Görüş Bildir

etiket Sen Gerçekten Mükemmel Bir Kız Arkadaş mısın?

Haberler
> Test
> Sen Gerçekten Mükemmel Bir Kız Arkadaş mısın?

Kızlar bu sefer çuvaldızı kendimize batırma sırası! Yıllarca eleştirdin durdun ama bakalım sen bu ilişki için neler yaptın!

1. İlk olarak, sevgiline nasıl seslenirsin?

2. Hadi bakalım bu sefer sürprizi sen yapıyorsun, yıldönümünüz için bir plan seç hadi!

3. Sizin ilişkinizde planları daha çok kim yapıyor?

4. Şimdi bize örnek bir çift seç bakalım!

5. Diyelim ki yaptığınız bir planı iptal etti, nasıl bir tepki vereceksin?

6. Çok kritik bir soru geliyor... Sevgilinin arkadaşları hakkındaki düşüncelerini en iyi yansıtan gifi seçer misin?

7. Diyelim ki ayrıldınız, ne zamana kadar onun sosyal medyadaki her adımını takip edeceksin?

8. Son olarak, çok net bir şekilde soruyoruz, kimse de cevabını bilmeyecek... Trip atıyor musun?

Kız Seni Alan Yaşadı!

Sen kesinlikle çok ama çok iyi bir sevgilisin! Karşındakini sıkmadani kaprislere girmeden olabildiğince sevgini yaşamak istiyorsun. Bu kadar iyi bir sevgili olmayı başarabilmek için öncelikle çok ama çok olgun birisi olman gerektiğini de ekleyelim. Sen  tüm derdi mutlu olmak ve mutlu etmek olan, gözlerinden huzur ve anlayış fırlayan tatlı mı tatlı bir şeysin. Seni kaçırana, üzene acırız o kadar diyelim!

Olduğu Kadar Olmadığı Kader!

Yani sen de az değilsin şimdi... Biraz sakin, biraz alttan alsan olacak bu iş ama duramıyorsun ki yerinde. Belki zamanında üzüldün, aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorsun, belki çok sevdin, kaybetmek istemiyorsun ama bu kadar kontrolcü olmaya hiç hiç gerek yok. Karşındakinin huzurunu geçtik, sana yazık. O yüzden biraz daha sakin ve de anlayışlı ol deriz, senin yanında değil ya da iki dakika mesaj atmıyor diye kimse kimseyi unutacak, aldatacak değil. İyi bir ilişkinin en temeli karşındakine güvenmektir, bunu da unutma!

İyisin iyi!

Sen gerçekten harika bir sevgilisin ve seninle beraber olacak kişinin mutsuz olma ihtimali çok çok düşük. Bazı küçük sorunları göz ardı etmeyi de öğrenir öğrenmez mükemmel bir kız arkadaş olmaman için hiçbir sebep göremiyoruz! Oldukça anlayışlı ve rahat bir insansın, yalnızca zaman zaman sevgilinin de en az senin kadar rahat ve kendi başına olmasına izin ver, kafasını topladığında dönüp dolaşıp geleceği yer gene senin yanın :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1073
459
155
72
38
35
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
MİSA YAGAMİ

Kız Seni Alan Yaşadı! olmayan sevgilime göre cevapladım "bakın bu dramdır "

leyla memmedova

valla bende salladim

Şu testleri hazırlarken sevgilisi olmayanlar da düşünülmeli azıcık :( neye göre kime göre cevap vericez. Salladım. ''Olduğu kadar, olmadığı kader çıktı'' :/