Görüş Bildir
Haberler
Philips'ten Yeni Akıllı Lamba Serisi: Hue Phoenix

Philips'ten Yeni Akıllı Lamba Serisi: Hue Phoenix

Batuhan
03.03.2015 - 14:03
İçeriğin Devamı Aşağıda

Philips , özel tasarımlı lambaları Hue Phoenix ’in duyurusunu gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yılın mart ayında WertelOberfell ve STRAND + HVASS imzasını taşıyan 3D yazıcı ürünü lambalarıyla ilgi odağı olan firma, şimdi de yeni lambaları Hue Phoenix ile iddialı geliyor.

Philips’in yeni lambaları Hue Phoenix, sıcak ve soğuk renk aralığında sadece beyaz tonları kullanıcılara sunuyor. Farklı renk tonlarını ayarlamak ise Philips Hue Phoenix’te ne yazık ki mümkün değil. Kullanıcıların daha sağlıklı olacağı vaadinde bulunan Philips Hue Phoenix’te enerjik, konsantre, okuma ve rahatlama olmak üzere dört farklı ışık manzarası bulunuyor.

Evden uzak olsanız dahi özel uygulama sayesinde iOS ve Android cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilen Hue Phoenix, IFTTT gibi ek yazılımlarla saat ve gün bazında programlanabiliyor. Duvarda, masaüstünde, tavanda veya spot olarak kullanılabilen Philips Hue Phoenix, bu yılın nisan ayında Avrupa’da piyasada olacak. Philips Hue Phoenix’in spot lambası 49 eurodan , duvar lambası 129 eurodan , masa lambası 179 eurodan , tavan/sarkık lambası ise 349 eurodan satışa sunulacak.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/philipsten-yeni...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın