Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Rüyaların Kişiliğin Hakkında Neler Söylüyor?

1.1bPAYLAŞIM

Bu testimizde rüyalarınla ilgili 10 adet soru var. Sonucunda da karakterinle ilgili çıkarımlarımız olacak. Hadi teste!

1. Başlayalım.

Şu an görüştüğüm insanlar
Eskiden görüştüğüm insanlar
Ünlüler
Tanımadığım insanlar

2. Devam edelim...

Evet
Hayır
Bilemedim.

3. Sıradaki sorumuz.

Her zaman
Bazen
Hayır olmuyor.

4. Devam edelim.

Her zaman.
Bazen.
Hayır.

5. Yolu yarıladık.

Tamamına yakınını hatırlarım.
Küçük parçaları yakalarım.
Garip bölümleri hatırlarım en azından.
Hiç hatırlamam.

6. Devam edelim.

Ağır
Hafif
Arada bir yerdeyim.

7. Cevabın nedir?

Okul/İş
Para ve Zenginlik
Aile/Arkadaşlar
Televizyonda gördüklerim
Seks

8. Sıradaki sorumuz.

Evde
İşte/Okulda
Açık havada
Önceden hiç bulunmadığım yerlerde

9. Sona az kaldı!

Birinden kaçmak
Bi yerden aşağı düşmek
İnsanların içinde rezil olmak
Hiçbiri değil.

10. Son sorumuz!

Gelecekle ilgili pozitif şeyler.
Kabuslar
Anılarımı tekrar yaşamam.
Günlük olağan şeyler

11. "Vizyon sahibi ve pozitif karakter" çıktı!

Meraklı, enerjik ve etkileyici bir insansın. Genelde güler yüzlüsün ve dünya hakkında iyi düşüncelerin var. Yeni bilgiye her zaman aç, yeni görüşlere ve fikirlere her zaman açıksın. Kendinle ilgili her zaman yeni hayat hayallerin var ama sorumlulukların gereği henüz onları yapacak duruma gelemedin.

12. "İnsanların kılavuzu ama içini açmayan karakter" çıktı!

İnanılmaz sadık bir insansın öncelikle. Arkadaşlıkların her zaman uzun sürüyor. Ve çevrendikler her zaman onlara destek olacağının bilincindeler. Herkesi dinliyor, yardımcı oluyorsun ama kendini açmak konusunda biraz zayıfsın. Bu durum da bazen önü kesilemez bir öfke ve anlayışsızlık getirebiliyor. Anlatmaya ne dersin?

"İnsanlarla birlikte olmaya, yeni arkadaşlıklara ve maceralara açık sosyal bir karakter" çıktı!

İnsanları misafir etmeyi, kalabalık grupları, etkinlikleri kısaca insanları çok seven doğal ve pozitif bir tarafın var. Fakat modun gün içerisinde çok küçük tetikleyicilerle tamamen değişebiliyor. Duygusal olarak bir dengesizlik gibi değil de, hızlı yükselip hızlı düşüyorsun gibi. Ama buna rağmen her zaman insanlarla anlaşmayı bilen, güler yüzlü bir insan olduğun için çevrendekiler bu durumu anlayışla karşılıyor.

"Sessiz ve cömert bir karakter" çıktı

Her zaman küçük ve güzel ayrıntılara dikkatini veren, dikkatli, organize ve mükemmeliyetçi bir insansın. İnsanlar bu özelliklerini takdir ediyor çünkü hiç bir zaman antipatik bir şekilde yapmıyorsun. Olduğun gibisin, zorlama değilsin. Problem çözme yönün güçlü çünkü hırslı ve inatçı birisin. Kafana koyduğunu yapmak en büyük hobilerinden.

"Doğuştan lider karakter" çıktı!

Kendine güveni yüksek, insanları yönlendirebilen ve manipulatif bir insansın öncelikle. Zekanın getirdiği iğneleyici ve duygusuz tavrın bazen yanlış anlaşılabiliyor ama seni bilen biliyor zaten. Dağınık bir insansın, ama sen her şeyin yerini hatırladığın sürece bir problem yok zaten!

"Kafasına göre takılmayı seven ve özgürlüğüne düşkün karakter" çıktı!

Kendi kendine evde takılmaktan ya da çok sevdiğin küçük arkadaş grubunla vakit geçirmekten hoşlanıyorsun. Pratik zekalı ve eğlenceli birisin ta ki biri biri senin inadına basana kadar. Senin doğruların ve senin kuralların var çünkü bu hayat senin hayatın. Herkes buna boyun eğmek zorunda ama bazen böyle olmuyor işte. Biraz daha uyumlu olmayı deneybilirsin.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tipikteraziii

"Doğuştan lider karakter" çıktı! Kendine güveni yüksek, insanları yönlendirebilen ve manipulatif bir insansın öncelikle. Zekanın getirdiği iğneleyici ve duygusuz tavrın bazen yanlış anlaşılabiliyor ama seni bilen biliyor zaten. Dağınık bir insansın, ama sen her şeyin yerini hatırladığın sürece bir problem yok zaten!

cagla-yoruk1

ben genelde savaşlar afetler içine biraz bilimkurgu-fantastik katılmış yazıp hollywood a göndersem kesin oscar alıcak rüyalar görüyorum benim seçmem gereken şıklar çoğunda yok

busecatlady

"İnsanlarla birlikte olmaya, yeni arkadaşlıklara ve maceralara açık sosyal bir karakter" çıktı! "İnsanlarla birlikte olmaya, yeni arkadaşlıklara ve maceralara açık sosyal bir karakter" çıktı! İnsanları misafir etmeyi, kalabalık grupları, etkinlikleri kısaca insanları çok seven doğal ve pozitif bir tarafın var. Fakat modun gün içerisinde çok küçük tetikleyicilerle tamamen değişebiliyor. Duygusal olarak bir dengesizlik gibi değil de, hızlı yükselip hızlı düşüyorsun gibi. Ama buna rağmen her zaman insanlarla anlaşmayı bilen, güler yüzlü bir insan olduğun için çevrendekiler bu durumu anlayışla karşılıyor. DEDİ AMA sosyofobim var benim :D şaka gibi

samet-uzunoglu1

Bu sefer tutturdun Onedio ! İnanılmaz sadık bir insansın öncelikle. Arkadaşlıkların her zaman uzun sürüyor. Ve çevrendikler her zaman onlara destek olacağının bilincindeler. Herkesi dinliyor, yardımcı oluyorsun ama kendini açmak konusunda biraz zayıfsın. Bu durum da bazen önü kesilemez bir öfke ve anlayışsızlık getirebiliyor. Anlatmaya ne dersin?

alesgerli.z

Doğuştan lider karakter" çıktı! "Doğuştan lider karakter" çıktı! Kendine güveni yüksek, insanları yönlendirebilen ve manipulatif bir insansın öncelikle. Zekanın getirdiği iğneleyici ve duygusuz tavrın bazen yanlış anlaşılabiliyor ama seni bilen biliyor zaten. Dağınık bir insansın, ama sen her şeyin yerini hatırladığın sürece bir problem yok zaten!

Görüş Bildir