Görüş Bildir
Haberler
Özel Alışkanlıklarını Anlat Bilinçaltında Yatan Gerçeği Söyleyelim!

etiket Özel Alışkanlıklarını Anlat Bilinçaltında Yatan Gerçeği Söyleyelim!

Bize özel alışkanlıklarından bahset!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. Senin için ideal duş sıcaklığı nedir?

4. Kahvene ne kadar süt ekliyorsun? (Soldan sağa sırayla 1, 2, 3, 4, 5 olarak numaralandır.)

4. Kahvene ne kadar süt ekliyorsun? (Soldan sağa sırayla 1, 2, 3, 4, 5 olarak numaralandır.)

5. Müzik dinleme seviyen aşağıdakiler hangisi gibidir? (Soldan sağa sırayla 1, 2, 3, 4 olarak numaralandır)

5. Müzik dinleme seviyen aşağıdakiler hangisi gibidir? (Soldan sağa sırayla 1, 2, 3, 4 olarak numaralandır)
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Telefonun bataryası yüzde kaça geldiğinde kendini şarja takmak zorunda hissedersin?

7. Acil tuvalete girmen lazım. Bu 3 tuvaletten hangisini tercih edersin?

8. Son olarak yemeklerinde ne kadar baharat kullanırsın?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Kendini toparlayamıyorsun!

Sorunlarınla başa çıkma konusunda zor zamanlardan geçiyorsun. Yaşadıkların ve hissettiklerin bir noktadan sonra önemsizleşiyor. Yani sen bir bakıma, 'yediği yemeği beğenmediği halde bile yiyen' insanlardansın. Ne kadar kendini kötü hissetsen de insanlara daima 'iyiyim' diyorsun. Senin için ne kadar dipte olmak fark etmiyor artık. Kaldı ki moral motivasyonunu yüksek tutmak bile bazen senin için çocuk oyuncağı gibi basit bir şey gibi gözükse de dertlerin ve hayatını doğrudan etkileyip seni paso kederli hissettiren büyük meselelerde bile 'iyiyim' diyerek bir anlamda mücadele gücünü yitirmemeye gayret ediyorsun. Unutma ki, her ne zaman 'iyiyim' deyip etrafına ve kendine hissettirmek istemediğin sorunlardan kaçmaya çalıştığını zannederek büyük bir pişmanlık duyuyorsun.

Sosyalleşmek senin için bir çile!

Sosyalleşmek senin için bir çile!

Seni doğrudan 'içine kapanık' olarak değerlendirmek sığ bir değerlendirme olur; ancak yeniliklerle tanışmak veya onları tatmak seni hâlâ geriyor. Bu dönemde, özellikle toplumla geçinmek, uzlaşı içinde olmak sana işkence gibi geliyor. Dedik ya 'içine kapanık' veya 'asosyal' gibi sığ ve kesin çizgileri olan tanımlamalarla seni değerlendirmek yanlış, çünkü 'dışarıdakileri' tanımak için bir gayret içindesin ancak bir türlü zincirlerini kırmaya gönüllü değilsin. Haklısın, toplum içindekilerden seni buna cesaretlendirecek veya sana bu adımı attıracak elektriği alamıyorsun. Bu nedenle istemeyerek de olsa geri durmayı tercih ediyorsun.

İletişim yolun diğer insanlardan farklı!

Espri yapmadan duramıyorsun, çünkü insanlarla nasıl iletişim kuracağından tam emin değilsin! Yiğidi öldür hakkını yeme derler ya bu konuda sen gerçekten doğal yeteneklisin. Ancak hayat, bazen insanları güldürmek için laf arasında espri serpiştirenlerin 'çok mu komik' terslemesiyle karşılaştığı gibi tokadını gösterir. Bazen asgari ciddiyetin gerektiği bir ortamda bile mücadele içinde olabiliyorsun. Komik olmak senin kimliğinde öyle bir etiket olmuş ki onsuz kendinde olup olmadığının farkında bile olmuyorsun.

Öz güvenin var, ama biraz kompleks yapıyorsun!

Sen kendine güveni olan birisin, fakat elinde olmadan herkesle ister istemez kıyaslamaya başlıyorsun. Bu huyundan vazgeçtiğinde hayattan o zaman keyif almaya başlayacaksın. Söylenilenden katiyen 'sen mutsuzsun' gibi bir anlam çıkarma. Aslında tam tersi sen kendi kabuğunda bile mutlusun. Ancak hâlâ üstesinden geldiğin işlerini diğerlerinin başardıkları şeylerle kıyaslamaktan kendini alıkoyamıyorsun. Bu bazen seni dışarıdan kıskanç ya da daha doğru bir ifadeyle 'imrenen' noktasına getiriyor ki işte o zaman kendini yetersiz görmeye başlıyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1468
572
329
255
141
127
118
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
cansu ersan

Espri yapmadan duramıyorsun, çünkü insanlarla nasıl iletişim kuracağından tam emin değilsin! Yiğidi öldür hakkını yeme derler ya bu konuda sen gerçekten doğa... Devamını Gör

Yigit Karabey

En son baharat sordu...Bilinçaltında Yatan Gerçeği uydurdu...haydaaaa

Enes

İletişim yolun diğer insanlardan farklı! Espriler falan filan..tamamen doğru.