Paranın Gözü Kör Olsun: Kıyafet ve Eşyalarıyla Büyükleri Bile Kıskandıran 13 Ünlü Çocuğu

2.4bPAYLAŞIM

Zengin ve şöhretli ailelerin çocuklarının diğer çocuklardan farklı imkanlara sahip olması elbette tuhaf değil. Bu acımasız dünyanın bir kuralı ve ne yazık ki bebekler bile eşit değil. Ancak bazı aileler çocuklarını şımartmanın dozunu biraz abartıyor. Ünlülerin, henüz para ve şöhret kavramını bilmeden zenginliğe boğdukları çocuklarından bahsediyoruz.

1. Suri Cruise

Tom Cruise ve Kate Holmes'un 2006 doğumlu kızları Suri, daima tasarımcı kıyafetleri giyen ve sürekli bu yönüyle göz önünde olan belki de ilk ünlü çocuğuydu. İkinci doğum günü için 100.000 dolarlık bir parti verilmişti, 150.000 dolar değerinde bir kıyafet ve ayakkabı dolabı vardı. Katie Holmes tüm bunlara rağmen Suri'nin normal bir çocukluk geçirmesine çok önem verdiğini açıklıyor.

2. Willow ve Jaden Smith

Will ve Jada Pinkett Smith'in çocukları olarak gösteri dünyasına çok küçük yaşlarda girerek yıllık gelirlerini 8'er milyon dolar yapmayı başardılar.

3. North West

Kim Kardashian ve Kanye West'in kızı olarak şöhretin içine doğan North West annesi gibi bebekliğinden beri sadece ünlü tasarımcıların elinden çıkma kıyafetler giyiyor. Taktığı çantaların her biri binlerce dolar değerinde.

4. Penelope Disick

Kourtney Kardashian'ın 6 yaşındaki kızı Penelope de Kardashian ailesinin lüksünü en iyi gösteren örneklerden biri. Küçük kızın kendine ait bir iPhone X'i olması geçtiğimiz günlerde oldukça tartışılmıştı.

5. Stormi Webster

Kardashian ailesinin en küçük üyelerinden Stormi henüz 6 aylık olsa da, dünyanın en popüler isimlerinden birinin kızı olarak medyanın ilgi odağı. Şimdiden pahalı bir ayakkabı koleksiyonu olan Stormi'nin ilk çantaları da şimdiden hazır.

Geçtiğimiz günlerde çanta odasını (evet çanta odası) kameralara açan Kylie Jenner Stormi'nin kullanacağı ilk çantaları gösterdi.

27.000 dolarlık mini bir Hermès Birkin ve yine binlerce dolar değerinde mini bir Louis Vuitton Stormi'nin büyüyüp de koluna takması için hazır bekliyor.

6. Blue Ivy Carter

Gösteri dünyasının en popüler çocuklarından biri de elbette Beyoncé ve Jay-Z'nin ilk çocukları Blue Ivy. Özel tasarım kıyafet ve çantalara düşkün olan Blu Ivy, tıpkı bu 10.000 dolarlık Michka Aoki gibi özel elbiseler giyiyor. İkinci doğum günü için bir ada kiralanmış ve 200.000 dolar harcanmıştı.

7. Asahd Khaled

DJ Khaled 1 yaşıındaki oğluna 34.000 dolarlık bir Rolex hediye etti. Asahd'ın üzerine titreyen ünlü prodüktör onu inanılmaz derecede şaşaa içinde büyütüyor.

8. Emme ve Max Muniz

Jennifer Lopez ve Marc Anthony'nin 10 yaşındaki ikiz çocuklarının bugüne kadar ne kadar lüks yaşadıklarını anlatmak için beşiklerinden bahsetmek bile yeterli. Doğduklarında 600 ilmekli özel Mısır pamuğundan çarşaflar ve pırlantalı çıngırak oyuncaklarla süslü beşiklerde yattılar.

9. Harper Seven Beckham

Beckham ailesinin tüm çocukları elbette maddi anlamda muhteşem bir hayat yaşıyor, ancak ailenin en küçüğü ve kız olması sebebiyle ilgi yedi yaşındaki Harper'ın üstünde. Dünyaca ünlü defilelerin ön sıra konuğu olan Harper daima tasarım giyiniyor. Doğduğunda ailesi tüm çocuklar için 50.000 dolara bir ağaç ev almıştı. İlk doğum günü de 79.000 dolara mal olmuştu.

10. Paris ve Prince Jackson

Michael Jackson'ın çocuklarının sanatçının mirasından yıllık 8 milyon dolar alma hakkı var. Bu parayla lüks bir yaşam süren kardeşlerden 21 yaşındaki Prince üç ayrı kız arkadaşına her biri 50.000 dolarlık özel yapım mücevherler hediye etmesiyle haber olmuştu.

11. Louis Bullock

Hollywood'un en zengin isimlerinden biri olan Sandra Bullock'un 2010'da üç aylıkken evlat edindiği Louis için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadığı görülüyor. Andy Warhol'ın "Peaches" eserini oğlu için satın alan Sandra Bullock, çocuğunun bezlerini tasarım çantalarda taşırken görüntülenmişti.

12. Zachary ve Elijah Furnish John

Elton John ve partneri David Furnish çocukları için kesenin ağzını sonuna kadar açıyor. Sadece Zachary'nin bakımı için 2.000.000 dolar harcandığı belirtiliyor. Bir keresinde David Furnish'in bir odayı tavana kadar hediye doldurması yüzünden Elton John hiçbir çocuğun bu kadar çok şeye sahip olmaması gerektiğini düşünerek hediyeleri bir gemiyle Ukrayna'daki bir yetimhaneye göndermiş.

13. Shiloh, Vivienne, Pax, Maddox, Knox ve Zahara Jolie Pitt

6 çocuk için yıllık ortalama 10.000.000 dolar harcanıyor. Bu paranın büyük bölümü onların seyahati (özel jetler) ve yardımcılara gidiyor. Angelina Jolie ve Brad Pitt arasında son günlerde yaşanan maddi kavganın önemli bir parçasını bu harcamalar oluşturuyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayse-duru-cakar

kylie icin kardasihan denmiş ama kylie nin soyadi jenner

----

Bu şekilde çocukların mutlulukları elinden alınıyor bence,herşeyi olan biri ne ile mutlu olabilir başka?

emre-gezer3

iyice şımartmışlar orospu çocukları

gece-gunes

Babama gösterdim bunları ," parası var alıyor. Boş ver başını böyle şeylere yorma dedi" mantıklı.

gulyana-iva

Bu çocuklar neyle mutlu olacak büyüyünce uyuşturucudan başka neyi başaracaklar neyi ben yaptım diyecekler hiç düşünen yok sonra da sağlıklı yaşam bilmem ne dersi veriyorlar orda burda için hiç mi acımıyor yani bir çantaya 27.000 veriyorsun birlik olsalar dünyadaki açlığı bitire bilirler politikacılara gerek kalmaz bir de bu insanlara hayranlık duyanlar var yazıklar olsun insanoğluna ne oluyorsa müstehaktır 😡😡😡

Görüş Bildir