Sahra Işık 'Salaklık' Dedi! Enerji Yüklemesi Adı Altında Defalarca Cinsel İstismara Uğrayan Ecem Karaağaç'tan İlk Açıklama Geldi!

855PAYLAŞIM

Ecem Karaağaç'ın cinsel istismar olayı saatler geçtikçe büyürken, bir açıklama Survivor'daki arkadaşı Sahra Işık'tan ardından da Ecem Karaağaç'tan geldi!

Gelin hep birlikte bakalım!

Dün, gündem Survivor'ın eski yarışmacılarından Ecem Karaağaç'ın "enerji yüklemesi" bahanesiyle uğradığı cinsel istismar ile çalkalandı bildiğiniz üzere...

Uzun süre de etkisi devam edecek gibi görünüyor...

Konuya hakim olmayanlar neler olup bittiğine buradan bakabilir. 👇

Enerji Yüklemesi Bahanesiyle Defalarca Kez Cinsel İstismara Uğradığını İtiraf Eden Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç - onedio.com
Enerji Yüklemesi Bahanesiyle Defalarca Kez Cinsel İstismara Uğradığını İtiraf Eden Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç - onedio.com

İlk açıklama Sahra Işık'tan geldi; bugün katıldığı bir magazin programında ilginç açıklamalarda bulundu bu konuyla ilgili.

İşte o açıklamalar...

"Ecem'in haberini okuyunca şoka girdim. İnanamadım. Dün Ecem'i aradım ama telefonu açmadı."

"Bu haber nasıl çıktı bunu da çok merak ediyorum. Aklım mantığım almıyor. Ecem çok erken Survivor'a veda etti. Belinden sorun yaşadı. Bilemiyorum. Bunun gerçek olduğuna inanmak istemiyorum."

"Ecem ile çok samimi değildim."

"Adada tanığım kadarıyla çok sakin, art niyeti olmayan biri. Fakat bu durum saflığın başka bir boyutu. Saf olan bir insan bile akıl eder."

"İddiası olmayan biri neden bunu yapsın?"

"Kafamdaki en büyük soru işareti, Ecem şampiyonluğa odaklı biri değildi. Hiçbir iddiası olmayan bir insan neden bunu yapsın?"

"Duyduklarıma inanmak istemiyorum."

"Keşke telefonu açsaydı da sorsaydım. Kimsenin başına böyle bir şey gelmesini istemem. Geldiyse de bu saflık değil artık başka bir şey."

"Neden hemen gitmedi?"

"Ecem birinci olsaydı, savcılığa suç duyurusunda bulunmazdı. Neden bu kadar bekledi, neden yarışmadan hemen sonra savcılığa gitmedi."

"İnsanların adada gerçek yüzü ortaya çıkıyor."

"Ecem, 'Ben Survivor'a gitmeyi çok istiyordum ama yapamayacağım' dedi. İnsanlar fan adı altında hepimize dünya kadar mesaj atıyorlar."

"Eğer böyle bir şey varsa bu saflık değil salaklık artık."

"Yarışmaya giderken kendi potansiyelinizi biliyorsunuz, karşınızdakileri de biliyorsunuz. Çok iyi bile olsanız, bir anda bir kumpasla kendinizi elemede bulabilirsiniz." diyerek uzunca bir açıklama yaptı Sahra.

Bu haberin hemen ardından da Ecem Karaağaç'tan ilk açıklama geldi!

"Ciddi bir şekilde mağdur edildim. Çıkan haberlere çok üzüldüm. Hakkımı aramak için hukuka başvurdum.

Karşı taraf beni tehdit etti. Suçlamamı asla geri çekmeyeceğim.

Bu haberler, beni çok mağdur etti.

Bunun ciddiyetinin herkes görecek. Bu magazin haberi olduğu için çok üzgünüm. Benim ailem var, değerlerim var. Bu işin basite indirgenmesi beni çok üzdü.

Ortada çok büyük bir suç var. Bunu eğlence malzemesi yapmasınlar. Benim bir ailem var. Asla geri çekilmeyeceğimi bilmesini istiyorum.

Asla davamdan vazgeçmeyeceğim. Ben farklı birçok şekilde suistimal edildim.

Tek temennim kimsenin başına bu kadar ağır bir şey gelmesin.

Konu çarptırıldı. Başlıklar o şekilde çıktı. Benim yaşadıklarım o kadar basit değil.

Beni rezil edeceğini, beni magazine vereceğini defalarca söyledi.

Beni her şekilde dolandırdı. Bunlar yakında çıkacak. Maddi, manevi, ailevi her şekilde üstüme gelindi. Ben alay konusu olmak istemiyorum. Üstüme gelinmesini istemiyorum. Ben hukuk savaşı vereceğimin farkındayım ama sonuna kadar savaşacağım.

'Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın' diye bir şey yok.

Benim bir kadın, bir ailemin olduğunu kimse unutmasın. Düşmanımın başına dahi gelmesin.

Ben 2 senedir yaşıyorum bu süreci. Eğitimli, eğitimsiz herkes kandırılıyor bu dünyada.

İnsanlar çok acımasız. Yorumlara bakamıyorum.Yaşadığım günler aklıma geliyor zor ayakta duruyorum."

Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-aydogan

Size en acı şeyi söyleyeyim mi ? Bu ülkede herkes rüşvetçi herkes dolandırıcı. Belliki ortada birincilik vaadi gibi bir durum var ve eğer bu kız birinci olsaydı rüşvetini alıp ödemesini yapmış olacak ve susacaktı. Zaten bu tongayada kendi ayaklarıyla gitmesinin sebebi haksız rekabetle birinciliği garantilemekti. İşler sarpa sarınca dava mava. Yazık ülkede bir dürüst kişi kalmamış durumda. Herkes imkanını bulana kadar dürüst, imkanını yakalayana kadar temiz, çirkin olduğu kadar da namuslu.

ragnarlrbrk

Kendiside demiş eğitimlide kandırılıyor eğitimsizde. Zaten uyanık olmanın eğitimle alakası yok yaratılışla alakalı birşey. Bu kadar zaman niye bekledi survivordan elenince hemen mahkemeye başvursaydı. Bu kadar zaman beklemek niye. Nasıl bir saflıktır bu Sahra çok güzel konuşmuş. Sen kendi sporunu kendi takviyeni yap enerji yüklemesi nedir benim mantığım almıyor senin kapasiten belli yarışcağın yarışmacılar allstar katılmasaydın bunlar en iyileri zaten kazanman imkansızdı.

yekanok

Bunun adı cinsel istismar degil '' Salak istismarı ''. Kızın salaklığı erkegin öküzlügüyle buluşunca böyle durumlar yaşanabiliyor.Tasvip etmiyoruz

tluxas2

Belki de herkese bu enerji yüklemesi yapılmıştır herkes aynı anda 1 ci olamayacağından elenmiştir. Bunu da düşünmek lazım.

pompaci-dave

gercekten de olabilir

ragnarlrbrk

Herkesin kapasitesi bir mi herkesin spor kabiliyeti bir mi ....

mnyksvsc

Ne biliyoruz belki adamın enerji yükleme aleti "kutu redbull" gibiydi :)

Görüş Bildir