Paranın Değerini mi Biliyor Yoksa Çüş Derecesinde Cimrilik mi Yapıyor Bilemediğimiz Tutumlu Ünlüler

-
Abone ol

Para kazanmak çok zor, bu nedenle tutumlu olmakta fayda var elbette ama Emrah da sanki biraz abartmış gibi...

Direkt cimri diyemesek de parasının kıymetini bilen ünlülerden biri Murat Boz...

Yakın arkadaşı Eser Yenenler'in düğünü için sevgilisi Aslı Enver'le alışverişe çıkan Murat Boz, AVM'den çıkarken arabasını getiren valeye 200 lira bahşiş verdi. Gazeteciler ayrıldıktan sonra şirketi arayan Murat Boz, parasının üstünü sonra dönerek alacağını ifade etti.

Olayın medyada yankı bulmasının ardından esprili açıklamalar yaptı kendisi ama bir kere o damgayı yedi. 😂

Gülsek mi yoksa ağlasak mı bilemedik ama 200 lira da bir araba park etme işi için çok sanki?

Malının çok kıymetli olduğunu sık sık dile getiren Demet Akalın'ı küstüğü arkadaşlarından geri istediği hediyelerle hatırlıyoruz.

"Benim malım çok kıymetli. Eski şeylerimi bile kimseye veremiyorum. Paranın nasıl kazanıldığını biliyorum" diyen Demet Akalın, aynı şekilde arkadaşı Arto ile kavga ettiğinde verdiği pahalı hediyeleri geri isteyerek 'malının kıymetli' olduğunu kanıtladı.

Geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı Çeşme'den paylaştığı bu fotoğraf da birtakım şeyleri perçinledi elbette. 😂

Çeşme'de gittikleri bir kahvaltıcıda gelen 300 liralık hesabı fazla bulan pop müziğin atarlı giderli kraliçesi mekanın kendilerinden fazla para almasına isyan etti. Ama sanki 300 lira, 4 kişi kahvaltı iyi??

Mekanlarda bahşiş bırakmadığı ve gayrimenkul zengini olduğu sık sık konuşulan Emrah, öz evladına bile harçlık vermiyor!

Sonradan ortaya çıkan oğlu Tayfun'a DNA testi yaptırdıktan sonra bile onu kabul etmemişti, hatırlarsınız.

Pahalı bulduğu için röntgen çektirmemesi, annesine Yeşil Kart aldırması, taksiciyle 3 liranın pazarlığını yapması ve yakıt masrafından kısmak için sevgilisinin arabasıyla gezmesi...

Emrah gerçek bir kral değil de ne? 😂 Cebinde gerçekten de akrep olabilir!

Pop müziğin eskimeyen ismi Nilüfer de bu kervanda!

Gereksiz harcamalardan hoşlanmadığını dile getiren Nilüfer lüks içinde yaşamaktan da nefret ediyormuş; biz kendisinin yalancısıyız.

Nilüfer'in 'cimrilik' meselesi zamanında can dostu Kayahan ile arasına bile girmişti!

Şarkıları için indirim yapmasını rica ederken, "Terzim bile indirim yapıyor, sen de indirim yap" demesi Kayahan'ı çileden çıkarmış ve ikili uzun süre küs kalmışlardı. Nilüfer'in çok cimri olduğu dedikodu olarak dönüyor fakat ünlü şarkıcı bunu asla kabul etmiyor.

Doğruluğu ya da mantığı tartışılır elbette ama valeye para vermemek için arabasını sokağa park eden Burak Özçivit de bu listede... 😂

Parasının değerini biliyor diyelim, sonuçta adam esnaf ve neyin ne olduğunun farkındadır herhalde. 😅

Benzer bir vale vakasının bir diğer kahramanı da Mahsun Kırmızıgül...

Yoksul bir hayattan gelen ve çektiği filmlerin ardından para kazanmaya başladığını ifade eden Mahsun Kırmızıgül de valelere para vermeyi reddeden isimlerdenmiş...

Valeler birleşti, hepsi ünlülerin üstüne gidiyor gibi sanki ama Cem Yılmaz da Murat Boz gibi para üstü konusunda ısrar edenlerden...

15 lira ücreti olan valeye 20 lira verip, 5 lira para üstünü geri almayı bekleyenlerdenmiş... Valenin yalancısıyız!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lasso

Kardeşim bu adamlar günde 50 tane mekana girip çıkıyor, her yerde 10'ar 20'şer bol keseden dağıtsalar çalışanlara sırf basına eli bol gözükmek için ayda kaç para çıkıyor ceplerinden siz hesaplayın. Sıfırdan ultra lüks yaşama kavuştuktan sonra parayı yönetmesini bilmediği için batıp giden kaç tane ünlü var açın bakın.

ercy

Yahu o paranın üstünü almasa "Heh, nolacak. Ünlü olup zenginleyince şımardılar.Millet aç aç, sen paraları saç aç oooh ne güzel iş" dersiniz; yok eğer paranın üstünü alsa ya da hesabını bilse "Mmm, ünlü olup parayı bulmuş ama cimrilikten vaz geçmemiş. Mezara götürecek sanki" dersiniz. Sözün kısası, ne yaparlarsa yapsınlar yine beğenilmeyecek eleştirilecek bir yön bulursunuz.

ercan-guven1

sanki ünlüler değil de valeler suçlu gibi Park ücreti 15 liraysa adam sana 20 lira veriyorsa 5 lirayı adama vericeksin hee o çıkarır üstü kalsın der ayrı ama sen direk üstüne yatmayacaksın

selen-ergunalp

murat boz'da şöyle bi handikap var. madem para ustunu almak senın hakkındı neden 200 tl verip basıp gidip gazetıcıler gıttıkten sonra donup gerı istiyorsun ?? madem almak hakkındı verdıgınde bekle para ustunu bı zahmet. paparaziler karsısında ben çok bonkörüm ve zenginim valeye de 200 tl veririm ımajı verip sonra donup gerı ıstemek neyin kafası?? 200 tl bı vale icin çok ıyı bı para, adamcağızı basıp giderek o paranın ondan kalacağı konusunda heveslendıryorsun sonra donup gerı istiyorsun.. baban zamanında harçlık olarak o gün 200 tl verse aksamına para ustunu gerı ıstese bile yıkılırsın amk.

wednesday-addams

kavaltıcının kavaltısı... 😥

Görüş Bildir