Seçim Vaadi Böyle Tutulur: 'Oscar Cardozo'yu Getireceğim' Deyip Gerçekten Getiren Okul Başkanı

 > -
Abone ol

Partiler seçim startını vermiş, vaatler, beyannameler havada uçuşurken, halkımızın büyük çoğunluğu verilen bu vaatlerin yine tutulmayacak sözler olduğunu düşünüyorlar. Tam bu atmosferin içindeyken karşılaştığımız bir haber ise, 'büyük' siyasetçilerimizin; şimdinin küçük, geleceğin büyük siyasetçi adaylarından bir şeyler öğrenmesi gerektiğini kanıtlar nitelikte.

Trabzon Prof. Dr. İhsan Koz İlkokulu 4-G sınıfı öğrencisi Ömer Taha Çoban, okul başkanlığı seçimlerinde Oscar Cardozo'yu getireceğini vaad ederek başkanlık seçimini kazandı.

Vaadinin ardından seçimi kazanması belki sürpriz değildi ancak asıl sürpriz olan Ömer Taha'nın sözünü tutup Cardozo'yu okula getirmesi oldu.

Teklifi kabul eden Cardozo 4-G sınıfını ziyaret etti. Sözünün eri olmanın gururu gözlerinden okunan taze başkan, geldiği için Cardozo'ya bol bol teşekkür etti. Bu ziyaret sonrası okulu için daha şevkle çalışacağı bariz.

Trabzonspor'un Paraguaylı golcüsünü karşısında gören öğrenciler epey şaşırsa da bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Sıralara oturup öğrencilerle sohbet eden Cardozo ise, öğrencilerle birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyleyip, Ömer Taha'yı tebrik ederek okuldan ayrıldı.

''Biz zaten Ömer'e güveniyorduk. Bunun için ona yardım etmiştik okul seçimlerinde. Ama Cardozo'nun bir anda sınıfa girmesi bizim için büyük sürpriz oldu. Çok heyecanlandık'' - Ömer Taha'nın sınıf arkadaşı

Sonuç olarak, Ömer Taha'nın bu iddialı vaadi, Cardozo'nun da jestiyle gerçekleşti.

Darısı siyasetçilerin başına.

Cardozo'nun okul ziyaretinden görüntüler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mugi

Büyüksün Başgan (:

enda

çocuk kimin çocugu onu yazaydınız olayın nasıl gerçekleştiği anlaşılırdı ;)))

hasan-artikci

Çocuk bu çocuk anlaşılan sen kıskandın bu çocuğu demek ki zamanında böyle bi söz verdin tutamadın sen kimin çocuğusun söyle bakim :D

enda

;) yöneticilerden birinin çocugu o sebeple yazdım bunu.. bende baba torpiliyle bi yerlere gelmiş biri olarak tabikide kardesımı destekliyorum.. gelecegın belediye baskanı olacak :D

onurovski

Son bölümde konuşan kızın yanında oturan kıza bi haller geliyor sanki :D

nomadsoul

Bence onun kakası gelmiş , hani hafif üşüme gelir ya , tutmaya çalışırsın ama tuvalet yakındır , bilerek gitmezsin.

fuat-mengi

çıkarmısın, dışarı

Gizli Kullanıcı

Oha büyük başkan. Şimdilerde herkes sıkıyor onu yapacam bunu yapacam ufacık çocuk örnek olsun lan siyasilere

ismailckn

Geleceğim başbakanı.

Görüş Bildir