Görüş Bildir
Haberler
Ramazan Bayramı 2021 Ne Zaman Başlayacak? Ramazan Bayramı Tatili Belli Oldu Mu?

Ramazan Bayramı 2021 Ne Zaman Başlayacak? Ramazan Bayramı Tatili Belli Oldu Mu?

Ramazan Ayı’nın yarısının tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlar Ramazan Bayramı’nın ne zaman olacağını merak etmeye başladı. Bayram tatilinin kaç gün olacağına göre tatil planı yapmak isteyen vatandaşlar, dün açıklanan yeni sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte Ramazan Bayramı 2021 ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor. . 3 gün süren Ramazan Bayramı 2021 yılında 13 Mayıs’ta başlayacak. Peki, bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı? İşte Ramazan Bayramı ile ilgili son bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ramazan Bayramı 2021 Ne Zaman?

Ramazan Bayramı 2021 Ne Zaman?

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın paylaşıma göre; 2021 yılı Ramazan Ayı, 13 Nisan’da başladı. 2021 Ramazan Ayı ilk orucu 13 Nisan’da tutuldu. Bir ay sürecek Ramazan Ayı, 12 Mayıs’ta son bulacak. 13 Mayıs Perşembe Ramazan Bayramı’nın 1. günü olacak. 15 Mayıs Cumartesi ise Ramazan Bayramının son günü olacak.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağı henüz açıklanmadı. Ancak 12 Mayıs Çarşamba (Arefe günü) yarım gün, 13-14-15 bayramlar günleri ve 16 Mayıs Pazar günü tatil olması bekleniyor.

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

Bayramda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?

İçişleri Bakanlığı’nın dün yayınladığı genelgeye göre bayram boyunca sokağa çıkma yasağı olacak. 29 Nisan’da başlayacak sokağa çıkma yasakları, 16 Mayıs tarihine kadar sürecek. Başka bir deyişler Ramazan Bayramı geçen sene olduğu gibi bu sene de evlerde geçecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın