Pitbull Tarafından Isırıldıktan Sonra Örnek Bir Davranış Sergileyen Hayvanseverin Bu Paylaşımını Mutlaka Okumalısınız!

-
Abone ol

Kayseri'de lise öğrencisi Mehmet Özer'in köpekler tarafından parçalanarak öldürüldüğü iddiası gündeme damgasını vururken, olayın karmaşıklığı akla başka ihtimalleri getirdi. Olayın gündeme gelmesiyle birlikte Twitter'dan Burçin bir Pitbull tarafından nasıl ısırıldığını anlattı ve hiçbir köpeğin sebepsiz yere saldırmayacağını açık bir şekilde ifade etti.

Kaynak: https://twitter.com/Burchinella1/

1. İşte Burçin'in bir Pitbull tarafından ısırılma hikâyesi ve ardından yaşadıkları...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhalif-kursad-zafer

Çocuk bakımı için, hasta-çocuk ve başka hayvanların rehabilitasyonu için, engellilere yardımcı olmaları için, yaralıları kurtarmaları için ve en bildiğimiz üzere yasadışı maddeleri saptamaları için eğitilebilen pek çok tür var; şu pitbull ırkını aklamaya çalışmayı bırakın artık.. Kas yapısı ve çene basıncı saldırmak üzerine evrimleşmiş bir hayvana "gücünü yalnızca güzellikler için kullanacaksın." düsturunu benimsetebilecek kadar Polyanna ruhlu birer hayvansever olabilirsiniz, peki bu türün karışacağı her saldırı olayına da kefil olabilir misiniz??

eren-arslan11

söylediklerine harifyen katılıyorum. bende pitbull besledim bırakın saldırmayı havladığını görmedim. gayet yılışık cocuklarla iyi geçinen oyuncu bir candı. ancak bu yazılanları evladını kopek saldırında kaybeden bir anneye anlatamazsın. olayın kopeklerden değil kopekleri oraya bırakan ilglenmeyen yetkililerin yuzunden olduğunu da anlatamazsın. ateş düştüğü yeri yakar

Gizli Kullanıcı

İyi hoş özetlemiş, hepsi bu..Ortada özetlenen bir vaka var, bir de olayın içinde eriyen belli belirsiz öneri denemiycek öneri...Köpek saldırısına uğrayanın yanına böyle hikayelerle gitmese bari...

Gizli Kullanıcı

bu mantıkla sokakta gaspa uğrarsan seni bıçaklayan hayvan için polis çağırmazsın o zaman? bir şeyinde bokunu çıkarmayın artık.

burakbal...

İnsanlar konusunda her fırsatım olduğunda söylerim,karakteri ve ruhu çirkin olan,yaptıkları çirkin olan,nefret edilesi milyonlarca insan var,Dünyadaki gelmiş geçmiş en kibirli,en vahşi yaratık.Hayvanları da çok fazla severim.Daha küçücük olduğu için bir fareyi kedinin elinden kurtarmışlığım,kedi saldırısına uğrayan,gece betonda çatlamış yumurtasından çıkan minik güvercin yavrusuyla titreye titreye ilgilenmişliğimden tutun da daha fazla saymak istemediğim benzer olaylarım var.Şunu söylemek istiyorum sadece insanların zarar görmesini önemsemeyen,çözüm olarak hiçbir bok ortaya koymayıp azıcık da "Hiçbir köpek saldırgan değildir,belki kısırlaştırmamışsınızdır" gibi boş argümanlarla salak salak konuşan arkadaşlar ciddi anlamda rahatsızsınız.

Görüş Bildir