ''İçerde'' dizisinin Melek ve Sarp'ı çıktınız! Masalsı, deli dolu, inatçı bir aşk sizinki. Küçükken her şeyin daha kolay olduğunu ve oyunların daha masum olduğunu biliyorsunuz. Büyüdükçe bu oyunlar en çok sizin yaralanmanıza sebep oldu ama bundan çok güzel dersler çıkardınız. Çocuksu ruhlarınızı kaybetmeyerek aranızda kıskanılacak bir bağ oluşturdunuz. İlişkilerin zorluğu içindeki eğlenceyi bulabilmek herkesin yapabileceği bir şey değil. Siz bunu başardınız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melissayildirim

İçerde- Sarp ve Melek ❤️

raggedyman

kafadan sevgili uydurup çözmek de ayrı bi yalnızlık biçimi :/

tapicdu

HANGİ SEVGİLİM??

eyup-akcakaya1

Sen ve sevgilin ''Kara Sevda'' dizisinin Kemal ve Nihan'ı çıktınız! Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın… Bulunmaz. Ama siz bulanlardansınız. Birbirinize bakışlarınızda 'sen neredeydin şimdiye kadar' dediğinizi görür gibiyiz. Birbirinizi bu zamana kadar arayıp bulamamanız, bulduktan sonra sıkı bağlarla bağlamış. O kadar çok seviyorsunuz ki aşkınız için her şeyi yapmaya hazırsınız. Sizin gibi aşıklar zor bulunur bu devirde

mehmet-fatih7

cevdet ve azize doğru bi taraftanda bu vatanın sevdalılarındanız

Başlıklar

'İçerde'Evlilikaşkcesur ve güzelkara sevdatarifiyerli dizi
Görüş Bildir