Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sabah Uyandıktan Sonra On Dakika İçinde Evden Çıkan Kadınların Çok İyi Bildiği 16 Şey

 > 
21bPAYLAŞIM

Kadınların geç hazırlanıyor olmasına öyle koşullanmışız ki, böyle bir kadın olabileceğini hiç düşünmüyoruz. Ama var, hatta süreyi 5 dakikaya kadar çekenleri bile var. Size denk gelmemiş olması biraz da sizin şanssızlığınız.

1. Nihayetinde saat sekizde evden çıkmadan önce hazırlanmak için 6 buçukta kalkan kadınlardan tek farkınız biraz az sürdüğünüz allıktır veya fondöten.

2. Düzenli birisinizdir, çorabımın teki nerede, ay bu çorap kaçmış, bu ayakkabı kirli ya, rujum nereye gitti, vb. dertleriniz yoktur.

cdn.niketalk.com

3. Sırf alışveriş yapmak için alışveriş yapmazsınız, dolabınızdaki her şeyi bakıp, görüp, beğenerek aldığınız için elinize ne gelse güzeldir.

4. Zaten buna da gerek yoktur, çünkü siz geceden ne giyeceğinizi mutlaka düşünüp hazırlamışsınızdır.

5. Programlı bir insansınız, neyi ne zaman yapacağınızı biliyorsunuz, şimdi ne yapsam? gibi kararsızlıklarınız yok.

6. Kesinlikle soğukkanlısınız, ufak aksilikler, eksiklikler, terslikler sizi yolunuzdan alıkoymuyor.

7. Doğallıktan yana olduğunuz şüphe götürmez bir gerçek, temiz, derli toplu biri olmak bakımlı olmakla eş anlamlı.

8. Pratik ve becerikli biri olduğunuzu çok iyi biliyorsunuz, bu her hareketinize, her davranışınıza yansıyor.

9. Kendinizi bildiğiniz sürece, insanların sizin hakkınızda neler düşündüğü, neler konuştuğu pek de umurunuzda değil.

10. Zamanı nasıl kullanacağınızı çok iyi biliyorsunuz, hayatınızdan fazlalıkları atalı çok uzun zaman oluyor.

11. “Ben istemedikçe beni hiçbir şey üzemez” lafı size nasıl da yakışıyor, gereksiz, ufak detaylara canınızı sıkmayacak kadar akıllısınız.

12. Sizin asıl güvendiğiniz şey kesinlikle dış görünüşünüz değil, siz karakteriniz ve kişiliğinizle tanımlıyorsunuz kendinizi.

13. Öncelikleriniz konusunda kafanızda soru işaretleri yok, ne istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz.

14. Hızlı düşünen, çözümler üreten, yaratıcı bir beyniniz var, bundan hayatın her alanında istifade etmesini biliyorsunuz.

15. Son derece gerçekçi ve ayakları yere basan birisiniz, olayları kısa sürede algılıyor ve hareketlerinizi ona göre ayarlıyorsunuz.

16. “Bütün bunları nasıl beceriyorsun hayret ediyorum” diyenlere, asıl siz hayret ediyorsunuz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berkut-keskin

10 dakkada evden çıkabilen bir kadın varsa direk evlenme teklif edicem

erenyilmaz

ben ama evliyim

uzaktan-kokarca

Gerçekten en soğuk kanlı,en düzenli, en müthiş, en şahane, en zeki ve tanrının dünyada ki yansıması gibisiniz adeta Onedio kadınları. Her gün herkesin yaptığı işlerden kendinizi övmeyi ne kadar çok sevdiniz arkadaş. Yeni doğmuş oğlan pipisi gibi egonuzu böyle şeyleri okuya okuya zenci şeyine dönüştürdünüz. Hadi bakalım

klinikpsikolog

Yahu 10 dkda hazırlanmakla milletin sizin hakkında söylediklerini umursamama maddesi ile alakasını söyler misiniz? Bazıları hızdan ve planlı olmak konusunda uysa da yine bazıları bence tamamen alakasız.

birilerikonusur

şöyle ki ; ay niye makyaj yapmıyosun, ay insan biraz yapar sonuçta yetişkin bir kadınsın, vs.. sosyal hayatta ise herşeyi 10 dk içinde planlayıp hareket eden insanlar olduğumuz için(ki sabah 10 dk'da hazırlanmamız aslında bunun sebebi değil sonucu) kararsız ve yavaş insanlara katiyen tahammül edemememizden kaynaklı eleştirilere maruz kalıyoruz. bknz"sen hızlısın, biz böyleyiz sen yap o zaman".. daha devam edeyim mi ?

sbl-kskc

hazırlanmam en fazla 15 dk sürüyo ama düzenli planlı değilim hatta düzenli olan insanların hazırlanması daha uzun sürer bence sonuçta bi yandan hazrılanır bi yandan dağıttıklarını toparlarlar yataklarını bile düzeltirler sabah sabah :D ben daha yataktan kalkmadan geceden bileğime taktığım lastikle saçımı toplar yüzümü yıkar giyinir çıkarım 10dk da öyle düzen gibi kötü huylarım yok :D

Gizli Kullanıcı

Çok tatlısın Phoebe...

Görüş Bildir