Öz Babası Tarafından Yıllarca Cinsel İstismara Maruz Kalan TikTok Fenomeni Dilara Kaçmaz'ın Kanınızı Donduracak Hayat Hikayesi

2.3bPAYLAŞIM

Baba olamaz bu insan!

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=4TbwWZaW...

Tiktok fenomeni Dilara Kaçmaz'ın sokakta dans ederken çektiği videolara sosyal medyayı az çok takip ediyorsanız denk gelmişsinizdir. Çok konuşulmuş hatta eleştirilmişti.

Fakat konumuz videoları değil. Bu içerikte videoları bir kenara bırakıp Gökhan Çınar'ın Katarsis koltuğuna konuk olan Kaçmaz'ın pedofili olan öz babasının elinden kurtuluş hikayesini anlatacağız.

Onun öyküsü aslında annesinin evlendirilmesiyle başlamış. Dilara'nın dayısının evlenmesi için henüz 13 yaşında olan annesi kendisinden 10 yaş büyük biriyle evlendirilmiş. Sırf dayısı başlık parası alıp başkasıyla evlenebilsin diye.

Bu evliliğin üstünden 6-7 yıl geçtikten sonra annesinin evlendiği kişi il dışına çalışmaya gittiğinde annesi, arkadaşının kardeşi tarafından tecavüze uğramış.

Tecavüz sonucunda da annesi Dilara'ya hamile kalmış ve ne yazık ki kendisine tecavüz eden erkekle yani Dilara'nın babasıyla evlenmek zorunda kalmış.

Annesi bu evlilikte çok kötü durumlar yaşamış. Babası hem kendisine hem de annesine sürekli şiddet uyguluyormuş. Onu öldürmeyi çok isterdim diyor Dilara... Bu karanlığın içinde renkli bir çocuk olduğunu da ekliyor aynı zamanda.

Dilara'nın annesi, 9 aylık hamileyken bile babası tarafından şiddet görüyormuş.

Fakat babası onun renkli dünyasını çekip almış elinden. Dilara daha küçücükken babası geceleri gelip cinsel organına, vücuduna dokunuyormuş.

"Bana bir gün oyuncak almadı ama ben babamın cinsel organını oyuncak olarak tanıyordum." cümlesini kurmak zorunda kalıyor. Bir çocuk için bu cümleyi kurmak ne kadar acı verici... Bunu ondan başkası anlayamaz sanırım.

Dilara tuvalete girdiğinde babası tuvalet deliğinden kendisini izliyormuş. Bununla kalmayıp birlikte porno izlemeleri için zorluyormuş.

Bu duruma ses çıkarmak istese de babası onu annesini öldürmekle tehdit ediyormuş. Bu durum 11 yaşına kadar devam etmiş.

Bir gün yaşadığı bu cinsel istismarı annesine anlatmış ve annesi de direkt eşyalarını toplayıp kardeşiyle birlikte Dilara'yı da alarak o evi terk etmiş.

Çocukluğu babası tarafından çalınan Dilara, bu süreçten sonra dans ederek kendisini iyileştirmeye başlamış.

View this post on Instagram

Yersennn😍😍😍

A post shared by @ dilarakacmazofficial on

Hayat hikayesini yazdığı "Göğsündeki Uykumu Bölme" isimli bir kitabı da var Dilara'nın.

Kanımızı donduran, gözyaşlarımıza hakim olamadığımız Dilara'nın hayat hikayesini kısa da olsa kendi aktardıklarıyla sizlerle paylaşmak istedik.

Dilara Kaçmaz'ın hayatını daha detaylı buradan dinleyebilirsiniz;

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sertmert0969

Ve bu pezevenk hala sokaklarda serbest bir şekilde dolaşıyor. Ne diyelim, Allah en kısa zamanda feci bir ölüm nasip eder de, bir tane orospu çocuğundan kurtuluruz.

kullanici-turkcell-838

Bunun aynısı karşı komşumun kadının kızının başına geldi kız 15 yaşında babası 42 yaşında olayları gözümle görsem de elimde videolu kanıt keşke o an görürken cekseydimkız 2 yıldır taciz ve tecavüze maruz kalıyor öz babası 2 yıldır kokain bağımlısı ve acaba bu kızı da babası neyle tehdit ediyor veya kızına bu durumu nasıl sevdirdi kız polise hiçbir şey anlatmıyor hep susuyor sanki öyle birşey kızın başına gelmemiş gibi gözümle gördüm öz babası terasta kızının vajinanasını okşarken kız o anda ilk olduğu için hemen kalktı yanından ama sonraki günler de kızın annesi evde yokken kızın sesini evden duydum "Baba yapma istemiyorum canımı atıyorsun ya bırak istemiyorum" diye bağırışını ama bana bir Allahın kulu bile yardım etmiyor kızın 14 yaşında öz babası yüzünden bakireliği gitti bu dediğim kız da bebekle hiç oynamamış herhalde bu da öz babasının cinsel organını oyunda dondurma haline getirdi adamı öldürmeyi çok düşündüm fakat kız bana ömür boyu hem düşman olurdu hemde benim ailem üzülürdü

faruk-bozkurtlar

Bu kızı hep dans ederken görüyordum ama yaşadıklarını kendisinin ağzından duyunca yemin ederim erkekliğimden utandım hani kendisi demişti ya bir baba bu kadar kötü olmamalı demişti ya o andan sonra ağlayarak dinledim hayatını babamın cinsel organını oyuncak zannediyordum demişti ya işte o an babasının yüzüne tükürmek istedim kimin ne yaşadığını dinlemeden anlamadan bilemeyiz her zaman renkli görüünen o güzeller güzeli insan karanlık bir çocukluk dönemi geçirmiş allah öyle babanın belasını versin :( :(

faruk-bozkurtlar

dilara kaçmaz,ın hayat hikayesini dinleyince yemin ederim erkekliğimden utandım bir insan öz kızına böyle şeyleri yapmaya nasıl cesaret eder ki anlamıyorum zaten annesinin hayatını karartmışsın bırak bari bu kız hayatını yaşasın babamın cinsel organını oyuncak zannediyordum dediğinde ağladım yemin ederim hani kendisi bir baba bu kadar kötü olmamalı dedi ya o söz ciğerime işledi valla baba sevgisinden yoksun büyüyen bir kız çocuğu ne kadar acı bişey

pazartesi

bu hikaye fazla geldiyse bir lisenin rehberlik hocasını dinleyin bir de. ben bir kez dinlemeye kalktım, ruhum soldu. kabul etmek istemeseniz de Türkiye'de de diğer ülkelerden farksız olmak üzere ensest taciz-tecavüzler yoğun bir şekilde yaşanmaktadır.

Görüş Bildir