Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seks Üzerine Söylenmiş ve Okuduğunuzda Libidonuzu 17 Kat Yükseltecek 17 Enfes Aforizma

4bPAYLAŞIM

Her şeyin üzerine söz söylenir de, insan yaşamının olmazsa olmazı üzerine duygularımızı harekete geçiren, içimizi hoş eden sözler söylenmez mi hiç!

İşte seks üzerine söylenmiş 17 enfes aforizma!

#1

Aşk olmadan seks anlamsız bir deneyimdir, fakat anlamsız gibi görünen deneyimler müthiş güzel olur.

Drew Carey

#2

Kadınlar orgazm taklidi yapabilirler. Ama erkekler tüm ilişkiyi taklit edebilirler.

Sharon Stone

#3

eksisozluk.com

Seks, sabretmektir, tutkudur, düşlemektir, yalnızlıktır, mutluluktur, terk edilmeyi göze almaktır, şefkattir...

Zed

#4

Seks reenkarnasyonun 9 nedeninden biridir. Diğer 8 neden önemli değildir.

George Burns

#5

Seks iyidir. Herkes yapıyor ve herkes yapmalı da.

Robbie Williams

#6

Seks briç gibidir, insanın iyi bir partneri yoksa iyi bir eli olmalıdır!

Woody Allen

#7

"Hadi sevişelim" diye başlanılanı değil, büyük bir tutkuyla istemsiz olarak başlanılanı gerçektir.

Indiana Bond

#8

Eğer hiç seks yapmazsan güç hissinin ne olduğunu asla bilemezsin. Kendi sesin ve kişiliğin olmaz. Seks bizi ailemizden ayıran eylemdir. Çocukları ebeveynlerden ayıran şeydir. Gençlerin ilk başkaldırıları seks yoluyla olur ve eğer hiç seks yapmazsan ailenin sana öğrettiği şeylerin ötesine asla geçemezsin. Eğer seksi yasaklayan kuralı çiğnemezsen bir daha hiçbir kuralı çiğneyemezsin ve eğer seksi arzulamıyorsan gücü arzular mısın? 

Chuck Palahniuk

#9

İnsanların en büyük önyargıları da cinsellik hakkındadır. En büyük sırlarını da, ikiyüzlülüklerini de cinselliğe saklamışlardır. Dünyada hala en büyük para seksten kazanılıyor. İnsanlar o kadar zavallı ki, üç aşağı beş yukarı hemen herkes bu konuda yalan söylediği ve ikiyüzlü olduğu halde, yüzyıllardır zina, fuhuş, aldatma, sadakat falan tartışıyorlar! Dünya kurulalı beri, en büyük yasaklar seks hakkındadır. Ne dört kitap, ne kırk peygamber seksle baş edemedi. Çünkü seks ne yazık ki varoluşumuzdur. Varoluşumuz kadar anlamsız ve açıklanamazdır.

Murathan Mungan

#10

Seks gerçekten öldürebilir. Seks esnasında vücutta neler olduğunu biliyor musun? Göz bebekleri açılır. Atardamarlar büzülür. Vücut ısısı artar. Nabız ve tansiyon yükselir. Solunum hızlanır ama içeri çekilen hava azalır. Beyin her yere elektrik sinyalleri gönderir. Her bezden salgılar fışkırır. Kaslar, vücut ağırlığının 3 katını kaldırıyormuşçasına gerilir ve spazm geçirir. Vahşidir, çirkindir ve pistir. Tanrı onu inanılmaz zevkli yapmasaydı insanlığın soyu bin yıllar önce tükenirdi.

House MD - Cameron

#11

Kadınların nasıl bu kadar çok zevk aldığını soruyorlar. Parmağınızla kulağınızı karıştırdığınızda, parmağınız mı daha çok zevk alır kulağınız mı?

#12

"Bitti, hadi uyuyalım" diye değil, yorgunluktan ve mutluluktan uyuyakalınarak bitirileni gerçektir.

Indiana Bond

#13

Aslında karşıdaki insanın zihni ve bedeni üzerinde mutlak hakimiyet kurmak için duyulan arzudan ibarettir.

Nietzsche

#14

Seks, yavaş bir iyi geceler öpücüğüdür; şefkattir. 

Zed

#15

En önemli karşılaşmalar, bedenler daha birbirlerini görmeden ruhlar tarafından hazırlanır. Bundan sonra bedenler ruhun diliyle konuşmayı öğrenir. Buna seks denir.

Paulo Coelho

#16

Seks, hoşça kal dendiğinde bir şey konuşmaya gerek kalmaksızın geri döneceğini bilmektir. Seks, inançtır. 

Zed

#17

Seksin pis ve ayıp olduğunu düşünen insanlar var, seks zihinlerini sürekli meşgul ediyor ve ona deli oluyorlar, onunla ilgisi olan hiçbir şey istemiyorlar, ona kimsenin karışmasını da istemiyorlar. Seksin bir annenin elmalı turtası kadar doğal ve sağlığa yararlı olduğunu düşünen insanlar da var, bu konuda rahatlar ve ona doyamıyorlar, pazar günü bile...

Tom Robbins

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-akdeniz1

Katılıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum.. "Seks gerçekten öldürebilir. Seks esnasında vücutta neler olduğunu biliyor musun? Göz bebekleri açılır. Atardamarlar büzülür. Vücut ısısı artar. Nabız ve tansiyon yükselir. Solunum hızlanır ama içeri çekilen hava azalır. Beyin her yere elektrik sinyalleri gönderir. Her bezden salgılar fışkırır. Kaslar, vücut ağırlığının 3 katını kaldırıyormuşçasına gerilir ve spazm geçirir. Vahşidir, çirkindir ve pistir. Tanrı onu inanılmaz zevkli yapmasaydı insanlığın soyu bin yıllar önce tükenirdi." House MD - Cameron

mehlika285

Chuck Palahniuk beni ikna etti

umut-gidik

Yamacıma gel keke ;)

elif08

#11

smyl

#8 adamın seks hakkındaki aforizması bile aykırı tarzını belli ediyor

kevin-bey

İşte bunlar hep seks.

Görüş Bildir