Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Saçlarının Başından Geçenlere Göre Ruh Yaşını Söylüyoruz!

28PAYLAŞIM

Yalnızca kadınlar değil, hepimiz iç dünyamızda yaşadıklarımızı dış görünüşümüze yansıtıyoruz. Bu durumdan nasibini alanlar listenin başında ise tabii ki saçlarımız var. Hadi, ruhunun kaç yaşında olduğunu öğrenmek için bize saçlarının başına gelenleri anlat!

1. Her şeyden önce yaşını öğrenmeliyiz!

2. Çocukluk fotoğraflarında sıkça karşılaştığın, annenin hayal dünyasını açıkça ortaya koyan saç modeli bunlardan hangisine daha çok benziyor?

3. Hayatının herhangi bir döneminde kâkül kullandın mı?

Evet kendime çok yakıştırıyorum
Bir ara denedim ama hiç olmadı ya
Hiç kestirmedim

4. Hiç saçını boyadın mı peki?

Boyaya bir kere bulaştın mı bir daha kurtulamazsın
Boyamışlığım var evet ama yakın zamanda tekrar düşünmüyorum
Hiç boyamadım, yıpranmasından çok korkuyorum

5. Boya demişken, renkli saçlar hakkında ne düşünüyorsun?

Çok beğeniyoruum!
Hevesimi aldım ben renkli saçtan
Güzel bence ama yapmam sanırım

6. Dünyada iki tip insan vardır: Kısa saç insanı ve uzun saç insanı. Tarafını seç!

Uzun saç
Kısa saç

7. Son olarak saçlarını ne sıklıkla yıkadığını da merak ediyoruz!

Her gün yıkamak zorunda kalıyorum maalesef
2 günde bir yeterli oluyor
Mevsime göre değişiyor benim

Senin ruhun 17 yaşında!

Hayata 17 yaşında bir gencin heyecanıyla bakıyorsun sen. Tazecik bir ruhun, kıpır kıpır bir enerjin var. Hayvanları, gezmeyi, yemeyi, eğlenmeyi yani kısacası yaşamayı seviyorsun! Kaç yaşında olursan ol bu enerjinden hiçbir şey kaybetmeyeceğine de eminiz çünkü bu senin karakerinle ilgili. Mutlu olmak için çabalamıyorsun, aldığın her nefes senin motivasyonun olmuş. Diyecek fazla şey yok açıkçası, mutluluğun daim olsun!

Senin ruhun 23 yaşında!

Öncelikle senin ruh yaşını ölçmeye çalışırken epey zorlandığımızı belirtmek isteriz. Bunun nedeni ise heyecan ve olgunluk arasındaki dengeyi çok zor kuruyor olman. Bazı şeyleri görüp geçirmiş olmanın etkisiyle artık olaylara bir tık daha sakin yaklaşmaya çalışsan da içindeki yaşama enerjisi öyle kuvvetli ki çoğu zaman dengeyi yakalamakta zorlanmana neden oluyor. Ee genç olmak da böyle heyecanlı ve beklenmedik bir şey değil mi zaten, senin gibi her daim genç hissedecek birinin bu duruma alışması gerek ;)

Senin ruhun 29 yaşında!

Senin ağırbaşlı karakterin zamanla kazandığın bir şey değil, doğuştan gelen bir özelliğin. Ayakları yere basan ve kendinden emin tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakan birisin. Biraz yorulduğunu da söylemekte fayda var tabii ki ama hayata karşı olan heyecanını da kaybetmemişsin. Örneğin hayal kurmuyor değlsin ama bulutların üzerinde uçmak yerine rasyonel hayallerin peşinden koşmayı daha motivasyonel buluyorsun. Uzun lafın kısası sen hayatı anlamayı ve kendini tanımayı başarmış örnek bir ruha sahipsin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soy_luna

Öncelikle senin ruh yaşını ölçmeye çalışırken epey zorlandığımızı belirtmek isteriz. Bunun nedeni ise heyecan ve olgunluk arasındaki dengeyi çok zor kuruyor olman. Bazı şeyleri görüp geçirmiş olmanın etkisiyle artık olaylara bir tık daha sakin yaklaşmaya çalışsan da içindeki yaşama enerjisi öyle kuvvetli ki çoğu zaman dengeyi yakalamakta zorlanmana neden oluyor. Ee genç olmak da böyle heyecanlı ve beklenmedik bir şey değil mi zaten, senin gibi her daim genç hissedecek birinin bu duruma alışması gerek ;) 23 yaşında çıkmamada sorun yokta... 11 yaşındayım ben:)

sumeyye-kilinc1

Hayata 17 yaşında bir gencin heyecanıyla bakıyorsun sen. Tazecik bir ruhun, kıpır kıpır bir enerjin var. Hayvanları, gezmeyi, yemeyi, eğlenmeyi yani kısacası yaşamayı seviyorsun! Kaç yaşında olursan ol bu enerjinden hiçbir şey kaybetmeyeceğine de eminiz çünkü bu senin karakerinle ilgili. Mutlu olmak için çabalamıyorsun, aldığın her nefes senin motivasyonun olmuş. Diyecek fazla şey yok açıkçası, mutluluğun daim olsun! teşekkürler

simple-aydan

Senin ruhun 17 yaşında! Hayata 17 yaşında bir gencin heyecanıyla bakıyorsun sen. Tazecik bir ruhun, kıpır kıpır bir enerjin var. Hayvanları, gezmeyi, yemeyi, eğlenmeyi yani kısacası yaşamayı seviyorsun! Kaç yaşında olursan ol bu enerjinden hiçbir şey kaybetmeyeceğine de eminiz çünkü bu senin karakerinle ilgili. Mutlu olmak için çabalamıyorsun, aldığın her nefes senin motivasyonun olmuş. Diyecek fazla şey yok açıkçası, mutluluğun daim olsun!

simple-aydan

Kendim de 15 yaşındayım 2 yaş daha büyütmüşsün ruhumu ONEDİO

jungkooknilgun

17. tazecik ruhun diyonda abla ben 13 yaşındaym ztn udjdjjjx

samira-delal-parlak

BENİM 23

Görüş Bildir