Renkli Hayatıyla Tanıdığımız Ünlü Aktris ve Şarkıcı Bella Thorne Cinsel Yönelimi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

-
Abone ol

Bella Thorne cinsel yönelimini açıkladı.

Renkli tarzıyla hepimizin sevdiği Bella Thorne, biseksüel olmadığını panseksüel olduğunu açıkladı.

Bella'nın biseksüel olduğu 2016 yılında Twitter'dan ortaya çıkmıştı. Fakat, bu hafta başında ABC News'e katıldı ve panseksüelliği öğrendikten sonra aslında panseksüel olduğunu anladığını açıkladı.

"Son zamanlarda aslında panseksüel olduğumu fark ettim ve bunu daha önceden bilmiyordum. Birisi panseksüelliğin ne olduğunu açıkladı ve panseksüel olduğumu anladım."

View this post on Instagram

Hi new me. 👋

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Bella Thorne'a panseksüelliğin ne olduğu sorulduğunda; birine karışı bir şeyler hissetmek için kadın veya erkek olması gerekmediğini, trans bir bireyi veya farklı yönelimleri olan herhangi birine karşı bir şeyler hissedebileceği cevabını verdi. Seksi kadın veya erkekliği değil seksiliği genel olarak beğendiğini ekledi.

Bella, bu senenin başlarına kadar YouTuber Tana Mongeau ile poliamori ilişki yaşıyordu.

Ünlü yıldız, son zamanlarda İtalyan şarkıcı Benjamin Mascolo ile birlikte.

Bella'nın erken yaşta iş hayatına atılması, bu konuda tecrübe kazanmasında büyük rol oynadı.

Geçmiş zamanlarda, 14 yaşına kadar cinsel ve fiziksel istismara maruz kaldığı ortaya çıkmıştı ve kendisi, o zamanlar Stockholm Sendromu yaşadığına inanıyor.

Panseksüel olduğunu bildiğimiz diğer ünlüler arasında Miley Cyrus, Kesha, Janelle Monae ve Sia gibi isimler bulunuyor.

Panseksüel olduğunu açıklayan ünlülerin içeriğine buradan ulaşabilirsiniz:

Panseksüel Olduklarını Duyunca Oldukça Şaşıracağınız 21 Ünlü İsim - onedio.com
Panseksüel Olduklarını Duyunca Oldukça Şaşıracağınız 21 Ünlü İsim - onedio.com

Umarız ki bir gün herkes, önemli olan şeyin 'AŞK' olduğunu anlayabilir ve sevgi her şeyin üstesinden gelir.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ece-yildiz22

illede sen filminde çok beğeniyorum bu kızı

ordekkac

Umarım mutludur, kim olduğunuzdan utanmayın. Her halinizle seviyorum sizi.

tubi.or.not.tubi

ota boka hallenmek :O

ercy

Sapkınlık modası!

frankiethefeminist

Demipanseksüel bir birey olarak yapılan yorumlara gülüyorum sadece. Başta kendini Biseksüel sanması çok doğal çünkü biseksüellik daha ana akım bir kavram. Başta ben de biseksüel olduğumu düşünüyordum çünkü biseksüellik, panseksüelliğe göre daha kabul edilmiş bir cinsel yönelim, tanımına ulaşması, toplum tarafından kabul edilmesi daha kolay. Bu dünyanın genelinde böyle. Pek çok transeksüel birey öncelikle homoseksüel olduklarını düşünüyor, çünkü cinsiyet değiştirmek daha büyük bir tabu toplum için. Panseksüellik önüne gelenle birlikte olmak değil, sevdiğin kişinin cinsiyetini umursamamaktır. Dünyada sadece kadın ve erkek diye iki cinsiyet yok. Cinsiyetsiz, interseks yada transeksüel bir insanı da sevebilmektir. Her insan gibi doğuştan bu şekilde hissediyoruz biz fakat heteroseksüeller gibi anında ismini öğrenmiyoruz. Ben kendimi bildim bileli Demipanseksüelim ama böyle bir kelimenin beni tanımladığını çok yeni öğrendim.

frankiethefeminist

LGBTQAP+ bireyler psikolojik sorunlar filan yaşamıyor. Dünya kurulduğundan beri biz vardık, hala varız ve tek talebimiz eşit bireyler olarak yaşamak. Bella Thorne kimseye bir şey yapmamış sadece kendi kimliğini kutlamış buna rağmen yorumlarda edilmedik hakaret yok. Panseksüeller olarak biz buradayız ve sonsuza kadar var olacağız, bizimle olan sıkıntılarınızı aşın artık o yüzden.

tulay.

ben şahsen her yönelime saygılıyım aşşağılamamda ama özellikle disney ünlülerinin bu tarz açıklamaları, hareketleri, davranışları tamamen illüminatinin yönlerdirmesi aslında kurbanlar ve isteyerek yaptıkları şeyler değil

frankiethefeminist

Illuminati'ye filan inanıyorsanız ona bir şey diyemem tabi ki o sizin bileceğiniz bir şey. Hareketlerini ve konuşma şekillerini Illuminati ile açıklayabilirsiniz belki fakat cinsel eğilimini panseksüel olarak açıklamasını illuminatiye atfetmek çok yanlış. O zaman LGBTQAP+ bireyler bu gizli örgütün bir ürünü olmuş olur ve bu da gerçek olmadıkları anlamına gelir. Ben illuminati filan bilmiyorum ama demipanseksüelim. LGBTQAP+ olup illuminatiyle ilgisi olan kimseyi de tanımıyorum. Bu sebeple kendisi gizli bir örgüte mensupsa bile panseksüelliği tamamen gerçek ve doğuştan sistemine yüklü. Biz proje filan değiliz yani, kimse programlamıyor bizi. Ayrıca dünyanın her yerinde LGBTQAP+ bir birey olamak zor o yüzden kimse öyle olmasa çıkıp ben panseksüelim deyip hayatını zorlaştırmaz

tulay.

Bi kere türkiyedeysen cinsel yönelimini açıklama sana zorluk çıkarabilir ama orası daha farklı. ve ayrıca yanlış anladın elbette kimse programlamıyor sizi kişi özgürdür sadece illüminati ünlülerden çok ister böyle şeyler yapmalarını özellikle sex konusu olsun cinsel yönelim olsun nasıl göze bataksa öyle yönlendirir oynar üstlerine e bella da tamamen illüminatiye direk üye yetiştiren disneyden çıkma olduğu için normaldir demeye çalıştım

frankiethefeminist

Amerika'yı çok iyi bilen birisi olarak söylüyorum, emin olun orası hiç düşündüğünüz kadar farklı değil, orada da LGBTQAP+ bireyler çok büyük haksızlıklarla ve eşitsizliklerle karşı karşıyalar. Bu bir tür reklam kampanyası olsaydı başka bir yol izlerlerdi bence. Seks satar, cinsel yönelim değil. Oynayacak olsalar buna oynarlardı. Kimse Panseksüel diye ekstra ilgi göstermez. Tam tersi buradaki yorumlarda göründüğü üzere taşa tutarlar.

Görüş Bildir