Görüş Bildir

Rıdvan Dilmen de Tepki Gösterdi: Mehmet Aydın'ın Ağabeyinin Fenerbahçe Formalı Gözaltı Görüntüsü Gündemde

Anasayfa > Gündem

Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın'ın ağabeyi Fatih Aydın'ın gözaltına alınırken Fenerbahçe formalı olmasına Rıdvan Dilmen'den tepki geldi. Dilmen, taraftarlara da çağrıda bulundu.

Eski futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, 'Çiftlik Bank' davasının sanığı Mehmet Aydın'ın ağabeyi Fatih Aydın'ın Fenerbahçe formasıyla gözaltına alınmasına tepki gösterdi. Dilmen 'İnsanların vicdanını rahatsız eden bir dolandırıcının üzerindeki tişörtün çıkarılıp Fenerbahçe formasıyla teşhir edilmesini sağlayanları ve buna izin verenleri Fenerbahçe müzesini gezmeye davet ediyorum!' mesajını paylaştı.

Rıdvan Dilmen: 'Tüm Fenerbahçe taraftarının pazar günkü Kayserispor maçına çubuklu formayla gelmesini öneriyorum'

Rıdvan Dilmen: 'Tüm Fenerbahçe taraftarının pazar günkü Kayserispor maçına çubuklu formayla gelmesini öneriyorum'

Mehmet Aydın'ın Uruguay'da tutuklu bulunan ağabeyi Fatih Aydın, dün 18:15'te İstanbul'a indi ve gözaltına alındı. Aydın'ın gözaltı işlemleri sırasında hem siyah tişörtlü hem de Fenerbahçe formalı görüntüsü kameralara yansıdı. 

Formalı fotoğraflara tepki gösteren Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Dilmen formalı fotoğrafa izin verenleri Fenerbahçe müzesini gezmeye davet etti. Daha sonra bir paylaşım daha yapan Dilmen, 'Tüm Fenerbahçe taraftarının pazar günkü Kayserispor maçına çubuklu formayla gelmesini öneriyorum!!' dedi ve futbolculuk günlerinden iki fotoğraf paylaştı.

Rıdvan'ın çağrısı 📌

Rıdvan'ın çağrısı 📌
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
7
5
4
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ercan

Rıdvan Dilmen'in bu konu ile bu kadar ilgilenmesi tek bana mı garip geldi...

Ihsan Coskun

vay ak rıdvan'da tepki gösterdiyse tamam! olaylar büyür şasldkfşsldkgş yarabbülalemin sen bizi nelerle sınıyorsun?

Ayı Dayı

Kupa bizim, sapı sizin sokun bir taraflarınıza 😂😂😂