Para İçin Sevgili Oldu Ama Aşık Oldu! Aralarında 30 Yaş Fark Olan Çiftin Şok Edecek Hikayesi

-

Kanada’da yaşayan Anne Fuller 17 yaşındayken, 2 çocuk babası 47 yaşındaki Rob Hunter ile sevgili oldu. Başta bu birlikteliğin amacı parayken daha sonra birbirlerine âşık oldular. İşte aradaki yaş farkına aldırmadan, aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftin hikayesi...

17. yaş gününü kutlamak için gittiği barda, muhasebeci ve iki çocuk babası Rob ile tanışan Anna, yaşlı ve zengin birinin onu daha güvende ve mutlu hissettireceğini düşünerek görüşmeye başladı.

“İlk başta her şey paraydı benim için. Çünkü alt sınıf bir ailede yetişmiştim ve gençtim. Ne olursa olsun istediğim her şeyi hemen elde etmek istiyordum ve bu yaşlı adam ihtiyacıma uygundu.”

Anna’nın enerjik ve kendine çok özgüvenli karakteri Rob’un çok dikkatini çekiyor ve birbirlerini tanımaya başladıktan sonra Anna’nın karakteri oturmaya ve birbirlerine olan hisleri ciddileşmeye başlıyor.

Rob’un onu olduğu gibi sevmesinden ve önemsemesinden çok etkilenen Anna, ona aşık olmaya başlıyor ve ikili bütün problemleri ve engelleri beraber aşıyorlar.

Daha sonra birbirine aşık olan çift 6 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istiyorlar ama Anna'nın annesi bu evliliğe kesinlikle karşı çıkıyor.

Şu an 23 yaşında olan Anna, annesini ikna edemiyor. Annesi, Rob ile tanışmak ya da yüzyüze gelmek bile istemiyor.

“Ailem öğrendiğinde kafayı yedi. Çok öfkelilerdi. Durumu kabullenip onaylayan tek kişi ise büyükannemdi.”

2016 yılında hayatını kaybeden büyükanne, ailede Anna'nın ilişkisini onaylayan tek kişiydi. 2018 yılına gelene kadar ailenin büyük bir çoğunluğu da bu ilişkiyi onaylamaya başlıyor ancak hala karşı çıkan tek bir kişi var: Anna'nın annesi...

“İlk başlarda Rob’un ailesi de biraz endişeliydi ama tanıştıktan sonra her şey yoluna girdi. Tek problemimiz, Rob’un kardeşi ve kardeşinin eşi. Benimle anlaşamıyorlar."

İlişkilerinin üzerinden 8 ay geçtikten sonra Rob'un çocuklarıyla tanışan Anna, onlarla çok iyi anlaşmaya başladı.

Rob'un iki çocuğuyla da çok iyi anlaştığını söyleyen Anna, ona karşı çok kibar olduklarını ve bu durumdan memnun olduğunu söylüyor.

Tek büyük problemleri ise Anna’nın Rob’un yanına taşındıktan sonra ailesinden uzak kalması ve onları görememeye başlaması.

Arada sırada çocukların disipliniyle ilgili de problemler yaşayan çift konuşarak bu problemleri de kolaylıkla aşıyorlar.

Çift gelen eleştirileri ve iğnelemeleri olabildiğince umursamamaya çalışıyor ve ilişkilerini dolu dolu yaşamaya devam ediyorlar!

Biz de çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fikret-abi

Çocuk istismarı başka bişey değil çağdaşlıkla falan alakası yok bu durumun

merveaynaa

bizde çocuk istismarı deniliyor (öyle de zaten) avrupalı olunca yaaa ne tatlılar falan filan geçin bunları ya.

whipple

böyle haber yapılır mı?

cucununannesi

"ikili butun problemleri ve engelleri beraber asiyor" sozundeki engeller ve problemler adamin karisi ve cocuklari sanirim bu kast ediliyor. cok yanlis. ne olursa olsun

doctor-what

kız sözünde samimi mi bilemem ama öyleyse sorun yok sadece adamın eşini aldatması yanlış ki bu da adamın ileride bu kızcağız da çökünce parasıyla kendine başka bir durumu sıkışık kız ayarlayabileceği anlamına geliyor

Görüş Bildir