Peki İzmir'deki Yeni Kadın Otobüs Şoförlerinin Dış Görünüşüyle Dalga Geçen Bu İnsanlara Ne Demeli?

1.2bPAYLAŞIM

Erkek şoförler göbekli olunca sorun yok ama değil mi?

Kadınlar, toplu taşımalardaki şoförlerin neredeyse hepsinin erkek olmasından dolayı bu zamana kadar hep şikayetçi olmuştur. "Ellerinin hamuruyla" bu erkek işine karışmaları engellenmiştir.

Önlerine çıkan bu engelleri birbir aşmaya çalışan kadınlar, bu yıl belediyelerin de desteğiyle birçok toplu taşımanın makinistleri, kaptanları olarak görevlerine başladı.

Kadınların her alanda istihdamını sağlamak amacıyla İzmir Belediyesi de buna yönelik bir adım attı ve bu görmüş olduğunuz güzel kadınları belediye otobüslerinde şoför olarak göreve başlattı.

Elbette bu örnek durumu hazmedemeyen bazı insanlar da vardı. Kadınların başarılarını tebrik etmek yerine ne yazık ki dış görünüşleriyle ilgili aşağılayıcı yorumlar yapıldı.

Twitter kullanıcısı Ulaş Aydın'ın paylaştığı bu fotoğrafa gelen yorumları sizlerle paylaşmak istedik. Artık yorum sizin, biz bu insanlara ne diyeceğimizi şaşırdık çünkü!

Kim ne derse desin biz çiçek gibi yeni kadın şoförlerimizle gurur duyuyoruz. Tekerinize taş değmesin. 😎

Yorumlarda buluşalım!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
liar

Ablalara helal, yorum yazan sığırlara da siee diyorum.

Gizli Kullanıcı

şimdi bunların yaptığı da şerefsizlik ama siz kadın milletinin erkeklerin boyuyla tipiyle alay edip adam yerine koymayışınıza ne demeli?

him-him

Sapık şerefsiz kadın düşmanları. Allah belanızı versin. Haddinizi bilin lan. Elin anasına bacısına dansöz muamelesi yaparsınız ha! Sizi evire çevire çırıl çıplak oynatmak lazım meeydanlarda. Hırbolar. Araba kullanmak nedir ki bir kadın bunu yapamasın? Bunu haber yapan medya, bundan nemalanan siyasetçi, bunun anormal olduğu ülkeye yazıklar olsun! Mizojinist ezikler. Adam mısınız lan? Iq nuzu sikim. Kendilerini kadınlardan zeki zanneden embesiller var hala... Herkesi koca eline bakan kifayetsiz ananız mı sandınız? Ya da beyninden evvel belinin ölçüsüyle var olan, cebinizi boşaltan kurnaz sevgiliniz mi? Haklısınız sizin muhattap olduğunuz kadınlar anca onlar olabilir. O yüzden sene 2020, hala kadının gücünden ve erkekten çok daha akıllı ve becerikli olduğundan bihabersiniz. Anası vasıfsızlar. Siz gidin de kendi koca götünüzle ilgilenin. Kokunuzdan metrobüse binilmiyor. Eli şeyinde makak maymunları.

erci-e

Bu piçler 1 tane 2 tane değil ki dövelim de akıllansın! Hangi birini döveceksin?

logicaldoor

Hayırdır? Senin kadınlara hakaret edenlerden yana mesaj yazman gerekmiyor muydu?

erci-e

Ne zırvalıyorsun amk???

sumeyra-yilmaz7

DEĞİL ARTIK İZMİR'İN DAĞLARIN DA , ULAŞIM ARAÇLARINDA BİLE ÇİÇEKLER AÇMIŞ :)

vanilla-planifolia

ben bu yorumu çok beğendim...

roni_

Kadın, kadındır.! Çiçek babandır.!

roni_

Gülücük eklemeyi unutmuşum :)

Görüş Bildir