Saplantılı Hale Geldiği Adama 159 bin Mesaj Atıp Hapse Girdiği Halde Hala Evlendirileceklerini Düşünen Stalker Kadın

1.8bPAYLAŞIM

Bir kere görüştüğü adama takıntılı hale geldiği adama 159 bin kadar mesaj atıp taciz ettikten sonra hapse giren ancak umudunu hala kaybetmediğini söyleyip evlendirilmeleri gerektiğini düşünen saplantılı kadının haberini sizin için derledik. Gelin haberin detaylarına hep birlikte bakalım.

Kaynak: https://www.news.com.au/lifestyle/real-l...

Arizona'da yaşayan Jacqueline Ades ismindeki kadın arkadaş bulma sitesinden tanışıp bir kez görüştüğü saplantılı hale gelmişti.

Adama yaklaşık 159 bin mesaj atmıştı.

Sadece binlerce mesajla taciz etmekle kalmayıp üstüne üstlük bir de adamın evine gizlice girmişti.

Adam şehir dışındayken gizlice evine girip küvetini doldurup banyo yaparken polislere yakalanmış ve tutuklanmıştı.

"Böbreklerinden suşi yapacağım" ve "kanında banyo yapmak istiyorum" gibi mesajlar atan Jacqueline geçtiğimiz yıl Mayıs ayında tutuklanmış ve serbest bırakılmıştı ancak mahkemesi devam ediyordu.

Hiçbir duruşmaya gelmediği için daha sonra tutuklanan kadın, hapishaneye götürülürken hala polislere "Bana 16 ay boyunca 'git' dedi ve ben yapamadım çünkü onu çok seviyordum. Ve onu daha çok sevdikçe, evrenle ilgili daha çok gizemi çözdüğümü fark ettim" dedi.

Geçtiğimiz aylarda mahkeme Jacqueline'in akli dengesinin yerinde olmadığına karar verdi bu nedenle hapisteyken düzenli olarak psikolojik destek gördü.

Jacqueline her şeye rağmen şunları söyledi: "Bence bu çok saçma, olayların buna döndüğüne inanamıyorum. Birkaç mesaj yüzünden hapiste olduğuma inanamıyorum." 

Attığı binlerce mesajın sadece bir 'şaka'dan ibaret olduğunu inanıyor.

Ve bütün bu olanlara rağmen Jacqueline hala jürinin onu suçlu bulmayacağını ve adamla evlendirilmelerine karar verileceğini düşünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efedemir95

sakatat seviyormuş... hayallerimin kadını...

riverdale-and-narcos

komik olan ne aq?

ozzy_oz

Oysa herkes öldürür sevdiğini.. 😂😂

erci-e

Arkadaş şu yazıları üniversite sınavında okuma parçası olarak sor, on numara çeldirici anlatım bozukluğu sorusu olur! Millet parçada ne demeye çalıştığını çözene kadar dakikalar uçar gider!

coreattacks

"Anlatım bozuklukları" konusunda farkındalık yaratıyorsun Sheida!

erci-e

"Şeyda" yazamayan birinden ne beklenir ki başka :D

Görüş Bildir