Görüş Bildir
Haberler
Popo Şekline Göre Karakterini Analiz Ediyoruz!

etiket Popo Şekline Göre Karakterini Analiz Ediyoruz!

Şaka değil! Popo şeklinden karakterinin analizini yapıyoruz! 

Eğer hazırsan başlıyoruz! 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Senin popo şekline en yakın olanı seç bakalım!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Sen kaşları çatık bir karaktere sahipsin!

i.gifer.com

Sen karakterin gereği hayatı çok ciddiye alan bir insansın. Bunun karakterine yansımış olması da seni epey ciddi bir insan yapıyor. Genelde insanlarla arandaki ilişkilerinde de daima ciddi konuşmalara geçer. Arandaki mesafeyi çok iyi ayarlarsın. Her zaman bir çizgin vardır. O çizgiyi geçmemeleri için de karşındaki insanı ne kada seversen sev mutlaka o çizgi önemlidir. Duygularını çok fazla açan bir insansın değilsin. Öyle laubali insanlara hiç tahammül edemezsin. Kimsenin senin alanına girmesine izin vermiyorsun. Sana karışmalarından nefret ediyorsun. O yüzden ne sen diğer insanlarla o kadar samimi oluyorsun ne de onların seninle bu kadar samimi olmasına izin veriyorsun. Dışarıdaki duruşun sayesinde insanlar senin çok güçlü bir karaktere sahip olduğunu düşünüyor. He kaldı ki zaten öylesin. Her zaman güçlü ve kararlı bir yapıya sahipsin. Belirsizliklerden hiç hoşlanmazsın. O yüzden ne yaparsan veya ne söylersen söyle her zaman o kararlı yapını koruyorsun ve arkasında duruyorsun. Bu da seni çevrene karşı aşırı güvenilir yapıyor. Bazen ciddi olmak istemiyorsun bu da bir gerçek tabii ki. Aşırı güvendiğin ve samimi olduğun o nadir insanların yanında kendini açabiliyorsun. Bunu sadece onlar biliyor. Onun dışında dediğimiz gibi her zaman çizgin bellidir...

Her zaman emin adımlarla yürüyen bir yapıya sahipsin!

media.giphy.com

Seni sen yapan en önemli şeylerden biri de kendine olan o güvenin. Özgüven konusu genelde insanlar için sıkıntılıdır. Malesef özgüveni yüksek insan sayısı çok azdır. Ama sen bunu o kadar iyi başarıyorsun ki bu da seni kararlı bir insan yapıyor. Bunu yaparken de her zaman kararlarının arkasında durmayı bilmişsin. Kararlı olan bu yapın sayesinde hayatında birçok başarıya ulaşmışsın. Çünkü kararlı olabilmek için etrafındaki her şey hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. Sen de bunu bildiğin için çabalıyorsun. Sonuçta ağzından çıkan her kelimenin senin hayatını etkilediğini biliyorsun. Daima her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanırsın. Hiçbir zaman insanların söylediklerine inanmazsın. O yüzden araştırmacı bir yapın da var diyebiliriz. Sen her şeyi merak eden ve araştırma yapmayı seven bir insansın. Her konuda bilgiye aç bir insansın. Bu da seni fazlasıyla kararlı bir insan oluyor. Verdiğin kararların hepsinin analizini yapıp arkasında duruyorsun. Anlayacağın gerçekten çoğu insanın başaramadığı bir yeteneğe sahipsin.

Sert bir yapıya sahipsin!

img-s2.onedio.com

Bu ne suratsızlıktır yahuu? Senin bu sert tavırlarını ne yapacağız gerçekten bilemiyoruz. Bu özelliğini seven de bir insansın. Tabii ki bunun getirdiği eksiler ve artılar var. Genelde insanlar genelde sana bir şey sormaya çekinirler. Belki normalde bu kadar sert değilsin ama dışarıdan oldukça sert görünen bir yapın var. Resmen insanları korkutuyorsun. Bunun yanında incelemeyi çok seviyorsun. Etrafı sürekli inceler ve insanların nasıl bir karaktere sahip olduğunu analiz edersin. Gerek okul hayatında gerek iş hayatında gerekse normal hayatında her zaman insanları gözlemliyorsun. Sen doğan gereği böyle bir insansın. Ama arada insanların biraz yüzüne gülsen iyi edersin. Malum insanlar sana bir şey sormaya çekiniyorlar. Karşı cinsten bir insanın sana yaklaşması da biraz zor oluyor tabii. Aşk konusunda böylelikle kısmetini kaçırıyor olabilirsin. Ama sen de 'madem o kadar konuşmak istiyor cesaret edip gelsin' kafasındasın. Haklısın da...

Senin kadar şen şakrak bir karakter görmedik!

i.neotempo.com

Aman aman yerinde durmuyorsun resmen! Senin kadar şen şakrak bir karakter görmedik. Resmen tabularını yıkmış bir insansın. Eğer bir yerde eğlence varsa varsa sen direkt oradasın. Resmen insanların neşe kaynağısın. Eğer sen olmazsan gerçekten eğlenemez ve bulundukları ortamda mutlu olamazlar. Sen bu hayatı seviyorsun. Sosyal ortamlarda bulunmak, farklı insanlarla tanışmak seni gerçekten çok iyi hissettiriyor. Daima kendin ile barışık ve etrafa karşı hep olumlu bir tavır sergiliyorsun. Senin bu pozitif oluşuna insanlar bayılıyor. Hele bir gülüşün var ki insanlar seni sevmesin de ne yapsın?  Ortamdaki herhangi birini kendine rakip olarak görmüyorsun. O kadar sempatik ve daima arkadaş canlısı bir insansın ki insanlar seni tanımak için can atıyor.

Senin kadar umursamazını, rahatını görmedik!

www.krmg.com

Valla senin kadar rahatını da görmedik be! Bu ne rahatlıktır yahu? Dünya yansa umrunda değil. Sen o kadar rahat bir insansın ki etrafındaki herkes bu rahatlığına hayret ediyor. Nasıl oluyor da bu kadar rahat olabiliyorsun bazen sen bile anlamıyorsun. Hiçbir şeye stres yapmayan bir yapın var. Bir şey olsa bile nasıl olsa halledilir moduyla hareket ediyorsun. Rahatlık resmen senin yaşam stilin olmuş. Stres olmaya gelemiyorsun resmen. Sen rahat olduğun zaman çok mutlu ve huzurlu oluyorsun. Baskı altında olduğunu hissettiğin an istesen de hiçbir şey yapamıyorsun. Bunun yanında etrafında hep tanıdığın insanlar oluyor. Tanımadığın kişilerle fazla birlikte olmayı sevmezsin. Kendini diğer insanlardan daha özel hissedersin. Gerçekten de öyle bir insansın. Senin yaptığın işleri diğer insanlar stres altında yaparken sen yata yata halledebiliyorsun. He bu arada insanları sürekli inceleyen bir yanın da yok değil. Öyle sinsi sinsi insanları izlemeyi seversin.:)

Sen her şeyi bilen bir karaktere sahipsin!

img-s1.onedio.com

Senin gibi bilgesini de bugüne kadar görmedik vallahi. Tüüü tüü tüü maşallah! Sen gerçekten her şeyi bilen bir karaktere sahipsin. Eğer ortamda biri soru sorarsa bunu cevaplayan daima sen olursun. Direkt insanları bilgilendirmeyi, onlara bir şeyler anlatmaya bayılırsın. Zaten konuşmayı çok seven bir insan olduğundan dolayı bunlar sana bilgilendirme gibi değil de sohbet gibi geliyor. Bunun yanında kültürel yönün çok yüksek. Zaten bundan dolayı da birçok konuya hakimsin. Seninle muhabbet eden insan hiç ama hiç sıkılmaz. Konuştukça konuşası gelir. Çünkü o kadar tatlı bir muhabbettin var ki insanın dinledikçe dinleyesi geliyor. Sen hep konuş, biz dinleyelim mesela. Bunun yanında gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsun. Boş durmaktan hiç hoşlanmayan bir yapın var.

Sen işini sağlama alan bir insansın!

img-s1.onedio.com

Senin için belirsizlik dünyanın en kötü şeyi olabilir. Mutlaka ve mutlaka sonunu bileceğin işlerin içine girersin. Çünkü sen her zaman işini sağlama alarak hareket edersin. Hayatında hiçbir şey rastgele gelişmez. Planlarını daima önceden belirler, ona göre hareket edersin. Çünkü bazı şeylerin senin planlamadığın gibi gelişmesinden hiç hoşlanmazsın. O yüzden her gün için planın bellidir. Daima o planları uygularsın. Eğer farklı bir durum olduysa  da mutlaka onu halledip kendi planlarını uygularsın. Senin de karakterin böyle. Seviyorsun böyle yaşamayı. Garantici bir insan olmayı. Bu yüzden etrafındaki insanların sana olan güveni sonsuzdur. Rahatça sana bir konu hakkında danışabilir, fikirlerine önem verirler.

Sen derdini kimseye anlatmayan bir karaktere sahipsin!

cf.kizlarsoruyor.com

Resmen dış dünyaya karşı kendini öyle bir kapatmışsın ki senin içini görebilene helal olsun. Çünkü seni gibi zor biriyle yakın olup dertlerini öğrenebilmek oldukça uğraş verici bir iş. Sen etrafa karşı tam bir kapalı kutu gibisin. Hiç kimseye içindekini belli  etmezsin. Ne düşündüğünü genelde kimse anlayamaz. Hatta anlam veremez.  Duygularını daima içinde saklarsın. Çünkü insanlara belli edip senin hakkında kötü şeyler düşünmelerini istemiyorsun. Daima güçlü ve gizemli olmayı tercih ediyorsun. Böylece istemediğin insanlar sana kolay kolay yaklaşamaz. Çok konuşmazsın ama iyi bir dinleyicisin. Etrafındaki insanlar sana sırrını verirler. Koşulsuz güvenirler ama sen hiçbir zaman sırrını vermekten yana değilsin. İnsanlar seni çok sever ama sen genelde çok sevmezsin. Evet, herkesle çok iyi anlaşırsın fakat içten içe yakınlık kurduğun sadece iki kişidir. Tanımadığın insanlar senin hakkında ne kadar ketum bir insan diyebilir. Öyle olmasan da dışarıdan öyle gözüktüğünü söylemeliyiz.

Senin kadar yüreği güzel bir insan görmedik!

img-s1.onedio.com

Yaaa senin kadar yüreği güzel bir insan görmedik. Bu ne minnoşluk ya? Resmen herkesin yardımına koşan bir insansın. Herkes tarafından seviliyorsun. Sen gerçekten tanıyıp tanıyabileceğimiz en merhametli insansın. Kendinden önce hep başkalarını düşünüyorsun. Bu yüzden de her zaman üzülen taraf sen olabiliyorsun. Çok ince ve kırılgan bir yapıya sahipsin. Tanıdığın diğer insanların da senin gibi olmasını bekliyorsun. Öyle olmayınca da hep birilerine içten içe kırılıyorsun. Mesela sevdiğin insanlar için kendinden fazlasıyla fedakarlık gösteriyorsun. O kadar iyi kalpli bir insansın ki resmen iyilik yüzüne vurmuş. İnsanlar da bunun farkında ve seni bu yüzden çok seviyor. Bazıları senin bu huyunu suistimal etmeye çalışsa da etrafında çoğu zaman güzel insanlar oluyor. Kalbindeki iyiliği hiçbir zaman kaybetme. Bu merhametinin sana dönüşü olacak...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
403
225
200
113
80
48
34
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
zmrt

ay götüm.

hamsi-bogart

ONEDİO ,SAYFAYA GİRENLERİN YAŞINI,CİNSİYETİNİ,ZEVKLERİNİ,KORKULARINI ÖĞRENMİŞTİ,GÖTÜNÜZÜ DE ÖĞRENDİ.BARİ TAKİPÇİLERİN GÖT PROFİLİNİ YAYINLARSA ÇOK GÜZEL OLA... Devamını Gör

Sigurd

Bugüne kadar gördüğüm en absürt test ama doğru çıktı fkhkfsj