Öyle Ölmez Füze At! Öğretmenlerine Asla Unutamayacakları Laflar Sokan 15 Büyümüş de Küçülmüş Öğrenci

-

13. maddedeki çocuk tam bir baş belası... 😅

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/mikespohr/17-hi...

1. "Anaokulu öğretmeni olan kocamın öğrencilerinden biri ona o kadar fazla burun kılı varken nasıl rahat nefes alabildiğini sormuş..."

2. "Öğrencimle birlikte çalıştığımız sırada bir sinek benim etrafımda vızıldayarak uçuyordu. Öğrencim de bana bakıp 'Pis olduğunu bildiği için senin etrafında uçuyor' demişti!"

3. "Altıncı sınıfa giden öğrencim geceleri yeterince iyi uyuyup uyuyamadığımı sordu. 'Evet uyuyorum, neden soruyorsun?' dediğimde ise göz altlarımın çöktüğünü söyledi."

4. "Anaokulundaki öğrencilerimden birine kütüphaneye gitmek için sıraya girmesini söylemiştim. Öğrencim ise genital bölgesini işaret ederek 'Neden nuggetlarımı yalamıyorsun!?' demişti."

5. "Öğrencilerimden biri bana burnumun tıpkı bir köpeğinkine benzediğini söylemişti."

6. "Sınıfımdaki öğrencilerimden biri yanıma geldi ve "Tıpkı oyuncak bir ayı gibisiniz, size sarılabilir miyim?" dedi. Ve bu olaydan sonra akşam yemeğinde salata yedim."

7. "Anaokulundaki öğrencilerimden birine Disney Prenseslerini anlatıyordum. 'Bu Prenses Belle, tıpkı benim gibi kahverengi saçları var.' dediğimde 'Fakat sen bir prenses gibi sevimli değilsin.' cevabını aldım."

8. "İkinci sınıfta olan öğrencilerimden biri bana eşim ya da çocuğum olup olmadığını sordu. 'Hayır, yok.' cevabını aldıktan sonra ise 'O zaman çoğunlukla annenle takılıyorsundur?' dedi."

9. "Göz altlarımda makyaj lekesi olup olmadığını bir öğrencime sordum. Beni yoğun bir şekilde inceledi ve 'Hayır, sanırım sadece yaşlısınız.' dedi."

10. "Beşinci sınıfa giden öğrencimle birlikte enstrümanların akordunu yaparken ona evcil hayvanımın öldüğünden bahsettim. Hiç tereddüt etmeden 'Senin evcil hayvanın olmak istemediği için kendini mi öldürdü?' diye sordu..."

11. "6-7 aylık hamileyken üçüncü sınıftaki öğrencilerimden biri bana 'Hamile gibi değil de şişko gibi görünüyorsun.' demişti."

12. "Saçlarıma ombre yapmak için çok uğraşmıştım ve öğrencilerimden biri gelip 'Saçlarınızı sarı keçeli kalemle mi boyadınız?' diye sormuştu."

13. "Dördüncü sınıfa giden öğrencimin sınıfa geri dönmesini sağlamaya çalışıyordum. En sonunda onu ikna etmek için 'O zaman okul müdürünü çağırıyorum.' dedim. Gözlerimin içine bakıp 'Yani işini iyi yapamadığın için okul müdürünü mü çağıracaksın?' dedi."

14. "Her gün yaptığım makyajı yapmayı unuttuğum gün anaokulu öğrencilerimden biri 'Yüzünüzün nesi var?' diye sormuştu..."

15. "Eskiden anaokulunda yardımcı öğretmen olarak çalışırdım. Diğer öğretmen evli ve benim de bekar olduğumu tüm çocuklar biliyordu. Bir hafta, diğer öğretmen haftanın öğretmeni seçildi ve çocuklar heyecanla bunu kocasına anlatması gerektiğini söylediler. Aralarından biri bana döndü ve 'Bayan S.'nin böyle olayları söyleyebileceği kimsesi yok.' dedi..."

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ender-deniz

komik değil

smaban

yabancıların bir sözü vardır: "Oh fuck off Rebecca he did not say that"

atticus-fetch

#1 görseli "Key & Peele - Substitute Teacher" efsane...

coldhearted

"Anaokulundaki öğrencilerimden birine kütüphaneye gitmek için sıraya girmesini söylemiştim. Öğrencim ise genital bölgesini işaret ederek 'Neden nuggetlarımı yalamıyorsun!?' demişti." Terbiyesizlik ve saygısızlık "laf sokma" olduysa insanoğlunun işi yaş.

merve-yildiz24

eee o çocuğun ağzına vurulur

denizsizzz

o çocuk çok south park izlediyse özenmiştir:D

coldhearted

Vurulmaz. Yaptığı şeyin yanlış olduğu tatlı dille anlatılır. Ailesinin vermediği şeyi çocuktan istemek saçma olur.

selaminko

bazıları ufacık çocukların masumane soruları sözleri ama bazıları bildiğin terbiyesizlik. öğretmenlere saygı duyulması gerekiyor.

Görüş Bildir