Sen 2019'u Anlatan Bir Şarkı Olsan Hangisi Olurdun?

-
Abone ol

Bakalım 2019'da en çok dinlenen hangi şarkısın?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. 2019'a nasıl girmiştin hatırlıyor musun?

Mutlu girmiştim diye hatırlıyorum.
Umut dolu girmiştim.
Büyük hedeflerle girmiştim.
"2019, benim yılım olacak" diyerek.

4. Peki 2019'dan en çok beklediğin şey neydi?

Aşk
Başarı
Huzur
Eğlence

5. 2019'da seni en çok meşgul eden şey neydi?

Okul
İş
Arkadaşlarım
İlişki

6. Sence 2019 senin yılın oldu mu peki?

Kısmen...
Tabii ki yine olmadı.
2019 tam olarak benim yılımdı!

7. Şu anki ruh halini bu görsellerden hangisi anlatıyor?

8. 2019 yılında bu konulardan hangisinde pişmanlık duydun?

Kariyer konusunda aldığım kararlar
Arkadaşlık ilişkilerim
Ailem ve onlara olan tavrım
İlişki konusunda yaptığım seçimler
Çeşitli alışkanlıklar
Genel olarak bütün konular :(

9. Son olarak, 2020'de başarmayı en çok istediğin şey ne?

Kariyerimde zirveye ulaşabilmek
Popülarite sahibi olmak
Para, ne de olsa her şeyin ilacı...
Huzur
Aşk

Merve Özbey - Yaramızda Kalsın!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Merve Özbey - Yaramızda Kalsın olurdun! İşte karşımızda aşkın kitabını yazmış bir insan! Sevdin mi öyle derinden öyle güçlü seviyorsun ki saygı duymamak imkansız. İlişkinde yaşadığın her şey, her detay senin için çok kıymetli. Kalbinin derinliklerinde iz bırakmış senin için çok önemli biri var ve sen onun için gerekirse acı çekmeyi bile seviyorsun. Umutla geleceği günü bekliyorsun bu yüzden de hayatına kimseyi almıyor aşkına sadık kalıyorsun.

Ezhel - Felaket!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Ezhel - Felaket olurdun! Aşk senin için önemli fakat olmazsa olmaz bir şey değil. Olursa sonuna kadar dolu dolu yaşıyorsun ancak bittiği yerde de onu geride bırakıp devam ediyorsun. Çünkü bir kez geldiğin ve tadını çıkararak yaşamak istediğin bu hayatta, aşk acısı ile zaman kaybetmektense edindiğin tecrübeye çıkardığın derslere odaklanarak kendi yoluna gidiyorsun. Tabi aşkın hiçbir zaman seni sen yapan şeylere de engel olmasına izin vermiyorsun.

Ben Fero - Biladerim İçin!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Ben Fero - Biladerim İçin olurdun! Sen tam anlamıyla özgürlüğüne düşkün birisin! Hayatı dolu dolu yaşamak ve tadını çıkarmak adına aşktan çok daha büyük önceliklerin var. Evet  çok aşık olmuş olabilirsin ama ne kadar seversen sev, bu seni kendin olmaktan çıkardığı an, arkana bakmadan gidebilirsin. O yüzden seninle birlikte olmak isteyen kişinin, seni çok iyi tanıması, anlaması ve her an her şeye hazırlıklı olması lazım. Çünkü sen daima kanatlarını açıp, hayatın kollarında kanat çırpmak istiyorsun!

Simge - Öpücem!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Simge - Öpücem olurdun! İşte tam bir aşk insanı! Senin içindeki sevgi öyle büyük ki sadece insanlara bağımlı değil. Sen çiçeklere ağaçlara, hayvanlara kısacası hayata karşı sevgi dolusun. Aşk senin için su gibi ekmek gibi bir şey. Karşılıklı olsun olmasın ortada sevgiye dair bir şey varsa onun için her şeyi yapabilirsin ama baktın olmuyor vazgeçip yoluna da kolayca devam edebilirsin. Ne de olsa senin için sevginin iyileştiremeyeceği bir şey yok. Zaman zaman kalbin kırılsa bile aşktan asla vazgeçmiyorsun çünkü her zaman sevgiye açık bir kalbin var.

Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum olurdun! Sen öyle güçlü bir insansın ki  aşk acısı bile seni yıkamıyor. İlişkilerinde oldukça fedakar, duygusal birisin. Hayata bir kere geldiğinin farkında olan biri olarak ilişkilerini de dolu dolu yaşamak istiyorsun.  Kolay kolay aşık olmuyor, sevdin mi tam seviyorsun ama sana hata yapıldı mı affetmiyor, ne kadar aşık olsan da çekip gidebiliyorsun. Ne kadar canın yanarsa yansın sıfırdan başlayıp yoluna devam ediyor, aşktan da asla vazgeçmiyorsun.

Bırakman Doğru Mu? - Zeynep Bastık ft. Anıl Piyancı!

Sen 2019'u anlatan bir şarkı olsan Bırakman Doğru mu olurdun! Aşk senin için önemli fakat olmazsa olmaz bir şey değil. Olursa sonuna kadar dolu dolu yaşıyorsun ancak bittiği yerde de onu geride bırakıp devam ediyorsun. Çünkü bir kez geldiğin ve tadını çıkararak yaşamak istediğin bu hayatta, aşk acısı ile zaman kaybetmektense edindiğin tecrübeye çıkardığın derslere odaklanarak kendi yoluna gidiyorsun. Tabi aşkın hiçbir zaman seni sen yapan şeylere de engel olmasına izin vermiyorsun. Özgür ruhlu, kendini iyi tanıyan ve kolay kolay da bağlanamayan biri olarak hayatına girmek hiç kolay değil ama karşına gerçekten seni anlayabilen biri çıkarsa; herkesi kıskandıracak, sevgi dolu bir ilişki yaşatacağına da şüphe yok.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anil-lucadris

Ezhel - Felaket!

irem-yazgeldi

Bırakman Doğru Mu? - Zeynep Bastık ft. Anıl Piyancı!

ceylin-ekmekcioglu

MERVE ÖZBEY-YARAMIZDA KALSIN

orhan-ulusoy

Gülşen - Bir İhtimal Biliyorum!

toprak-karatas

merve özbey - yaramızda kalsın

Görüş Bildir