Görüş Bildir

Sarıgül'ün Partisinin İsmi ve Logosu Belli Oldu: 'Değişim Yürek İster'

Haberler
> Sarıgül'ün Partisinin İsmi ve Logosu Belli Oldu: 'Değişim Yürek İster'

Mustafa Sarıgül, bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü partinin detaylarını açıkladı. Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi'ni aynı isimle partileştirirken, partinin logosu ise iki kalp ve kalpleri bağlayan bir yıldızdan oluşuyor.

Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kurucusu olduğu Türkiye Değişim Hareketi’nin siyasi parti tanıtımı İstanbul’da bir otelde düzenlenen toplantıyla yapıldı. Toplantıda partinin ismi, kurumsal kimliği, logosu ve parti müziği kamuoyu ile paylaşıldı.

Sarıgül’ün partisinin ismi Türkiye Değişim Partisi oldu. Logosunda ise iki kalp ve kalpleri bağlayan bir yıldız yer alıyor.

Sarıgül’ün partisinin ismi Türkiye Değişim Partisi oldu. Logosunda ise iki kalp ve kalpleri bağlayan bir yıldız yer alıyor.

Sözcü'de yer alan habere göre, koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen toplantıya, 80 civarında kurucu ve teşkilat mensubu katıldı. Tanıtım toplantısının açılışında konuşan Sarıgül, “Değişimim öncüleri siz olacaksınız. Samimi içten ve son derece şefkatli bir anlayışla yola çıkıyoruz. Yolumuz huzur yolu olacak. Yolumuz milletimizin yüzünü güldürme yolu olacak. İnşallah kalbimiz bundan sonra bütün Türkiye için atacak” ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
80
44
15
5
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Gel gel sen de gel bok var.

Bilirkişi Raporu

Bunlar hep gizli RETÖ'cüler. Bahçeli gibi zamanı gelince saf değiştirenler.

Bozkurt

Mustafa Sarıgül ve Ahmet Davutoğlu oy falan bölemez. Öyle kafalarına göre takılırlar. Ali Babacan ise oy bölmekten fazlasını yapacakmış gibi duruyor. AKP sır... Devamını Gör