Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Bu Hayatı Hangi Takımın Taraftarı Gibi Yaşıyorsun?

57PAYLAŞIM

Bu test mizah amaçlıdır!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Şimdi mütevazılığı bir kenara bırakalım. Kendinde en sevdiğin özelliği söyle bize hadi!

4. Bunlardan hangisiyle uğraşmak sana daha çok keyif verir?

Basketbol
Futbol
E Spor
Spor yapmak
Daha başka

5. İnsanlara olan sevgini puanlar mısın?

6. Fırsatın olsa bu şehirlerden hangisine gitmek isterdin?

Amsterdam
Prag
Roma
Paris
Londra
Houston

7. Bize en sevdiğin müzik türünü de söyler misin?

Arabesk
Rap
Pop

8. Son olarak sence Türkiye'de spor müsabakaları sadece sahada mı oynanıyor?

Tabii ki sahada.
Hepsi olmasa da çoğu öyle.
Kesinlikle sahada oynanmıyor!

Fenerbahçe!

Senin mutluluğun çok kısa sürüyor. Hayatının ölüm kalım maçlarında her seferinde ölüyorsun :( Hayatında bir şeylerin sonunu hiçbir zaman getiremiyorsun. Mutlaka bir problem buna engel oluyor. Bazen senden kaynaklı bazen çevresel faktörlerden. Ama ne olursa olsun savaşmaktan vazgeçmiyorsun. Hayatındaki insanları değiştirmek etkili olur diyorsun ama ne yazık ki gelen gideni aratıyor. Tam birine güvendim diyorsun o daha kötü çıkıyor. Sen bu dünyaya yaşayanları izlemeye gelmişsin galiba. Her seferinde tekrar umutlanıp üzülsen de vazgeçme. Unutma en son umutlar ölür!

Galatasaray!

Senin hayatına kaos hakim. Ama sen ne olursa olsun bu kaosu arkana alıp başarılı bir şekilde her şeyin üstesinden geliyorsun. Hatta hayatında kaos olmazsa bir şekilde bu kaosu sen yaratıyorsun. Heee bu arada kaybettiğin savaş yok. Ortada bir konuda başarılı olmak varsa birinci sensin diğerleri ancak sıralamayı belirler. Hayatına aldığın insanlar gayet kaliteli seçimlerden oluşuyor. Tabii arada çürük elmalar olsa da genele baktığında bu konuda da başarılısın. Özetlemek gerekirse sen tam bir winnersin!

Beşiktaş!

Senin hayatın inişli çıkışlı diyebiliriz. Sen hayatında bazen en dipleri de görüyorsun en zirveyi de. Ama asla kendinden ödün vermiyorsun. En dip noktasında da aynısın zirvede de. Üzüldüğün zamanlarda üzüntünü kimseye belli etmemeye çalışıyorsun ama mutlu olduğunda bunu herkesle paylaşıyorsun. Hayatına aldığın insanlarla kimyan çok iyi uyuyor ama sebebi belli olmayan şeyler yüzünden onları hayatında tutmakta zorlanıyorsun. Tamam her şey bitti dediğin hayatına biri giriyor ve sen tekrar dünyanın en umutlu ve mutlu insanı oluyorsun. Umarız hayatına hep seni mutlu edecek insanlar çıkar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yusuf-baycan

Beşiktaş:Senin hayatın inişli çıkışlı diyebiliriz. Sen hayatında bazen en dipleri de görüyorsun en zirveyi de. Ama asla kendinden ödün vermiyorsun. En dip noktasında da aynısın zirvede de. Üzüldüğün zamanlarda üzüntünü kimseye belli etmemeye çalışıyorsun ama mutlu olduğunda bunu herkesle paylaşıyorsun. Hayatına aldığın insanlarla kimyan çok iyi uyuyor ama sebebi belli olmayan şeyler yüzünden onları hayatında tutmakta zorlanıyorsun. Tamam her şey bitti dediğin hayatına biri giriyor ve sen tekrar dünyanın en umutlu ve mutlu insanı oluyorsun. Umarız hayatına hep seni mutlu edecek insanlar çıkar!

ethanos

Helal! BJK Kraldır gerisi yalandır!

talha-nadir

Yav Abi Trabzonsporluyum Fener Çıktı Böyle Bir Şans Yoktur Ya Beşiktaş Çıksa Galatasaray Çıksa Gam Yemeyecem

luluk

Galatasaray çıktı Fenerbahçeliyim 😳

talha-nadir

Hani Trabzon

Görüş Bildir