Saray Karıştı! Kraliçe Elizabeth’in Oğlu Prens Andrew Tarafından ‘Seks Kölesi’ Olarak Çalıştırılan Virginia Roberts Neler Yaşadığını Anlattı

145PAYLAŞIM

Bir yandan gelinler, bir yandan oğullar Kraliçe Elizabeth kalpten gidecek az kaldı 😂

Kaynak: https://www.telegraph.co.uk/royal-family...

Sizleri öncelikle Prens Andrew ile tanıştıralım. Kendisi Kraliçe Elizabeth'in 3. çocuğu, 2. oğlu.

York Dükü olan Prens Andrew'ün iki tane kızı var: Beatrice ve Eugenie

Biliyorsunuz ki, Prens Andrew ile yakın arkadaş olan Jeffrey Epstein tecavüz ve pedofili suçlarından hüküm giymişti.

Epstein'in kurbanlarından bir tanesi olan Virginia Roberts (yeni adıyla Virginia Giuffre) 2001 yılında Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandığını iddia etti.

Prens Andrew bu iddiaları yalanladı fakat yine de Kraliçe Elizabeth kendisini görevlerinden aldı.

Daha sonra ortaya böyle bir fotoğraf çıktı. Fotoğraftaki arkada olan kadın Epstein'in sevgilisi Ghislaine Maxwell, öndeki Virginia ve onun beline elini koyan da Prens Andrew.

Virginia Roberts, Prens ile ilk önce bir gece kulübünde dans etmeye zorlandığını söyledi. Hatta Andrew'ün dans sırasında çok fazla terlediğini dile getirdi.

Ve şunları ekledi: "Hayatımda gördüğüm belki de en kötü dansçıydı. O kadar çok terliyordu ki, sanki üzerime yağmur yağıyordu. Ama onu mutlu etmem gerekiyordu çünkü Jeffrey ve Ghislaine'in benden istedikleri de buydu."

Virginia, gece kulübünden çıktıktan sonra da Maxwell'in evine gittiklerini ve orada da Prens Andrew ile birlikte olmak zorunda kaldığını anlattı.

Arabaya bindikleri zaman Ghislaine Maxwell kendisine yapması gerekenleri anlatmış ve Virginia çok tiksinmiş. O gece Maxwell'in Londra'da bulunan evine gitmişler ve Prens Andrew ile birlikte olmuş.

Bu birlikteliğin çok uzun sürmediğini belirten Roberts, Prens'in daha sonra kalkıp kendisine teşekkür edip gittiğini dile getirdi.

"Kendimi çok kirlenmiş hissediyordum, evet Prens bana kaba davranmadı ama istemediğim bir şeyi yaptım. Nasıl karşı çıkabilirdim ki, karşımdaki insanlar çok güçlülerdi. Ne derlerse yapmak zorundaydım." diyor.

Bütün bu iddiaların ardından BBC'de yayımlanan Newsnight programına konuk olan Prens Andrew hakkında söylenenleri yalanladı.

Virginia Giuffre ile tanıştığını hatırlamadığını ekledi.

Virginia'nın terleme iddiaları için ise tıbbi olarak terlemesinin mümkün olmadığını belirtti.

Prens, 'helikopter pilotu olarak görev aldığı Falkland Savaşı sırasında aşırı dozda adrenalin sonucu yaşadığı travmayla artık terlemediğini' belirtti...

Elini beline koyduğu fotoğraf sorulduğu zaman da, böyle bir fotoğraf çektirmediğini ama bu fotoğrafın sahte olduğunu kanıtlayamadığını belirtti.

Kendisinin dışarı çıkarken mutlaka ceket ve kravat ile çıktığını fakat o fotoğrafta üzerinde sadece gömlek olduğunu da ekledi.

İddialar şimdilik böyle, doğru mu değil mi bilemiyoruz tabii. Zamanla hep birlikte göreceğiz...

Ama Elizabeth'in Andrew'a çok kızgın olduğunu biliyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asliaslie

O değilde kraliçe başörtüsüyle ne bileyim :))

erci-e

oooh, hayırlı işler bol güneşler prens efendi!

bbbbb

Kraliçedeki adalet gözlerimi yaşarttı.

y.-o.

Anlamadım Prens'in suçu neymiş?

deen-tharkuho

Tebrikler okuduğunu anlamama gibi bir kabiliyetin var kadını zorla onunla birlikte olmaya zorladı bunu nesini anlamadın?

y.-o.

Zorla mı?

tufan-bozkurt1

ağzının tadını biliyor pezevenk .kızda salak biraz, oda piremses olcam sandı herhal sıkılınca kızın götüne tepiği bastı kızda namusluyum.

Görüş Bildir