Görüş Bildir

Oral-B’nin Mobil Uygulaması Diş Fırçalamayı Keyifli Hale Getiriyor

Haberler
> Oral-B’nin Mobil Uygulaması Diş Fırçalamayı Keyifli Hale Getiriyor

Günlük rutinlerimizden biri olan diş fırçalamanın pek de eğlenceli bir aktivite olmadığını kabul etmek gerek. Sağlıklı dişler için 2 dakika boyunca dişleri fırçalamak gerekiyor ve bu süreç can sıkıcı olabiliyor. Oral-B‘nin yeni uygulaması ise bu sıkıcı dakikaları daha keyifli hale getirmek istiyor.

Oral-B’nin Bluetooth destekli diş fırçası için geliştirilen uygulama, birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Dişlerin ne kadar süre fırçalandığını gösteren uygulama ile dişe ne kadar baskı uygulandığı da görülüyor. Böylelikle fırçalama işlemi her zaman doğru oranda baskıyla gerçekleştirilebiliyor. Günlük istatistikler takvim üzerinde gösteriliyor ve toplamda ne kadar süre dişlerin fırçalandığı ve kaç dakika gereğinden fazla baskı yapıldığı gibi bilgilere göz atılabiliyor.

Ana amacı dişle ilgili bilgiler vermek olan uygulamanın diğer özellikleri ise daha çok kullanıcının zaman geçirmesine yönelik. Uygulama üzerinden istenen yerin hava durumu kolaylıkla görülebiliyor ve günün haberleri takip ediliyor. Bu sayede haberlere dalan kullanıcının zamanın nası geçtiğini farketmemesi ve daha uzun süre dişlerini fırçalaması amaçlanıyor.

Uygulamada bulunan özelliklerin birçoğunu farklı uygulamalar da gerçekleştirebiliyor. Ama yine de Oral-B’nin uygulaması tüm bu özellikleri bir arada toplayarak günlük yaşamda önemli bir boşluğu dolduruyor. Tabii bunun için 220 dolarlık Oral-B Pro 7000‘e sahip olmanız gerekiyor.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?