Görüş Bildir

etiket Sarıklı ve Cübbeli Kişiler ‘Evli Misiniz?’ Diyerek Saldırdı: Hepsi Serbest Kaldı

Haberler
> Sarıklı ve Cübbeli Kişiler ‘Evli Misiniz?’ Diyerek Saldırdı: Hepsi Serbest Kaldı

Balat’ta nişanlısıyla oturan ve piknik yapan bir çifte, yaklaşık 15 kişilik sarıklı ve cübbeli bir grup saldırdı. Çiftin yanına gelerek, ‘Burada böyle oturamazsınız. Evli misiniz siz?’ diyerek darp eden grubun tamamı serbest bırakıldı.

“Nikahınız var mı? Evli misiniz?”

“Nikahınız var mı? Evli misiniz?”

Olay 29 Haziran günü İstanbul Balat’ta meydana geldi. Nişanlı olan çift, Balat’ta piknik yaparken, sarık ve cübbe giyen yaklaşık 15 kişinin saldırısına uğradı.

Halk TV’den Hazar Dost’un haberine göre; G.B’ye “Sen çarşaflısın, cemaatimizi kötülüyorsun. Burada böyle bulunman doğru değil” diyen grup, A.B’nin gömleğini yırtarken yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine şiddet uyguladı.

Saldırganların, kendisini darp ettikten bir süre sonra tekrar yanlarına geldiğini belirten A.B, “Olaylar bir anda gelişti, biz hakkımızı helal ediyoruz. Sen de hakkını helal et’ dediler” derken aldığı darp raporuyla beraber saldırganlardan şikayetçi oldu.

Hepsi serbest bırakıldı

Hepsi serbest bırakıldı

Çevrede bulunan insanların “Ne yapıyor gençler? Oturuyorlar. Niye karışıyorsunuz, biz gördük hiçbir şey yapmadılar” gibi tepkileriyle saldırısını durduran grup, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Fakat tüm saldırganlar, karakoldaki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
454
110
54
22
13
12
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
rednose34

Bana denk gelselerde ölmüşlerine kavustursam

dasdasd

bu salaklar gibi ceza almicami bilsem alayının kıçına basıcam tekmeyi

Selam Öabakan

birader alayını indiricen ancak bunlar bundan anlar bak bakalım birdaha biri bakabiliyormu

Mehmet Aydin

Zaten cemaatiniz kötü, daha ne kadar karalanabilir, trafik polisi gibi soru sormak nedir, nerde o eski emniyet içerde sizi bir güvel ıslatıp ıslatıp dövmemiş