Şaşırttın Bizi Ay Balam! Azeri Kızı Günel'in Şimdiki Halini Görünce Siz de Bizim Kadar Şaşıracaksınız

141PAYLAŞIM

Bir zamanlar yanık sesli, güleç yüzlü, minik bir Azeri kızı vardı bildiniz mi? Hah işte o kız artık bildiğiniz gibi değil... Günel Zeynelova'nın değişimi için şöyle buyurun.

Yeniden esmeye başlayan küçük şarkıcılar furyası 90'ların sonuna denk geliyor. Küçük İbolar, Küçük Onurlar ekranlarda dolaşırken çok daha farklı bir minik çıktı: Azeri Kızı Günel

İbrahim Tatlıses'in 1998 Azerbeycan konserinde sahneye fırlayıp Sibel Can'ın "Padişah" şarkısını söylemişti Günel. İşte o an, Günel'in hayatının dönüm noktası oldu.

"Manevi babam" dediği İbrahim Tatlıses'in oldukça büyük beğenisini kazanan bu 13 yaşındaki kız, Türkiye'ye geldi ve Tatlıses öncülüğünde büyük bir patlama yarattı.

Şuraya da bir "Oy Didem" hareketi bırakalım... :) 

(Evet, camdaki esmer kadın Burcu Esmersoy)

Zaman geçip Günel genç kadın olduğunda ise adı, magazin haberlerinin bir parçası olmaktan geri kalmadı. İranlı iş insanı Reza Zarrab ile nişanlanmıştı Günel. Ve Zarrab, Ebru Gündeş ile tanışana kadar nişanlılardı...

Daha doğrusu konu hep böyle iddia edildi. Hatta Zarrab'ın adı Gündeş ile duyulmaya başladığı zamanlarda bile Reza Zarrab Günel'e çiçekler gönderip hala kendisini sevdiğini söylüyordu.

Bu magazinsel durumlardan pek hoşlanmadı, zaten işin içine bir de kırık bir aşk hikayesi girmişti. İşini yapmaya devam etti ancak ekranlarda değildi. Sonra bir baktık, o da ne?

O bizim tanıdığımız minik kız büyümüş, hatta bir hayli de değişmişti. Şu haliyle onun Günel olduğunu söylemesek herhalde çoğunuz tanıyamazdı.

Müzik çalışmalarına devam ederken bir yandan da farklı iş dallarıyla ilgilendiğini öğrendik Günel'in.

Herkes takı zevkini beğendiği için mücevher işine el atmış öncelikle. Azerbaycan'da GNL Diamond isimli bir marka oluşturmuş.

Bir de pizza restoranı açmış. Arada bir mutfağa girip kendisi de yemeklere el atıyormuş.

Uzun yıllardır görmediğimiz Günel işte şimdi bunları yapıyor. Yıllardan sonra ne kadar da büyük bir sürpriz oldu onu böyle görmek...

Evet estetik var, yalan değil. Fakat güzel yaş almış Günel, hakkını teslim edelim. Şaşırttın bizi ay balam ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
simurg21

Bu değişim değil başka bir şey. Kadın şu anda kendine benzemiyor :)

birgul-kilic-oztepe

Muhteşem bir değişim yakışır rabbim yolunu açık etsin

viyol10sel

Tayyibin milli kahraman olarak gördüğü Ebru Gündeş'in de kocası olan büyük vurguncu büyük hırsız Zarrab'ı sevecek kadar boş bir karakteri zekası varsa yenişim öyle güzelliği, çomar her yerde çomar...

marvelous

Bu estetikli tipi daha önce yüzlerce defa görmüş gibi hissediyorum o kadar benziyorlar birbirlerine. Kişinin kendi tercihi tamam da üzülüyor insan doğal hali çok daha güzeldi, gidip kendilerini birkaç insana ''güzel'' görünmek için bozuyorlar..

gizliyazarr

Bunları fabrikada mı yapıyolar ya

Görüş Bildir