Özel Mesajla 'Şeyinin' Fotoğrafını Gönderen Erkeklerin Taciz Örnekleri ve Bilmesi Gereken Önemli Şeyler

60PAYLAŞIM

Kadınlara cinsel organını gönderen tacizci sapıkların önüne düşürün bu bilgileri!

Başlamadan önce bilmeyene ve aydınlanmak isteyene "cinsel taciz"in sözlük karşılığını şöyle bir bırakalım.

Eskiden taciz etmenin ya da "sapık" kelimesinin gereksiz karikatürize edilmiş şöyle bir algısı vardı. Pardesülü bir adam, kadını gördüğü anda cinsel organını teşhir eder ve kişisel tatminini sağlardı. Her ne kadar filmlerde pardesü unsuru kullanılmış olsa da, gerçek hayatta kadınların çoğu bu tür teşhircilerle karşılaşmıştır.

Fakat dünya gerçekleri bir komedi filmi değil. Kadınlar her gün, her yerde erkeklerin tacizine maruz kalıyor. Yöntemleri farklı olsa da amaçları hep aynı.

Gerçek hayattaki bu haberleri görmeye umarız alışmamışsınızdır çünkü alışmamanız lazım. Peki sanal dünyada bu tacizler nasıl gerçekleşiyor biliyor musunuz? Hemen birkaç örnekle anlatalım...

Mesela Instagram'dan tanışmak istediği kadına penisinin fotoğrafını gönderen, reddedildikten sonra da OROSOPU diyen bu adama bir bakın!

Bu da öğretmenler grubuna cinsel organını atan bir okul müdürü. Bu olayın ardından müdür açığa alınmış.

Bakın bu da ayrı bir ruh hastası tacizci. Kendisinde bulduğu cüretin ve bu hastalıklı halinin acilen toplumdan ayrıştırılması gerekiyor.

Selam verdikten sonra şeyinin fotoğrafını gönderen bir manyak örneği daha...

Bakın bu da Twitter'da gördüğümüz en son örnek. Arkadaşlar İNSANLARA ŞEYİNİZİN FOTOĞRAFINI ATAMAZSINIZ. Bu anlamsız ısrar patolojik değil de nedir?

Hailie

Hailie

Hailie

Rızası olmayan hiç kimseye cinsel organınızın fotoğrafını gönderemezsiniz; küfür edemezsiniz, rahatsızlık veremezsiniz. Kimsenin hayatına bu şekilde TECAVÜZ EDEMEZSİNİZ!

Hiç kimsenin hayatını tedirgin edemezsiniz, istemediği şeylere maruz bırakamazsınız, kimsenin kamusal ve özel alan ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KISITLAYAMAZSINIZ!

Hepsinden daha da önemlisi SUÇTUR BU SUÇ! Herhangi birisine şeyinizin fotoğrafını göndererek taciz etmeye niyetiniz varsa TCK 105'den de haberiniz olmalı!

Tacizcilerin giderek yok olması ve hak ettikleri cezaları almaları dileğiyle...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
doctor-what

bir ara iki twitch yayıncısı "tinder doktoru" diye bir program yapıyorlardı. Tinder profillerini yorumlayıp tavsiye falan veriyorlardı. En sonda da kadın takipçilerinin attıkları saçma tinder muhabbetlerini okuyorlardı. Gerçekten inanılmaz bir açlık var bizim insanımızda. Ben de düzgün bir ilişkim olmadı diye üzülüyorum. Millet telefon ekranını sikecek hale gelmiş

coldhearted

Uzun uza diye yazmaya gerek yok. Böyle orospu çocuklarına muhabbeti uzatarak prim ve cesaret vermeyin. Saygılar.

sago-kafkef

Son görsel çok komik olmuş. Cidden bu kanunları uygulayan hakimler kaldı mı acaba. Şükür en azından işlevsiz de olsa yasalar var ülkede.

sylvanos

Varsa yoksa erkekler cinsel organını çekip atıyor muhabbeti yaılmış da,kadınlar melek mi? Yakın arkadaşım var,tanımadığı bir kadından nude fotoğraf geliyor.Neyse bir süre sonra olay görüntülü görüşmeye dönüyor ki bu görüşmeler sırasında kadın genelde hep çıplak ve şekilden şekile giriyor görüşme sırasında,neyse bir süre sonra birlikte olmaya başlıyorlar.İşin ilginci kadın evli ve iki çocuk sahibi çıkıyor.

aaabbbcccddd

insan ırkı denen virüsün en büyük salaklıklarından biri de - sizi tenzih ediyorum tabii - bir hatayı, farklı bir hatayla savunmak, aklamaya çalışmak ya da o hatayı basitleştirmeye çalışmaktır. Acaba Adem babamız da bunu yapıyor muydu?

sylvanos

Zaten ben anlattığım olayı ve yukarıda gördüklerimizi kesinlikle tasvip etmiyorum,yanlış anlaşılmasın.Anlatmak istediğim kadın olsun,erkek olsun illa iki cinste de iyi ve kötü var.Hele şu eş aldatma olayı cidden midemi bulandırıyor.

yklndr

oluuum göster amcana çükünü neslinden kalan bunlar

Görüş Bildir